Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οουυυυ πήρα ssd και γω για να φορτώνω πιο γρήγορα και να κάθομαι να κοιτάω πότε θα μπούν όλοι μέσα στο παιχνίδι με τα αργά τους pc και τους μηχανικούς τους δίσκους :P :P

μα καλά γιατί τολμάνε να παίζουν μαζί μας αυτοί..οι παρακατιανοί;

Εισαι αλητης.Πως μπορεσες να το κανεις αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εισαι αλητης.Πως μπορεσες να το κανεις αυτο.

Να πω την αλήθεια σκεφτόμουν ram ή ssd,αλλά λέω κάτσε τώρα που μαζεψα φράγκα να γίνει.. Γιατί συνήθως κάτι προέκυπτε..

Εε και μιας και είχα καιρό να σας πειραξω είπα να περάσω μια βόλτα xD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 3 μηνες ξαναπαιξα bf4--> http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/526302437541281856/964321049/

 

Πρεπει να πω οτι εχει διορθωθει αρκετα το παιχνιδι... Τα guns δεν χρειζεται να τα ξαναμαθω οπως ελεγε ο lvlcap, ισα ισα νομιζω τα εκαναν ποιο ευκολα στο χειρισμο. Το μονο που την εσπασε απεριγραπτα ηταν κατι lvl5-20 σκατοnooba το κερατα με qbs στις γωνιες να περιμενουν να περασει καποιος για να τον φανε και να εχουν να λενε μετα στους φιλους τους στο νηπιαγωγειο ποσα Kills εκαναν...

Αληθεια γιατι τοσο μικρα Lvls εχουν προσβαση σε guns οπως το aek, ace κλπ??? Ειναι του Update η εδωσαν λεφτα για να τα ξκλειδωσουν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κανείς που να θέλει/μπορεί να βοηθήσει να ανοίξω το ucav;

δεν το έχω με το piloting ούτε παίζει να μάθω να πετάω ποτέ.

Τα 15 kills που χρειάζομαι τα ανταποδίδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση.Γιατι εχει ανεβει το πινγκ σε καποια σερβερ .Απο 60 εχει παει στα 200.Το σερβερ ειναι αυτο που παιζω καθημερινα.Σε αλλα ειμαι οκ.Ειναι γερμανια.Δεν μπορω να βρω λυση.Ακομα ενας παιχτης απο αγγλια τα ιδια προβληματα εχει.Αλλοι Ελληνες  που μπαινουν δεν εχουν θεμα.Τι στο διαλο γινεται?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/2e698a26-661b-4b68-ba82-fc5f250aecc9/EEA-1-OP-LOCKER-NO-EXPLOSIVES-SNIPER-LIMIT-3200-TICKETS-EEA/

Υ.Γ. Τωρα εχω 360 σταθερα.ΛΟΛ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχεις συνδεση HOL μην αναρωτιεσαι. Απλα περιμενε να τελειωσει το συμβολαιο η πληρωσε για να το σπασεις και τρεχα κατευθειαν σε Forthnet η ΟΤΕ που απο οτι γνωριζω εχουν χαμηλα Ping. Εγω τουλαχιστον οσο ημουν ΟΤΕ πανω απο 80-90 δεν πηγαινα για κανεναν λογο... Τωρα που εχω ΧΟΛ πριν παιξω απενεργοποιω ολες τις αλλες συσκευες που μπορει να παιρνουν απο την συνδεση, κλεινω τελειως το wifi και παλι κατω απο 150 δεν μπορω να παω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχεις συνδεση HOL μην αναρωτιεσαι. Απλα περιμενε να τελειωσει το συμβολαιο η πληρωσε για να το σπασεις και τρεχα κατευθειαν σε Forthnet η ΟΤΕ που απο οτι γνωριζω εχουν χαμηλα Ping. Εγω τουλαχιστον οσο ημουν ΟΤΕ πανω απο 80-90 δεν πηγαινα για κανεναν λογο... Τωρα που εχω ΧΟΛ πριν παιξω απενεργοποιω ολες τις αλλες συσκευες που μπορει να παιρνουν απο την συνδεση, κλεινω τελειως το wifi και παλι κατω απο 150 δεν μπορω να παω..

Cyta εχω φιλε μου με fast path για καλυτερο ping.Eυτυχως οι admins του σερβερ ακουσαν εμενα και κανα δυο ακομα γιαυτο το θεμα και αλλαξαν τον provider και πηγαν σε καινουργιο.Το ping επεσε οπως και το latency.

 

pearl market by night. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cyta εχω φιλε μου με fast path για καλυτερο ping.Eυτυχως οι admins του σερβερ ακουσαν εμενα και κανα δυο ακομα γιαυτο το θεμα και αλλαξαν τον provider και πηγαν σε καινουργιο.Το ping επεσε οπως και το latency.

Το Ping και το Latency, είναι το ίδιο πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...