Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Cyta εχω φιλε μου με fast path για καλυτερο ping.Eυτυχως οι admins του σερβερ ακουσαν εμενα και κανα δυο ακομα γιαυτο το θεμα και αλλαξαν τον provider και πηγαν σε καινουργιο.Το ping επεσε οπως και το latency.

 

pearl market by night. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

σε 1080p με τα 60fps του δεν μου φορτώνει καν το video...WTF;

 

τί είναι το CTE βρε παιδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 1080p με τα 60fps του δεν μου φορτώνει καν το video...WTF;

 

τί είναι το CTE βρε παιδιά;

 

Community Test(ing) Environment.

 

Πρακτικά, το παιγνίδι σε διαρκή beta (ένα βήμα μπροστά από την Alpha που ζούμε εμείς...) όου δοκιμάζονται όλες οι φαεινές (και μη) ιδέες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναρωτάω (απάντηση την προηγούμενη φορά δεν πήρα), μιας και σήμερα ξαναμπήκα σε όχημα μετά από καιρό:

 

Όταν χρησιμοποιείτε το Active Protection και τρώτε πολλά μικρού/μεσαίου βλήματα (πχ Zuni Rockets, Hydra Rockets κλπ, όχι μεγάλους πυραύλους και κανονιές από τανκ) κι αρχίζει το "counter" και το εφέ με τη φλόγα στον αέρα, έχετε frame drops?

 

Στο σύστημά μου, από 48min, >70av, πέφτω κάτω από τα 20, συχνότερα κάτω αππο τα 13-14!

 

Εκείνη τη στιγμή πρακτικά είμαι εκτός παιγνιδιού.

 

Με το που "τελειώνει" το εφέ, όλα καλά.

 

Αυτό το πράγμα, δε συνέβαινε καιρό πριν...τώρα δεν ξέρω αν φταίνε τα τελευταία updates/patches, οι τελευταίοι 2-3 οδηγοί της AMD (νομίζω γίνεται σε οποιονδήποτε από 14.9 και μετά) ή όλα μαζί.

 

Το σύστημά μου, χλωμό να γονατίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Community Test(ing) Environment.

 

Πρακτικά, το παιγνίδι σε διαρκή beta (ένα βήμα μπροστά από την Alpha που ζούμε εμείς...) όου δοκιμάζονται όλες οι φαεινές (και μη) ιδέες.

ευχαριστώ για την απάντηση..

Εμείς μπορούμε να παίξουμε; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφόσον είσαι premium member μπορείς να γραφτείς και σου ανοίγει το CTE.

Βέβαια οπλίσου με ΥΠΟΜΟΝΗ γιατί θα πρέπει να ξανα-κατεβάσεις ΟΛΟ το παιχνίδι απο την αρχή(το δικό σου αγορασμένο BF δεν θα πάθει κάτι)και επίσης σε κάθε patch με τέστ που βγάζουν έχεις να κατεβάζεις πάλι περιεχόμενο.

 

Αν έχεις κανένα 50άρι VDSL γράψε άκυρο και ξεκίνα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφόσον είσαι premium member μπορείς να γραφτείς και σου ανοίγει το CTE.

Βέβαια οπλίσου με ΥΠΟΜΟΝΗ γιατί θα πρέπει να ξανα-κατεβάσεις ΟΛΟ το παιχνίδι απο την αρχή(το δικό σου αγορασμένο BF δεν θα πάθει κάτι)και επίσης σε κάθε patch με τέστ που βγάζουν έχεις να κατεβάζεις πάλι περιεχόμενο.

 

Αν έχεις κανένα 50άρι VDSL γράψε άκυρο και ξεκίνα :-D

αααα T_T ...ευχαριστώ.

δεν υπάρχει χώρος και υπομονή όπως λες, για άλλα +50gb ειδικά για το bf..θα ζήσω και χωρίς :-D

 

Το άρχισα τώρα τελευταία και έχω να πω ότι έχω εντυπωσιαστεί.

από τα bugs;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την απάντηση..

Εμείς μπορούμε να παίξουμε; :D

 

Εμ, δε πρόλαβα να σου απαντήσω.

 

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι ανάλογο

 

Θα μαζέψω κι άλλες γνώμες, θα περιμένω νέους οδηγούς, κάτι θα γίνει.

 

Ευχαριστώ.

αααα T_T ...ευχαριστώ.

δεν υπάρχει χώρος και υπομονή όπως λες, για άλλα +50gb ειδικά για το bf..θα ζήσω και χωρίς :-D

 

από τα bugs;

 

:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναρωτάω (απάντηση την προηγούμενη φορά δεν πήρα), μιας και σήμερα ξαναμπήκα σε όχημα μετά από καιρό:

 

Όταν χρησιμοποιείτε το Active Protection και τρώτε πολλά μικρού/μεσαίου βλήματα (πχ Zuni Rockets, Hydra Rockets κλπ, όχι μεγάλους πυραύλους και κανονιές από τανκ) κι αρχίζει το "counter" και το εφέ με τη φλόγα στον αέρα, έχετε frame drops?

 

Στο σύστημά μου, από 48min, >70av, πέφτω κάτω από τα 20, συχνότερα κάτω αππο τα 13-14!

 

Εκείνη τη στιγμή πρακτικά είμαι εκτός παιγνιδιού.

 

Με το που "τελειώνει" το εφέ, όλα καλά.

 

Αυτό το πράγμα, δε συνέβαινε καιρό πριν...τώρα δεν ξέρω αν φταίνε τα τελευταία updates/patches, οι τελευταίοι 2-3 οδηγοί της AMD (νομίζω γίνεται σε οποιονδήποτε από 14.9 και μετά) ή όλα μαζί.

 

Το σύστημά μου, χλωμό να γονατίζει...

Μου συμβαίνει και μένα, πέφτει το fps τρελά. Μου συμβαίνει απο πάντα, και όχι λόγω patch η τωρινών drivers.

(Amd fx8320, 8gb ram, ati r9 270x.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου συμβαίνει και μένα, πέφτει το fps τρελά. Μου συμβαίνει απο πάντα, και όχι λόγω patch η τωρινών drivers.

(Amd fx8320, 8gb ram, ati r9 270x.)

 

A, ενδιαφέρον.

 

8320 κι εδώ (@4.8 όμως), 16GB, 7950@1150/1450.

 

Y, oh Y?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...