Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γιατι εχεις μη δωρεαν ιντερνετ και μπορεις να μπεις?

αν ναι δεν ξερω να σου απαντησω αλλα επειδη φανταζομαι οτι ισχυει το "οχι" μπορεις και να σου ξαναστειλουν το sms που περναει τις ρυθμισεις (γι' αυτο υπαρχει και το τηλεφωνικο support μεταξυ αλλων) και να τις περασεις χειροκινητα. Εδω στην περιπτωση που υποστηριζεται η συσκευη σου απο τον παροχο θα βρεις τις ρυθμισεις στη σελιδα (του παροχου) αν οχι τωρα γραφοντας απο το κινητο δεν μπορω να σε βοηθησω, αν δεν τα γραψει αλλος ισως χρειαστεις 3-4 τηλεφωνα στο support (γιατι υπαρχουν μερικοι ασχετοι και δε θα ξερουν να σου πουν).

Αν πηρες το galaxy pocket της προσφορας κατα 80% ανηκεις στην τελευταια περιπτωση (οπως εγω με το galaxy Y Pro).

Ασχετο, σημερα πηγα να αγορασω ενα πακετο (ομιλιας) απο το online account μου στην Q και μου το χρεωσε 2 φορες οποτε οσοι εγγραφειτε στο myQ εχετε το νου σας!

 

Το samsung Galaxy Pocket.. αρα θα παρω τηλ (αφου παω αυριο απο ενα WIND SHOP)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα ολο το τοπικ χτες απο περιεργεια μετα απο 1 μυνημα που μου ηρθε ηλεκτρονικα απο wind για την προσφορα που η αληθεια ειναι μου κεντρισε το ενδιαφερον.Καταρχην θα πω 1 μπραβο στην wind για τις προσφορες της κατα καιρους,εχω περασει απο ολες τις εταιριες και εδω και 7 μηνες που ειμαι στην wind ειτε με συμβολαιο,ειτε με f2go τωρα απο δωρα δεν ξεμεινα ποτε!!!(Μεχρι δωροεπιταγη super market!!).αυτα τα λεω διοτι διαβασα για τσιγκουνιες και μπακαλιστικες μεθοδους που δεν ισχυουν.Προβληματιστηκα μιας και εγω μολις χτες πηρα γραμμη την προσφορα με αυτα που διαβασα εδω μεσα,τωρα λεω παει την εχασα..Αμ δε ομως,πηγα στην τοπικη wind Αγρινιου που ζω,ρωτω αν ισχυει..βεβαιως μου λενε..ρωτω εαν εχουν..οσα θες μου λενε..μεσα σε 3 λεπτα πηρα συσκευη,το χρωμα που ηθελα μπηκαν και τα πρωτα 19 ευρω στην καρτα και ολα καλα...μεσα σε 5 λεπτα!!!Ουτε courier,ουτε ταλαιπωριες,τιποα απο αυτα που διαβαζα!!Η προσφορα ειναι σουπερ,το κινητακι τα ιδια,ολα good!μια εωτηση δεν προλαβα να κανω ομως που ισως οποιος ξερει να βοηθησει..ανανεωνοντας την καρτα επαιρνα δωρο χρονο ομιλιας,τωρα που θα μπαινουν καθε μηνα για 3 μηνες το ποσο των 19 ευρω θα παιρνω δωρο ομιλιας ειναι ειναι μονο αξιακη η ''εμμεση''επιστροφη χρηματων απο τα 59 ευρω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ιστορία να σας πω πως και εγώ παρέλαβα χθες, 10 ημέρες μετά την ηλεκτρονική αίτηση φορητότητας. Τελικά φαίνεται πως υπάρχει απόθεμα.

Ευχαριστώ τον topic starter :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά όλες οι φορητότητες θα εξυπηρετήθηκαν ανεξάρτητα από το πότε έγιναν, δε νομίζω να μην υπήρχε πρόβλεψη γι'αυτο!

 

 

Η πλάκα είναι που μερικοί κράζανε και κατηγορούσανε αυτό το μαγαζάκι που δεν πάει καλά....τι μπακάλικο που είναι αλλά έτσι είμαστε δυστυχώς με λάθος νοοτροπία και κακομοιριά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παραλεβα αλλα ακομα δεν εχει μπει ο χρ. ομιλίας.

Για να δουμε

 

Αυτο τους εστειλα..

 

Καλησπέρα σας.

Στα μέσα ιουνίου αγόρασα την προσφορα σας για το κινητό ZTE με 59 euro από τα οποια τα 59 euro θα μέναν στην κάρτα (σε 3 ισόποσες δόσεις).

Μέχρι τώρα έχει μπει ΜΟΛΙΣ μια δόση 17euro και κάτι. Την προηγουμενη εβδομάδα ανανέωσα την κάρτα με άλλη μια προσφορα αλλα 59euro.

Έχω δώσει μέχρι τώρα 120euro και έχω λάβει μόλις μια δόση (17euro)

Θέλω να ρωτήσω ποτε ακριβώς θα λάβω τις υπόλοιπες δόσεις.

Η πρώτη αγορά έγινε με νούμερο (καινούριο) και η 2η έγινε πάνω στο νούμερο αυτό (ανανέωση δηλαδή).

 

ενημερώστε με σας παρακαλώ για τις δόσεις ποτε θα μπούν αν μπορείτε με mail ώστε να δω τις ημερομηνίες ποτε θα μπούν τα χρήματα γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι γίνετε. Όταν πήγα σε κατάστημα μου είπαν ότι δεν έχουν καμια σχέση k αυτά που έχουν γίνει online πρέπει να στείλω στην εξυπηρέτηση πελατών.

 

Πραγματικα δεν εχω καταλαβει... 120ευρω θα μου μεναν τα χρηματα κ εχω λαβει μολις μια δοση. Στειλτε μου ενα μαιλ η παρτε με τηλεφωνο.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τους εστειλα..

 

Καλησπέρα σας.

Στα μέσα ιουνίου αγόρασα την προσφορα σας για το κινητό ZTE με 59 euro από τα οποια τα 59 euro θα μέναν στην κάρτα (σε 3 ισόποσες δόσεις).

Μέχρι τώρα έχει μπει ΜΟΛΙΣ μια δόση 17euro και κάτι. Την προηγουμενη εβδομάδα ανανέωσα την κάρτα με άλλη μια προσφορα αλλα 59euro.

Έχω δώσει μέχρι τώρα 120euro και έχω λάβει μόλις μια δόση (17euro)

Θέλω να ρωτήσω ποτε ακριβώς θα λάβω τις υπόλοιπες δόσεις.

Η πρώτη αγορά έγινε με νούμερο (καινούριο) και η 2η έγινε πάνω στο νούμερο αυτό (ανανέωση δηλαδή).

 

ενημερώστε με σας παρακαλώ για τις δόσεις ποτε θα μπούν αν μπορείτε με mail ώστε να δω τις ημερομηνίες ποτε θα μπούν τα χρήματα γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι γίνετε. Όταν πήγα σε κατάστημα μου είπαν ότι δεν έχουν καμια σχέση k αυτά που έχουν γίνει online πρέπει να στείλω στην εξυπηρέτηση πελατών.

 

Πραγματικα δεν εχω καταλαβει... 120ευρω θα μου μεναν τα χρηματα κ εχω λαβει μολις μια δοση. Στειλτε μου ενα μαιλ η παρτε με τηλεφωνο.

 

Ευχαριστω

Εχω την εντυπωση οτι ισχυει μονο μια ανανεωση των 59 ευρω στο ιδιο νουμερο. Δε θελω να σε λυπησω αλλα τα δευτερα 59 ευρω που εβαλες στο ιδιο νουμερο ισως να μη μπουν γιατι ισχυει μονο για μια φορα στο ιδιο νουμερο. Ετσι τουλαχιστον λενε σε καποια καταστηματα της Wind, οτι αν καποιος ηθελε 2 προσφορες επρεπε να το κανει σε δυο διαφορετικα νουμερα -καρτες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, αν είναι κανείς που δίνει εδώ μέσα το Galaxy Pocket White στα €59 please let me know.

 

Έχω βρει. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από rufous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που πήρα 2 , το ένα είχα πρόβλημα στα πλαστικά και το επέστρεψα αμέσως και μου είπαν ότι θα μου στείλει καινούριο η samsung. Πέρασαν περίπου 10 μέρες και σήμερα με ενημέρωσαν ότι υπάρχει έλλειψη στο pocket (άρα προφανώς δεν έχει stock η εταιρία) και ότι ενώ έχει εγκριθεί η αντικατάσταση δεν έχουν κινητό να μου στείλουν και πρέπει να περιμένω μέχρι της 13 Αυγούστου..

Το λέω αυτό διότι πιθανόν αν έρθει καινούρια φουρνιά από την εταιρία να επαναφέρουν την προσφορά , η για κάποιους που δεν παρέλαβαν ακόμα μήπως πάνε και αυτοί για τις 13..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι ισχυει μονο μια ανανεωση των 59 ευρω στο ιδιο νουμερο. Δε θελω να σε λυπησω αλλα τα δευτερα 59 ευρω που εβαλες στο ιδιο νουμερο ισως να μη μπουν γιατι ισχυει μονο για μια φορα στο ιδιο νουμερο. Ετσι τουλαχιστον λενε σε καποια καταστηματα της Wind, οτι αν καποιος ηθελε 2 προσφορες επρεπε να το κανει σε δυο διαφορετικα νουμερα -καρτες

 

Ναι αρα πρεπει να μου βγαλουν νεο νουμερο?

Αλλιος δεν θα επρεπε να την κανουν την αιτιση. Απο την αρχη ξεραν οτι το νουμερο ειναι αυτο!

(Δεν ελεγε καπου στην 2η προσφορά οτι ειχε περιορισμο)

Αλλοστε η καρτα ειναι το ΒΑΣΙΚΟ το κηνιτο ειναι ΔΩΡΟ.

Αρα η καρτα που εχει πληρωθεί πρεπει να μπει κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εκανες ανανεωση στο ιδιο νουμερο, πως να σου βγαλουν αλλο νεο νουμερο ? Μονοι τους ? Αποκλειεται αυτο. Ψαξτο φιλε μου, αλλα σου ειπα μαλλον δυσκολο να βρεθουν τα δευτερα 59 ευρω τωρα. (Μολις εχεις καποιο νεο με αυτο γραψε τι εγινε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...