Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου εκανες ανανεωση στο ιδιο νουμερο, πως να σου βγαλουν αλλο νεο νουμερο ? Μονοι τους ? Αποκλειεται αυτο. Ψαξτο φιλε μου, αλλα σου ειπα μαλλον δυσκολο να βρεθουν τα δευτερα 59 ευρω τωρα. (Μολις εχεις καποιο νεο με αυτο γραψε τι εγινε)

 

Μα αγωρασα 2 ανανεωσεις τον 59 ευρω.. ειναι σαν να παιρνω απο το περιπτερο 2 καρτες τον 50 ευρω πχ.. αν βαλω την μια δεν θα μπει η αλλη??? Δεν το καταλαβενω.. το κινητο ειναι απλα δωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα πήραν τηλέφωνο. Θα το έχω σε 2 ημέρες.

Για το Carl Πήρα νέο νούμερο Q και τώρα έκανα ανανέωση. Μάλιστα ρώτησα αν μπορώ να το κάνω F2G αλλά θα χάσω το χρόνο ομιλίας. Δεν πειράζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αγωρασα 2 ανανεωσεις τον 59 ευρω.. ειναι σαν να παιρνω απο το περιπτερο 2 καρτες τον 50 ευρω πχ.. αν βαλω την μια δεν θα μπει η αλλη??? Δεν το καταλαβενω.. το κινητο ειναι απλα δωρο

Ναι αλλα πηρες 2 κινητα ετσι δεν ειναι? Γι αυτο ακριβως το λογο το κανουν, για να μη παρει ο ιδιος με την ιδια καρτα 2 κινητα. Τουλαχιστον σε καταστημα Wind ετσι ειπαν. Φιλε μου ψαχτο, εγω σου ειπα απλα τι λενε, δεν ειμαι εγω η Wind ουτε δουλευω εκει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα πηρες 2 κινητα ετσι δεν ειναι? Γι αυτο ακριβως το λογο το κανουν, για να μη παρει ο ιδιος με την ιδια καρτα 2 κινητα. Τουλαχιστον σε καταστημα Wind ετσι ειπαν. Φιλε μου ψαχτο, εγω σου ειπα απλα τι λενε, δεν ειμαι εγω η Wind ουτε δουλευω εκει

 

Ναι 2 κινητα πηρα. 2 Ιδια ξερω οτι απαγορευετε οτι η ΚΑΘΕ προσφωρα ειναι για 1 ατομο. Μαλιστα θα παρω τηλεφωνο..

Εγω πως το βλεπω..

1)Αγορασα SIM και 59€ καρτα και μου δωσαν κινητό δωρο

2)Αγορασα Καρτα ανανεωσης για την SIM και μου εδωσαν αλλο κινητό δωρο (απο αλλη προσφορα).

 

Θα δουμε.. αλλιος θα τους στειλω το ενα πισω να μου δωσουν τα 59.. χεστικα κιολας.. αν ειναι να μας δουλευουν να παρουν το 1 πισω. Γιατι ουστιαστικα το ΔΩΡΟ ειναι το κηνιτο μην το ξεχναμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Έλαβε κανείς την πρώτη δόση της online ανανέωσης από τα 59 ευρώ ;

 

Την πρώτη δόση θα τη πιστωθείς όταν πληρωθεί η wind από την μεταφορική. Δεν θα αργήσει πολύ απλά γι αυτό δεν την έχεις πάρει ακόμα.

 

Sent from my Samsung Galaxy SIII using Insomnia App

Επεξ/σία από spook
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβε κανείς την πρώτη δόση της online ανανέωσης από τα 59 ευρώ ;

 

Με την αγορά της προσφοράς η 1η δόση και σήμερα το πρωί ήρθε μήνυμα για την πίστωση της 2ης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω με αντικαταβολη το πηρα και οχι μονο χρεωθηκε η πρωτη δοση (περιπου στις 27/8) αλλα χτες 1 του μηνος μπηκε και η δευτερη.

 

Λιγο απογοητευση που δεν ισχυουν τα 200 λεπτα με την ανανεωση των 20 ευρω αλλα οκ δεν μπορεις να τα εχεις ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω με αντικαταβολη το πηρα και οχι μονο χρεωθηκε η πρωτη δοση (περιπου στις 27/8) αλλα χτες 1 του μηνος μπηκε και η δευτερη.

 

Λιγο απογοητευση που δεν ισχυουν τα 200 λεπτα με την ανανεωση των 20 ευρω αλλα οκ δεν μπορεις να τα εχεις ολα.

τα ίδια και εμένα, μπήκαν τα λεφτά 31 και 1η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το pocket και αριθμό Q. Ξέρετε τι πρέπει να πατήσω στις ρυθμίσεις για να ισχύσουν οι ρυθμίσεις του ίντερνετ; Είδα από το σάιτ της Q ότι πρέπει να συμπληρώσω σε δύο πεδία το q internet και το myq. Όμως δεν ξέρω ποια είναι αυτά τα πεδιά γιατί στις ρυθμίσεις του κινητού για τα δίκτυα υπάρχουν πολλά στοιχεία για συμπλήρωση...

Μπορείτε να με βοηθήσετε; Να μου πείτε σε ποιο πεδίο βάζω το q internet και σε ποιο το myq; Γιατί η περιγραφή των πεδίων της Q δεν αντιστοιχεί με αυτά των πεδίων του Πόκετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...