Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να και το changelog. Φυσικά μιας και πάντα υπάρχουν νέα θέματα, πολλές φορές όταν σε κάνουν revive, η μπάρα που πατάς accept κτλ κτλ παραμένει και αφού σηκωθείς... 

 

 

 

Dec 16 PC Game Update Notes
-Fix for a crash that would cause the game to stall, resulting in a sound loop. This should eliminate most of the problems relating to this.
-Fix for the SUAV (introduced in the China Rising expansion pack) not exploding when hitting enemy soldiers. While these indeed should be deadly, they were never designed for “roadkilling” opponents.
-Fixed one of the issues related to the so-called “Netcode” (see below for details).
-Fix for an issue where 4x the damage from a vehicle's minigun would be applied to the chest when a player had the Defense specialization equipped.
-Fix for player tags not always showing when needed to, resulting in players shooting team members.
-Fix for graphical flickering appearing on terrain.
-Fixed the instance where players suddenly would transition into Spectator Mode while playing the Defuse game mode.
-Fix for a Defuse bug where none of the teams would win a round by letting the timer run out. -Fix for players getting stuck in the revive screen after being killed.
-Fix for players getting stuck in the kill camera after being revived.
-Fix for the game mode specific ribbons being counted twice in the multiplayer progression.
-Made NVidia 331.82 or later driver versions mandatory for all players.
-Disabled DirectX 11.1 on NVidia cards that have outdated drivers.
-Fixed driver version not being properly detected on NVidia Optimus systems.
-Fixed a minor crash that could occur when bringing up the scoreboard.

“Netcode” improvement
We’ve addressed the so called “Kill trading”. This refers to when two players fire at each other and, seemingly, both die at the same time. The time window where a bullet could cause damage from an already dead player is now calculated as intended, decreasing the timeframe when players with high latency could get a kill, even though they should be dead according to the server.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό το ucav άλλη μεγάλη βλακεία.νομιζα στα αλλα fps είχαν support για γέλια αλλα και εδώ δεν πάνε πίσω.χωρίς να κανει κατι αραζει κάπου και το κατευθύνει στο στόχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ucav άλλη μεγάλη βλακεία.νομιζα στα αλλα fps είχαν support για γέλια αλλα και εδώ δεν πάνε πίσω.χωρίς να κανει κατι αραζει κάπου και το κατευθύνει στο στόχο.

Δοκιμαστο εχει φαση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο εχει ηδη γινει(δηλαδη οι πωλησεις) και στο BF4 ,και στην αλλη μερια(CoD).Ας μαθουν οι οπαδοι της καθε εταιριας να την τιμωρούν με το να μην αγοραζουν το προιον της αν ειναι τοσο κακο(κοινώς να περιμένουν λιγες μερες μετα την κυκλοφορια του παιχνιδιου να ακουσουν απο αλλους πως ειναι το Campaign/multiplayer). Εχω βαρεθει να ακουω/διαβαζω για κραξιμο σε BF4/CoD οταν κανουν τις πωλησεις που κανουν ,προσφεροντας τα ιδια και τα ιδια(ειδικα το CoD). Φυσικα μιλαω γενικα και για ξενα sites.

 

Πως να παρω στα σοβαρα εταιρια που παει και μου βγαζει απο τωρα την Premium εκδοση με τους χαρτες http://www.skroutz.gr/s/4022907/Battlefield-4-Premium-Service-PC.html ,που θα βγουν στο μελλον φυσικα,αντι να δωσει εμφαση στο να ειναι stable το Multiplayer(το Campaign πλεον το εχουμε παρει αποφαση οτι ειναι μονο για Benchmarks -_- ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Νομίζω θα ξανασχοληθώ πάλι με το 3 μέχρι το 4 να γίνει παιχνίδι.

Όποιος θέλει έχει ένα Link.png Site: διαγωνισμό στο facebook με δώρο 2 παιχνίδια battlefield 3

 

να μπει στις προσφορες γιατι εδω χανεται. εγω εκανα like!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Όταν σου βγάζει beta που ήταν κομπλέ δεν περιμένεις το release να δεις πως είναι το παιχνίδι.Η λογική λέει ότι στη χειρότερη περίπτωση θα τρέχει όπως την τελευταία μέρα της beta με προβλήματα συνδεσημότητας λόγω υπερφόρτωσης των σερβερ.Προφανώς η λογική της EA/DICE δεν ταυτίζεται με την παραπάνω.Εντάξει το πάθαμε και αυτό για να ξέρουμε και άλλη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε τι βρισίδια πέφτουν, το νέο patch ''έφερε'' flickering στα textures για όσους έχουν SLI/CF..

Ελα ρε ?χαχαχαχα...Ενταξει δεν ειναι και για γελια αλλα εμενα παιζει μια χαρα οπως και πριν ..Καλα απο αυτους ολα να τα περιμενεις..

Απο αποψη netcode,crashes πως παει μετα το νεο patch?

Το netcode ειχε βελτιωθει και πριν το patch σε πολυ καλο βαθμο .Τωρα επαιξα ενα round μετα το patch νορμαλ μου φαινεται αλλα θα δουμε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τώρα εμένα κανένα πρόβλημα μετά το patch το μόνο που έχω εγώ είναι στο alt+tab με το που το πατήσω crash με ένα μεγάλο μήνυμα. Που ίσως να μη φταίει το παιχνίδι.

Επίσης σήμερα ίσως έκανα το καλύτερο μου παιχνίδι http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/412725173394699584/360969964/ και ενας απο τους GROF με είπε cheater :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τώρα εμένα κανένα πρόβλημα μετά το patch το μόνο που έχω εγώ είναι στο alt+tab με το που το πατήσω crash με ένα μεγάλο μήνυμα. Που ίσως να μη φταίει το παιχνίδι.

 

Επίσης σήμερα ίσως έκανα το καλύτερο μου παιχνίδι http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/412725173394699584/360969964/ και ενας απο τους GROF με είπε cheater :P

Καλά πες του, δεν έχει δει τι εστί cheater με wallhack και aimbot μαζί..Να τελειώνει με 169-4 και δίπλα από το όνομά του να έχει νεκροκεφαλή συνέχεια, λολ.

Το sound loop crash φτιάχτηκέ τελικά;Αυτό ήταν το πιο σπαστικο σε μένα.

Ε, ας φτιαχτεί και αυτό κάποια στιγμή..

 

Battlefield 4 – New Update Released, Breaks SLI & Removes Grass Physics

 

LMAO..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...