Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια να ρωτησω το eod robot πως χειριζεται?Πυροβαλαει η μονο την φλογα πεταει?Γιατι δεν το εχω χειριστει ποτε και προσπαθω να το μαθω

η βασική του χρήση είναι για επισκευή των οχημάτων και οχι για να πολεμήσεις τον άλλο, εκτος κ αν δεν σε δει και μπορείς να χωθείς.

Το ρομποτάκι που πυροβολεί λέγεται rawr και είναι σε dlc (dragons teeth)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά! Έχετε προσέξει ότι όταν πας να επιλέξεις σέρβερ λέει πχ 58/64 άτομα και τελικά όταν φορτώσει ο σέρβερ έχει 7-8 μέσα? Μου συμβαίνει συνέχεια και είναι πολύ σπαστικό!!

 

 

Και σε εσας τελευταία, όλοι οι server δείχνουν να έχουν το ίδο ping;; Εννοείται ότι όταν μπαίνεις σου δείχνει το πραγματικό, αλλά όταν βλέπεις όλους τους server για να δεις σε ποιόν θα μπεις, όλοι μου έχουν το ίδιο ακριβώς νούμερο (πχ 79).

 

 

Το ίδιο κάνει και στο BF1, κάτι έγινε με το τελευταίο -client- update...

 

Τα ίδια και εδώ. Και από Battlelog και από τον client.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 6 μήνες μετά...

Καλησπέρα, εκανα download το bf 4 στο νέο μ pc, από origin, και όταν παω να ξεκινήσω να παίζω μου βγάζει το μήνυμα 'δεν ηταν δυνατη η σωστή εκκινηση της εφαρμογής (0xc000007b). Δοκίμασα διάφορα που διαβασα στο ιντερνετ για αυτό το θέμα μιασ και ειδα ότι πολύ κοσμοσ το εχει παθει αλλα χωρις αποτέλεσμα, το αντιμετώπισε καποιοσ με επιτυχια? Thanks in advance! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, black66.gr είπε

Τα εχω δοκιμ'ασει όλα αυτά χωρις αποτέλεσμα! Εχω αρχισει να πιστευω ότι δεν πρόκειται να παιξω….τσαμπα τοσες ωρεσ download. Εν το μεταξυ είναι το μονο game που με εχει βασανισει ετσι, καμια δεκαρια αλλα game τρεχουν απροβλημάτιστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Angelsnow είπε

Τα εχω δοκιμ'ασει όλα αυτά χωρις αποτέλεσμα! Εχω αρχισει να πιστευω ότι δεν πρόκειται να παιξω….τσαμπα τοσες ωρεσ download. Εν το μεταξυ είναι το μονο game που με εχει βασανισει ετσι, καμια δεκαρια αλλα game τρεχουν απροβλημάτιστα!

Πρέπει να εγκατασταθεί το Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable Package. Για να γίνει αυτό πρέπει να απεγκαταστήσεις κάθε επόμενο (2013 κλπ). Αφού περάσεις το 2012, αν θυμάμαι καλά, πρέπει να κάνεις repair το Origin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Alejandro είπε

Πρέπει να εγκατασταθεί το Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable Package. Για να γίνει αυτό πρέπει να απεγκαταστήσεις κάθε επόμενο (2013 κλπ). Αφού περάσεις το 2012, αν θυμάμαι καλά, πρέπει να κάνεις repair το Origin.

Θα το δοκιμασω φιλε και αυτό, ευχαριστω. Από micrososft το καταιβαζψ αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Angelsnow είπε

Θα το δοκιμασω φιλε και αυτό, ευχαριστω. Από micrososft το καταιβαζψ αυτό?

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679

αυτό πρέπει να είναι

Επεξ/σία από vassilis018
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εβαλα μετα απο καιρο να παιξω bf4 και ενω παικτικα τη βρισκω πολυ περισοτερο απο ολα τα αλλα bf συνεβησαν παλι κατι τρελα (*** ΕΑ) εκτος απο συχνα πυκνα φριζαρισματα και κρασαρισματα ενω ολοι οι σερβερ που εδειχναν φουλ 60/64 κτλπ μολης εμπαινα μεσα ηταν αδειοι, τραγικο! 

Και κατι αλλο την ωρα που μου εκανε εγκατασταση στο origin μου εβγαλε ενα μηνυμα προτροπης δικαιωματων σε μια εφαρμογη ''Touchpad'' τι ακριβως ειναι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Εβαλα μετα απο καιρο να παιξω bf4 και ενω παικτικα τη βρισκω πολυ περισοτερο απο ολα τα αλλα bf συνεβησαν παλι κατι τρελα (*** ΕΑ) εκτος απο συχνα πυκνα φριζαρισματα και κρασαρισματα ενω ολοι οι σερβερ που εδειχναν φουλ 60/64 κτλπ μολης εμπαινα μεσα ηταν αδειοι, τραγικο! 

Και κατι αλλο την ωρα που μου εκανε εγκατασταση στο origin μου εβγαλε ενα μηνυμα προτροπης δικαιωματων σε μια εφαρμογη ''Touchpad'' τι ακριβως ειναι αυτο?

Γράψε ξανά, πιο καθαρά αυτή τη φορά, ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα σου, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...