Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαλαρώστε παιδιά ...όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν. Διαβάζω απίστευτα σχόλια που με κάνουνε και γελάω, τι παροξυσμός είναι αυτός! Καταγγελίες, η γελοία η wind και τα λοιπά. Ήταν μία πολύ καλή ποροσφορά και μπράβο στον topic starter για ένα τίμιο κινητό για τα λεφτά που δίνεις και 60 ευρουλάκια στην κάρτα. ΑΑΑ και δεν είμαι άνθρωπος της WIND , ένα whats up έχω και είπα να πάω προς q και να φέρω και κανέναν απο την παρέα μου. :)

Φίλε η προσφορά εννοείται ότι ήταν πολύ καλή και γι αυτό ασχολούμαστε. Η υλοποίηση της όμως ήταν βιαστική κ άθλια, να μη το πούμε; Και δεν δουλεύω ούτε στην vodafone ούτε στην cosmote.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε δει στην Ελλάδα προσφορά να τρέχει κανα μήνα ας πούμε?όλες οι προσφορές είναι μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και αυτά σχεδόν πάντα είναι λίγα. Κάποια εταιρία αποφασίζει να ξεστοκάρει΄άλλη να προμοτάρει ενα καινουριο προιον κτλ , βγαινουν πάντα λίγα κομμάτια.Σε αυτές τις περιπτώσεις είναι όποιος προλάβει. Δεν λέω ότι είναι σωστό απλά στην Ελλάδα όλες οι εταιρίες έτσι δουλέυουν.Και εγω πχ ειχα χασει το xbox με 150 ευρω τα χριστούγεννα και πέρασαν μήνες για να βγει κάτι παραπλήσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δει στην Ελλάδα προσφορά να τρέχει κανα μήνα ας πούμε?όλες οι προσφορές είναι μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και αυτά σχεδόν πάντα είναι λίγα. Κάποια εταιρία αποφασίζει να ξεστοκάρει΄άλλη να προμοτάρει ενα καινουριο προιον κτλ , βγαινουν πάντα λίγα κομμάτια.Σε αυτές τις περιπτώσεις είναι όποιος προλάβει. Δεν λέω ότι είναι σωστό απλά στην Ελλάδα όλες οι εταιρίες έτσι δουλέυουν.Και εγω πχ ειχα χασει το xbox με 150 ευρω τα χριστούγεννα και πέρασαν μήνες για να βγει κάτι παραπλήσιο.

Τι δεν καταλαβαίνεται ρε παιδιά, επαναλαμβάνω την ημέρα της προσφοράς πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της wind για να ρωτήσω τι παίζει (αν πρέπει να το κάνω ηλεκτρονικά ή σε κατάστημα) και με στείλανε στο κατάστημα. Στο κατάστημα είχαν ενημερωθεί για την προσφορά αλλά δεν είχαν κομμάτια για να εξυπηρετήσουν και η ενημέρωση τους ήταν μέσα στην εβδομάδα θα έχουν και να μπορούν να δέχονται κρατήσεις. Αν κατάλαβες καλά το πρόβλημα δεν είναι η προσφορά αλλά οτι κανένας δεν ήξερε τι τους γίνεται. Επαναλαμβανόμαστε συνέχεια και γινόμαστε κουραστικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της wind για να ρωτήσω τι παίζει (αν πρέπει να το κάνω ηλεκτρονικά ή σε κατάστημα) και με στείλανε στο κατάστημα...

Όταν μας λέει κάτι κάποιος, όποιος και αν είναι αυτός, το κρίνουμε αναλόγως, με την κοινή λογική και το φιλτράρουμε. Φτιάξανε online φόρμα παραγγελίας για να μην την συμπληρώνουμε αλλά για να πάμε στο κατάστημα? ΔΕ ΣΤΕΚΕΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μας λέει κάτι κάποιος, όποιος και αν είναι αυτός, το κρίνουμε αναλόγως, με την κοινή λογική και το φιλτράρουμε. Φτιάξανε online φόρμα παραγγελίας για να μην την συμπληρώνουμε αλλά για να πάμε στο κατάστημα? ΔΕ ΣΤΕΚΕΙ!

Υπότίθεται είναι η εξυπηρέτηση πελατών της wind, που χρεώνεσαι κιόλας...ούτε κάποιος τυχαίος...ούτε τπτ...Πάντως αρκετοί πήρανε από καταστήματα άρα η προσφορά ίσχυε και στα καταστήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εχεις Iphone Που κατεβαζεις μια εφαρμογή ...και αμεσως το κινητο αποκταει ηλιακες κυψελες και φορτιζει απο τον ηλιο.. :shock: (το ακουσαμε και αυτο να κυκλοφορει..μιλαμε για τεχνολογια που κανει θαυματα)

 

Αμε σου λεω, κινηταρα. Ξερει και κολυμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Πηγα χτες (25/7) σε καταστημα Wind και μου ειπαν οτι ισχυει κανονικα μεχρι τελος του μηνα.Ειπε οτι περιμενε 10 συσκευες (εχουν τιμολογηθει ηδη) για την επομενη μερα (26/7) απ τις οποιες τις 5 τις εχουν κρατησει ηδη.Εκανα μια κρατηση (διαλεξα και το χρωμα) και περιμενω τηλεφωνο (παλι 26/7 ειπε αν ολα πανε καλα).Για να δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Κατάστημα Σπατων τσίμπισα 2 που χα παραγγειλει και μου τα ειχαν κρατήσει.

1 μαυρο 1 ασπρο , το μαυρο μου το βουτηξε η γυναικα ,

το ασπρο μαλλον θα παει για πουλημα.....

Ειχαν και αλλα κοματια αλλα μου ειπαν οντως πως εγινε χαμος.

Παρολα αυτά , είναι ωραίο κινητάκι για τα λεφτά του

και το συνιστώ ανεπιφύλακτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν περνει κ αναβαθμιση?

αναβαθμιση σε τι? αντε να παει σε 2.3.6 οπως το galaxy y αν ειναι ηδη σε κατι χαμηλοτερο..αλλα για ics πολυ χλωμο το κοβω
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναβαθμιση σε τι? αντε να παει σε 2.3.6 οπως το galaxy y αν ειναι ηδη σε κατι χαμηλοτερο..αλλα για ics πολυ χλωμο το κοβω

 

Ναι φιλε.. official αν εχει βγει κατι. (ICS.. δεν ξερω αν σηκώνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω σημερα ηρθε το ειχα παραγγειλει απο το σαιτ της wind την προηγουμενη πεμτη ηρθε αμεσως email επιβαιβεωσης και την παρασκευη με πηραν τηλεφωνο οτι θα παραλαβω τριτη αλλα ηρθε σημερα μεσω πατρας>αθηνα>λειβαδεια δρομολογιο ε!!! συνεργατης που τα στελνει ειναι η zugla.gr για την wind ετσι ελεγε αποστολεας το πακετο ..ειναι ασπρο και ειναι πολυ καλο τηλεφωνακι !!!!! το δοκιμασα λιγο και τα σπαει !! το gps που ανοιξα εδιξε στο gps test 12 δορυφορους βρηκε και κλειδωσε αμεσως .το neo v που ειχα εβρησκε 7 στο ιδιο σημειο. γενικα πρωτες εντυπωσεις αριστες!!!!!!!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...