Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόβλημα; με gamepad στο Battlefield 4

 

Γεια σας! Ένας φίλος μου αγόρασε το Rzer Sabertooth Xbox360 gamepad. Το έβαλε στο battlefield και ενώ όλα λειτουργούν τέλεια, έχει ένα πρόβλημα όταν σημαδεύει! Αν σημαδέψει λίγο πιο μακριά από τον παίκτη, δεν κεντράρει τον παίκτη ενώ κανονικά θα έπρεπε γιατί δεν είναι καθόλου εύκολο να κεντράρει από μόνος του λόγο του υψηλού sensitivity (έχει πειραματιστεί με τις ρυθμίσεις του gamepad για το sensitivity). Γίνεται να το ρυθμίσει κάπως ή έτσι είναι;

 

Υ.Γ. Επειδή είμαι τελείως άσχετος με το παιχνίδι αν έκανα λάθος, πείτε μου για να το διορθώσω! Ευχαριστώ!

THIS IS A PC CORNER!

δεν έχει στο pc AIM ASSIST

όποιος θέλει να παίξει με τις κονσόλες και τα aim assists τους,να πάει στο ανάλογο section του insomnia :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μιας και ελειπα διακοπες τωρα εφτιαξα το παιχνιδι (ειχε φαει κολημα και δεν ετρεχε μετα το patch).

 

Παιζοντας ενα μονο παιχνιδι λογω χρονου χτες των 10 λεπτων περιπου διαπιστωσα με γυμνο ματι

οτι το παιχνιδι πλεον ειναι ΒΑΡΥ! Εχω γαματο μηχανημα και ζοριζεται μαλλον παρολα αυτα... νιωθω να πηγαινω "αργα" μεσα στο παιχνιδι και οχι αερατα...  να ειναι ιδεα μου?

Δεν ξερω αν πρεπει να αλλαξω κατι στις ρυμισεις...?

 

Μην μου πειτε για medium kai low graphics... μιλαω για αλλες ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω εδω και κανενα 2ωρακι σημερα ,μπορω να πω μεχρι στιγμης εχω πολυ καλες εντυπωσεις απο τις οποιες βελτιωσεις τελος παντων εχουν κανει ειδικα στο netcode .Παντως κραταω μικρο καλαθι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο για cte ειναι ,δλδ οσοι εχουν premium.

 

Όχι, μόνο για όσους είχαν το CTE ενεργοποιημένο.

 

Είμαι με Premium, ακόμα δε μου βγάζει τπτ για αναβάθμιση/κατέβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι γι αυτούς που έχουν cte ρε σεις,αν δειτε πάλι στα reviews κουνιέται το κόκκινο λογότυπο ότι είναι demo Κλπ.

 

Όταν ανακοινωθεί η επίσημη κυκλοφορία του θα το μάθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ακομα κατι τρελα killed in action αλλα εχει βελτιωθεί γενικα.Μετα το patch εχω κανει 484 kills και 102 deaths.Εκει που με έτρωγαν με one shot kill τωρα δεν πέφτω εύκολα.Εχει βελτιωθεί ακομα και το ποσό γρήγορα σκοτώνεις κάποιον.Για παράδειγμα με το mtar σε conguest έπεφταν 2-3 άτομα παρέα πολυ γρήγορα.Πριν απο το patch αν είχες προλάβει να ρίξεις έστω και τον έναν έλεγες πάλι καλα.Μετα απο το level 85 που το είχα αφήσει απο τον μαρτιο εχω φτάσει 104 και θα το πάω έως το max.Εκει που το είχα παρατήσει τελείως τωρα έγινε ενα απο παιχνιδια που μπορω να τα ευχαριστηθώ.Ειναι καλο το οτι διόρθωσαν την κατασταση αρκετά αλλα απο την άλλη απαράδεκτο να γινεται μετα απο ενα χρόνο.Ας ελπίσουμε να παραμείνει σε κάποιο καλο επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει που ολα πηγαιναν καλα εμφανιστηκαν οι τυποι με 1-2 σφαιρες.Υπαρχουν κατι τυποι που σε ριχνουν με 1-2 σφαιρες και εχουν φαει 15 και γραφει 61 health.H καποιο bug ειναι η καποιοι μας δουλεουν κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το airbust αν εισαι κοντα με αλλους 2 support δεν μένει απο πυρομαχικά.Το ίδιο γινεται καί με τις grenades αλλα αυτές αργούν λιγο παραπάνω.Εχω γύρω στις 5-6 μέρες που παιζω με οχήματα αλλα aggressive και πραγματικά ειναι λιγο op.Ειχα να παίξω με τανκ απο το bad company 2.Στο 3 είχα ασχοληθεί ελάχιστα και στο 4 το ίδιο.Ειναι ωραια και γενικα μπορεις να βοηθήσεις παρά πολυ την ομάδα σου.Αυτο που δεν μου αρέσει ειναι να βλεπω να κάθονται σε ενα σημείο και να μην βοηθανε καθόλου.Αν και μου αρέσει περισσότερο το infantry σε ανοιχτούς χάρτες χωρίς κάλυψη ειναι λιγο δυσκολο.Ελεγα να το πάω max level αλλα χωρίς παρέα αρχίζω να βαριεμαι ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οουυυυ πήρα ssd και γω για να φορτώνω πιο γρήγορα και να κάθομαι να κοιτάω πότε θα μπούν όλοι μέσα στο παιχνίδι με τα αργά τους pc και τους μηχανικούς τους δίσκους :P :P

μα καλά γιατί τολμάνε να παίζουν μαζί μας αυτοί..οι παρακατιανοί;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...