Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με το ping, απο 70-80+ που παιζω δεν περιμενω κατι καλυτερο.πως γινεται με medium range οπλα να με τρωνε απο αποσταση που το δικο μου  με long δεν τους φτανει.και ελεος με τους super heroes, που ειναι ταυτοχρονα σε 10 σημεια και τελειωνουν με 40-2.βαρεθηκα αυτα τα τρελα. :mad:

Και μετα καποιοι κραζανε το CoD για τα τρελα score που εβλεπες :P(οχι οτι ειχαν και αδικο σε ορισμενες περιπτωσεις :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ok όλα αυτά πλάκα έχουν και καλά τα κάνουν, αλλά το ότι σε κάθε τέλος πίστας με πετάει στο desktop και το παιχνίδι κάνει disconnect δεν έχει καθόλου πλάκα και παρα είναι εκνευριστικό...

 

Νομίζω θα ξανασχοληθώ πάλι με το 3 μέχρι το 4 να γίνει παιχνίδι.

Όποιος θέλει έχει ένα Link.png Site: διαγωνισμό στο facebook με δώρο 2 παιχνίδια battlefield 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να παίξω λίγο campaign γιατί εκείνο το 0/7 δεν μ' άρεζε.

1ον Είναι για ιλίθιους

2ον Είναι μες τα bug

3ον Το παράτησα...

Μια χαρα ειναι το campaign δεν μου κολλησε ουτε μια φορα bug δεν ειδα και ξεκλειδωσα 2 οπλακια στο τελος. Η πλοκη ειναι αλλο θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι το campaign δεν μου κολλησε ουτε μια φορα bug δεν ειδα και ξεκλειδωσα 2 οπλακια στο τελος. Η πλοκη ειναι αλλο θεμα.

agree to disagree  :-)

 

in other news

αν τυχόν πήρατε μετοχές ΕΑ τελευταία...

Law firm kicks off investigation into EA and Battlefield 4

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok όλα αυτά πλάκα έχουν και καλά τα κάνουν, αλλά το ότι σε κάθε τέλος πίστας με πετάει στο desktop και το παιχνίδι κάνει disconnect δεν έχει καθόλου πλάκα και παρα είναι εκνευριστικό...

 

το να σε πεταει στο τελος της πιστας η στο loading δεν ειναι και τοσο σπαστικο, αλλα το κρασαρισμα οταν παιζεις. ευτυχώς μεχρις στιγμης δεν εχω δει κρας μετα το τελευταίο patch. φτου να μην το ματιασω.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...