Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια έκδοση τρέχεις του bf4?

Δες

 

SMy7hQD.jpg

ευχαριστω φιλος

το εβαλα.. με το συστημα της υπογραφης δεν την παλευει και πολυ..

συχνα crashes ..

καρτα γραφικων θελω ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μου φαίνεται και τόοοσο παλιά η κάρτα σου..και'γω με μια 6850 είμαι 1GB, phenom II x4 965 BE, και λιγότερη RAM από σένα (6GB). Παίζω κάποια medium κάποια high, όσο την πάλευε ανέβαζα.

 

Πέρνα updated drivers για την κάρτα αρχικά. Τα crashes είναι και με τις μέρες τους, δεν νομίζε ότι ευθύνεται το hardware σου.

Πχ για μένα χθες ήταν εφιάλτης με 3 crashes και 2 memory leak bugs, αλλά αυτό είχε να συμβεί 2 βδομάδες, δεν είναι αντιπροσωπευτικό. Μια άλλη μέρα είχα μόνο το bug με τον ήχο. Τρέχα γύρευε γενικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές είχα crashes ανα 25λεπτο...

 

Θα μου πείτε καθόσουν και χρονομετρούσες; Αν σας πώ ναί θα με θεωρήσετε πολύ άρρωστο;

 

Α, ρε που μας έφτασε η DICE να χρονομετρούμε τον χρόνο μεταξύ των ctd!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχθές είχα crashes ανα 25λεπτο...

 

Θα μου πείτε καθόσουν και χρονομετρούσες; Αν σας πώ ναί θα με θεωρήσετε πολύ άρρωστο;

 

Α, ρε που μας έφτασε η DICE να χρονομετρούμε τον χρόνο μεταξύ των ctd!

 

Ποιο είναι το ρεκόρ σου; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει κάθε λίγο και λιγάκι θα κατεβάζουμε 1Gb update?

Ας σοβαρευτούνε επιτέλους βγάζοντας ένα patch που σχεδόν να εκμηδενίζει τα προβλήματα να τελειώνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουργιο update για σημερα

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065670201033581/

Με τα ribbons που μας τα δινει θα κανουν τπτ? Τοσο δυσκολο ειναι πια?

Νομίζω πλέον τα ribbons τα δίνει κανονικά. Το παρατήρησα γιατί παλιά που δε τα έδινε στο τέλος ενος round ανέβηκα level πχ απο 26 σε 27 με τα ribbons και λεω για να δω αφου δε τα δίνει και στο επόμενο round ήμουν πάλι 26 τοτε δε τα έδινε. Ε μετά απο καιρό μου έκατσε να ανεβάσω level με τα ribbons και στο επόμενο round ήμουν σωστά level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα που είτε φάω crash είτε απλά βγω από το παιχνίδι και το process του BF4 μένει κολλημένο, χωρίς να μπορώ να το κάνω kill ούτε με /taskkill /pif /f και να θέλει restart αλλιώς δεν μπαίνει σε κανένα server ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ;.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πλέον τα ribbons τα δίνει κανονικά. Το παρατήρησα γιατί παλιά που δε τα έδινε στο τέλος ενος round ανέβηκα level πχ απο 26 σε 27 με τα ribbons και λεω για να δω αφου δε τα δίνει και στο επόμενο round ήμουν πάλι 26 τοτε δε τα έδινε. Ε μετά απο καιρό μου έκατσε να ανεβάσω level με τα ribbons και στο επόμενο round ήμουν σωστά level.

Και ομως ακριβως αυτο επαθα χτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...