Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ δοκίμασα 3 το μεσημέρι και έκανα μια αίτηση online και μου ήρθε μήνυμά οτι θα με πάρουν τηλέφωνο, μπήκα και σε μια wind εδω στο Κερατσίνι το απόγευμα και ρώτησα , η μια κοπέλα μου είπε οτι είναι προσφορά μόνο για online η δεύτερη μου είπε οτι θα φέρουν λέει τηλέφωνα απο δευτέρα αλλά πρέπει να πάω και να γίνει επιτόπου πληρωμή παράδοση αν και εφόσον έχουν stock :-( .....

 

 

πήγα και σε άλλη wind σήμερα στο κέντρο και πάλι μου είπαν απο δευτέρα αλλά άκουσα μια συνάδελφο της κοπέλας που με εξυπηρέτησε που της έλεγε να μην παίρνει προκαταβολές κτλ. γιατί δεν ξέρουν σίγουρα αν θα έχουν..... :-( ..... επικοινώνησα τηλεφωνικός με τη wind και μου είπαν οτι δεν ξέρουν και θα με καλέσει το αρμόδιο τμήμα ..... τελείωσε λέει η προσφορά ... αλλά θα βγάλουν και άλλη ????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ηλιουπολη εμενα μου ειπανε οτι τους τελειωσαν...Μου ειπε οτι ουτε παραγγελια δεν μπορουσε να κανει γιατι δεν εχουνε αλλες συσκευες να τους στειλουνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεμα κανονικο... σε καλο δρομο προς το κλεισιμο μερια βαδιζει το μαγαζι...

Για το ιντερνετ ηταν για 1 μερα.

Στα καταστηματα παιζει κανονικα μεχρι τελος του μηνα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονικη σε ενα μαγαζι που πηγα δεν ειχαν συσκευες θα παραλαμβαναν 5 απο τεταρτη κ τους ειπα να κρατησουν μια.αργοτερα σε αλλο καταστημα πεττχα 2 τελευταιες κ πηρα την μια.Παντως κ στα 2 καταστηματα ειπαν οτι τεταρτη γινονται παραλαβες.ς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονικη σε ενα μαγαζι που πηγα δεν ειχαν συσκευες θα παραλαμβαναν 5 απο τεταρτη κ τους ειπα να κρατησουν μια.αργοτερα σε αλλο καταστημα πεττχα 2 τελευταιες κ πηρα την μια.Παντως κ στα 2 καταστηματα ειπαν οτι τεταρτη γινονται παραλαβες.ς

 

Ναι. Λογικο δεν μπορουν να παρουν (γιατι τις χρεώνονται.. η WIND ειναι FRANCHIZE).

Εγω σε 3 που πηγα στο ενα ειχαν 1 (μαυρο) στο αλλο παραλαμβανουν δευτερα και στο αλλο τριτη.

οποτε.. απο βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία σε ένα κατάστημα στο Νέο Ηράκλειο, και μου είπαν θα με πάρουν απο την Τρίτη που θα είναι διαθέσιμο... Θα δείξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωνω και εγω.

Σημερα πρεπει να ξεπουλησε ο σχιστομάτης.

απο Δευτερα παραλαμβανουν ολα τα μαγαζια wind και

δέχονται και παραγγελίες.

Για δες η κακομοιρα η wind τι κάνει για να κρατήσει πελατάκους!!!!!

Εγω πιστός εδω και χρόνια

αν και δεν πιανει και πολυ καλα πάντα.

Δεν με νοιαζει και πολύ ομως γιατι σου ρχεται σε φακελάκι η κλήση!!!!! οποτε δεν την χανεις ποτέ!!!!!

Μπραβο τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μια εταιρια κανει μια απο τις κορυφαιες προσφορες των τελευταιων χρονων σχολια του τυπου καημενοι,μπακαληδες κτλ νομιζω ειναι αστοχα.Ενα μπραβο πρεπει να πουμε κ μακαρι να τους μιμηθουν κ οι αλλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μια εταιρια κανει μια απο τις κορυφαιες προσφορες των τελευταιων χρονων σχολια του τυπου καημενοι,μπακαληδες κτλ νομιζω ειναι αστοχα.Ενα μπραβο πρεπει να πουμε κ μακαρι να τους μιμηθουν κ οι αλλοι

 

Κανει την προσφορα χωρις να εχει εξασφαλισει το απαραιτητο stock.Μπακαληδες κυριολεκτικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μια εταιρια κανει μια απο τις κορυφαιες προσφορες των τελευταιων χρονων σχολια του τυπου καημενοι,μπακαληδες κτλ νομιζω ειναι αστοχα.Ενα μπραβο πρεπει να πουμε κ μακαρι να τους μιμηθουν κ οι αλλοι

H εταιρια εχει ξανακανει προσφορα με το ΖΤΕ ΚΑΡΛ. Τωρα είναι ακόμα καλυτερη. Απλώς στη μια περιπτωση ειχε στοκ και κρατησε καιρο η προσφορά. Στην αλλη περιπτωση βγηκε η προσφορά και σε λιγοτερο απο 24 ωρες κατεβηκε. Σε καταστηματα κινητο δεν υπήρχε ουτε για δείγμα. Άρα μόνο Online οσα δωθηκαν. Όταν μια εταιρεια μεγεθους wind κανει ολη τη φασαρια για 100-200-300-400 60ευρα τότε σορρυ αλλά όπως ξαναείπα μοιάζει με μικρό μαγαζάκι στο κεντρο της Αθηνας και οχι για εταιρεια με εκατονταδες καταστηματα ,εκατομμυρια συνδρομητες..Με αλλα λογια χαλαρά το πάει προς μπακάλικο. Ακόμα και αν επαναφερουν την προσφορά απο βδομάδα ειναι αδιανόητο το γιατι κατεβασαν τη προσφορά. Δε ξερουν τι στοκ εχουν και οτι απο βδομάδα θα ερθουν κομματια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μια εταιρια κανει μια απο τις κορυφαιες προσφορες των τελευταιων χρονων σχολια του τυπου καημενοι,μπακαληδες κτλ νομιζω ειναι αστοχα.Ενα μπραβο πρεπει να πουμε κ μακαρι να τους μιμηθουν κ οι αλλοι

 

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

 

 

 

Για τους όσους τώρα γκρινιάζουν και trollάρουν:

 

Όταν μια εταιρία γράφει "μέχρι εξαντήσεως των αποθεμάτων", μερικοί οφείλουν να το σέβονται και να ποερεύονται με αυτό. End of story.

 

Η αχαριστία και η γκρίνια όμως του Έλληνα δεν έχει προηγούμενο. Θέλει κινητό για 2ο, 3ο, 4ο, 28ο, ή για να το μοσχοπουλήσει, το θέλει από την καρέκλα του και το θέλει ασχέτως αν υπάρχει ή όχι απόθεμα.

 

Όταν πέσαν όλοι με τα μούτρα στο Carl και γέμισε ο τόπος αγγελίες πώλησης ήταν καλά?

Τότε η wind ήταν super καλή εταιριάρα και τώρα είναι κακιά γιατί τα ίδια κοράκια δε προλάβαν να επωφεληθούν κι από άλλη προσφορά για να βγάλουν λεφτά?

Όχι μάγκες, κάπου έχετε λαθεμένη αντίληψη των πραγμάτων.

 

Μπράβο στη Wind για τις προσφορές της που βγάζει κατά καιρούς (ασχέτως αποθέματος ή χρονικής διάρκειας) και μακάρι πραγματικά να τη μιμηθούν κι άλλοι.

Ήταν μια τίμια κίνηση marketing και μάλιστα με επιβεβαιωμένη διαθεσιμότητα (αν και μικρή) δεδομένου ότι αρκετός κόσμος συμπεριλαμβανομένου κι εμού, πρόλαβε να πάρει ένα όμορφο κινητάκι ανανεώνοντας το χρόνο ομιλίας του, για να μπορεί να κάνει τη δουλειά του.

 

Αυτά και μάθετε να μήν είστε αχάριστοι.

Θα βγούν ξανά προσφορές, η Wind πάντα βάζει κατά καιρούς.

Αν θέλετε να γκρινιάξετε, γκρινιάξτε που δε βγάζουν και οι υπόλοιπες εταιρίες προσφορές τέτοιου βεληνεκούς (όπως ΚΑΙ στα προγράμματα κάρτας για ομιλία και internet που πάντοτε η wind είναι μπροστά στις προσφορές της).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...