Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H Guilin Peaks μετα απο αρκετο παιχνιδι νομιζω ειναι οτι καλυτερο στο china σε conquest mode .Oxηματα οσα πρεπει ,map που δεν τρως την μιση ωρα να ταξιδευεις με οχηματα-ελικοπτερα, και κυριως δεν ειναι map σωληνας που πηγαινεις γιουρουσι και οτι κατσει .Επισης μπορεις να χρησιμοποιεις ολα τα οπλα και δεν δινει συγκριτικο πλεονεκτημα κανενα εναντι του αλλου ,εκτος βεβαια απο το m320 παρολο που για καποιους απαιτει σημαδι ...ταχα μου ...:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

+1 και εγώ και λόγω της guilin peaks αναγκάζομαι και είμαι απαιτητικός στην αναζήτη server γιατί θέλω ο server να έχει και china rising για guilin peaks και καλό map rotate να παίξουμε καμια rogue transmision καμια zavod, paracel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καθε βημα τρωμε ενα death,και ο αλλος τελειωνει με 40-2.αυτα ειναι χειροτερα και απο τα crash.crash μια δυο φορες μου  ετυχε.αυτο ομως το πραγμα το τρωμε στη μαπα καθε μερα.η χρειαζεται ξανα το netcode fix,η παει το cheat συννεφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως μπορω να πω εχει βελτιωθει αρκετα το game .Πλεον σε ftf μαχη σκοτωνω αρκετους ,το one shot one kill το βλεπω πλεον σπανια αλλα υπαρχει ακομα ,ενω  επισης εμφανιζεται και αυτο το killed in action που δεν λεει να φυγει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρααααα στους συμπολεμιστές!

 

Ερώτηση, στον χάρτη Guilin Peaks κλπ τί πρέπει να έχεις για να μπορέσεις να παίξεις σήμερα; Πρέπει να είσαι PREMIUM;

 

Φχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064770534426141/

 

Αναμένουμε στο ακουστικό.

 

Το είπαμε την προηγούμενη φορά

 

"Περιμένετε να δούμε τι χαλάσαμε" :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χειροτερο που βλεπω ειναι το camping με τα οχηματα.εχει καταντησει αηδια πλεον.καμπερωνει καπου και αυτο ηταν,ασε με το roof camp τι γινεται.ενας ειχε ucav και περιμενε να περασει τιποτα για ριξει.τα objectives γινουν δεν γινουν δεν τρεχει και κατι  ετσι και αλλιως τα Tickets μετρανε.οποτε η locker που δεν εχει οχηματα η δεν θα βγαλουμε ευκολα ακρη.το θεμα ειναι δεν μπορω να καταλαβω πως με το m1 να του ριχνουν 2 η με ελικοπτερο να μην πεθαινει και αυτος αν σου ριξει με 1-2 εισαι κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O τιτλος εντωμεταξυ σε προιδεαζει οτι θα βγει σιγουρα και μεσα στο αρθρο λενε αλλα ..Απορω αν διαβαζουν πρωτα οτι βαζουν ή βαζουν ετσι τους τιτλους με απλο copy-paste του αρθρου ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...