Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με το σύστημα της υπογραφής θες και settings; :P

medium ολα,χωρίς ΑΑ και συναφή,effects low,mesh high

 

CCC 14.9.1 και χτές πέρασα τον .2 και πάλι τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό ρωτάω, για να υπολογίζω.

 

Αλλά τέτοια βουτιά, μόνο σε bug μπορώ να την αποδώσω.

 

Κάτσε να βάλω τους 14.9.2 και βλέπουμε πάλι.

Μήπως έχεις Windows 7; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ναι.

 

7x64.

 

Γιατί να φταίει αυτό, όμως?

 

Μέχρι πριν κάποιο καιρό (δε μπορώ να προσδιορίσω το πότε), δεν είχα θέμα.

 

Έχω ξεπαρκάρει και τους πυρήνες (εκτός κι αν κάτι απορρύθμισε το σύστημα και δεν πήρα χαμπάρι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ναι.

 

7x64.

 

Γιατί να φταίει αυτό, όμως?

 

Μέχρι πριν κάποιο καιρό (δε μπορώ να προσδιορίσω το πότε), δεν είχα θέμα.

 

Έχω ξεπαρκάρει και τους πυρήνες (εκτός κι αν κάτι απορρύθμισε το σύστημα και δεν πήρα χαμπάρι).

Εγώ όλα ultra settings. 8.1 win-x64.

Πέτρο πρέπει να τα είχαμε πει το καλοκαίρι για να κάνω overclock! Τον άφησα στοκ.. Τώρα βέβαια για χειμώνα, μπορεί να μη βάλω θέρμανση στο σπίτι και να τον ανεβάσω :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@plakalis: Δώσε, προβλέπεται βαρύς κ μακρύς χειμώνας (οι Ινδιάνοι μαζεύουν ξύλα σα τρελοί).

 

Ιν άδερ νιουζ...Ping 45-75ms, Lag >1sec...

 

Κυριολεκτικά, πυροβολούσα εξ επαφής με καραμπίνα, κι όταν τυχόν ο οχτρός ήταν εκεί που τον έβλεπα κι όχι πάνω από το πτώμα μου, έπεφτε 1, 1+ δευτερόλεπτο μετά!

 

1,2,3...13...η ομάδα μου να φωνάζει, η άλλη ομάδα να μην καταλαβαίνει τπτ...οι αμδινς στα παπάκια τους (επίτηδες έβρισα 1-2 φορές, ούτε προειδοποίηση, ούτε κλωτσιά, ούτε τπτ)...μόνο το autoadmin ότι έκανε...οι μάγκες ήταν μέσα στο server, απαντούσαν σε άλλες ερωτήσεις -φιλοσοφικού περιεχομένου, αλλά για την ταμπακιέρα κουβέντα.

 

Ε...καληνύχτα σας κι από Δευτέρα (κι αν...) πάλι μαζί κι αγαπημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα να παίξω σήμερα λίγο μετά απο μεγάλη απουσία και όπως έπαιζα chainlink στην propaganda στο C flag(στο μέρος που είναι τα κτήρια δηλαδή και ανεβαίνεις πάνω)πετάω ενα C4 πάνω απ το τοιχάκι κατεβάζω κάτω 5 άτομα και γέμισε η οθόνη artifacts.

Μαύρες γραμμές ολούθε και όταν απομακρύνθηκα απ το σημείο εξαφανίζονταν.

οσο πλησίαζα εκει πέρα ξανα-εμφανίζονταν.

restart game και έφτιαξε.απο εποχής COD:Ghosts έχω να δω το συγκεκριμένο με τον προβληματικό 13.11 driver αν θυμάμαι καλά.

Υπόψιν φοράω τον 14.9.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κανει apply σε κατι platoon για να εχω παρεα αλλα τιποτα.Σημερα εκανα σε ενα και με δεχτηκαν αλλα παιζουν  σε hardcore servers.Το platoon λεγεται GLADIUS και εχει γυρω στα 140 ατομα αλλα οχι ολα ενεργα απο οτι ειδα.Ηθελα να μπω σε καποιο που ειστε και εσεις μεσα αλλα δεν εκαναν accept.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κανει apply σε κατι platoon για να εχω παρεα αλλα τιποτα.Σημερα εκανα σε ενα και με δεχτηκαν αλλα παιζουν  σε hardcore servers.Το platoon λεγεται GLADIUS και εχει γυρω στα 140 ατομα αλλα οχι ολα ενεργα απο οτι ειδα.Ηθελα να μπω σε καποιο που ειστε και εσεις μεσα αλλα δεν εκαναν accept.

Στο δικο μου πλατουν ειμαστε λίγα ατομα αλλα τα περισσοτερα ενεργα..αλλα οντως δεν βαζουν οποιον ναναι συνηθως βαζουν ατομα που ξερουν να παιζουν εστω κ λιγο καλα κ προπαντων ομαδικά α και ειναι ενεργα μέλη αλλιως ποιος ο λογος...(και ειμαστε μεγαλοι οι περισσοτεροι οχι πιτσιρικια)αλλα η φαση ειναι οτι ειναι παρειστικο πλατουν.Απο περιεργεια σε ποια πλατουν εκανες apply και δε σε δεχτηκαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτησούλα: Μήπως αλλάξανε κάτι στις σημαίες?

 

Στη Zavod την "Α" ξαφνικά μπορώ να την κατεβάσω απο πολύ μεγαλύτερη απόσταση.

 

Το ίδιο και σε διάφορες άλλες πίστες, χωρίς να μπορώ να πω ακριβώς πόση και ποιά διαφορά υπαρχει.

 

Αν δεν έχετε αντιληφθεί κάτι, τότε μάλλον δεν ήταν καλή ιδέα να παίξω μετά από 36ώρες άυπνος (ξέρετε, για "χαλάρωση").

 

Επίσης, μια συμβουλή: Μακρυά από τον Bangbus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω παρατηρήσει κάτι αν και έχω καιρό να παίξω εκεί.

Προσωπικα αυτό που βλέπω είναι ότι ανάλογα τον κόσμο που έχει η σημαία μικραίνει/μεγαλώνει λίγο το range της.

Αλλα τούτο το παρατηρώ απ όταν πήρα στα σοβαρά το παιχνίδι κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ελληνικά σέ ενα έκανα αλλα απο οτι μου είπε ενα παιδι το εχουν αφήσει το game.Σε ξένα θα ήταν 3-4 που είχαν και δικούς τους server.Sm!le,Eea,RFF δεν θυμάμαι αν είχα κανει και σε κάποιο αλλο.Σε αυτο που μπήκα εχουν 2 servers αλλα ειναι hardcore servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ελληνικά σέ ενα έκανα αλλα απο οτι μου είπε ενα παιδι το εχουν αφήσει το game.Σε ξένα θα ήταν 3-4 που είχαν και δικούς τους server.Sm!le,Eea,RFF δεν θυμάμαι αν είχα κανει και σε κάποιο αλλο.Σε αυτο που μπήκα εχουν 2 servers αλλα ειναι hardcore servers.

Αν έκανες eea πες λίγο το nickname σου να το κοιτάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...