Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy White Pocket δώρο απ' τh wind με ανανέωση 59€ !


JohnMik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η προσωπική μου εμπειρία :

Παρασκευή 10:55 έκανα την ηλεκτρονική παραγγελία μέσω φορητότητας, και στις 17:00 με κάλεσαν για επιβεβαίωση....

Έτσι απλά , χωρίς τρέξιμο ή άγχος, και αν δεν έχει αίσιο τέλος (πάντα είμαι λίγο δύσπιστος) και τι έγινε ???

Ας είμαστε και λίγο σοβαροί και όχι υπερκαταναλωτές, δεν θα πάθω να ζήσω όσο αντέχει με το 5-6ετίας νοκια 6131, ως μέλη ενός λαού στο χείλος της κατάρευσης και με την ανεργεία στο 25% νομίζω πως έχουμε σοβαρότερα θέματα να μας απασχολούν και το αν χάσαμε το τηλεφωνάκι είναι παιδικό αστείο.

Καλή επιτυχία στην επόμενη προσφορά για όσους δεν προφτάσανε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την Ελλάδα μιλάω φυσικά.

Με δεδομένα Ελλάδας (βλ. προσφορές πλαισίου, multirama) ακόμα και τα 30 κομμάτια είναι πολλά!

 

Για τα δεδομενα της Κρητης ναι αλλα οχι και της Ελλαδας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι,αν ξερει κανεις.

υπαρχει περιπτωση καποιος που εκανε

παραγγελια online την πεμπτη,

να μην παραλαβει,ενω πηρε mail

επιβεβαιωσης της παραγγελιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά, δεν έχει τελειώσει η προσφορά, απλά εξαντλήθηκε και από βδομάδα που φέρνουν νέο εμπόρευμα θα συνεχιστεί και πάλι.

κάτι μου λέει ότι η επόμενη προσφορά θα είναι alcatel :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα τη Πεμπτη απο WIND Σπατα .Η μνημη 1γιγα ραμ 2 γιγα φλασ 3 γιγα συνολο στο τηλεφωνο !!Μονο που δεν παιζει φλασ περιμενω μοντια.Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα τη Πεμπτη απο WIND Σπατα .Η μνημη 1γιγα ραμ 2 γιγα φλασ 3 γιγα συνολο στο τηλεφωνο !!Μονο που δεν παιζει φλασ περιμενω μοντια.Ευχαριστω πολυ.

 

1GB RAM 2GB FLASH 3GB ΣΥΝΟΛΟ?

 

35onan.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα τη Πεμπτη απο WIND Σπατα .Η μνημη 1γιγα ραμ 2 γιγα φλασ 3 γιγα συνολο στο τηλεφωνο !!Μονο που δεν παιζει φλασ περιμενω μοντια.Ευχαριστω πολυ.

 

1 γιγα ram? Καποιο λαθος κανεις φιλε μου. Μήπως εννοείς 1 γίγα rom?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι,αν ξερει κανεις.

υπαρχει περιπτωση καποιος που εκανε

παραγγελια online την πεμπτη,

να μην παραλαβει,ενω πηρε mail

επιβεβαιωσης της παραγγελιας?

 

 

εγώ,

 

διάβασε ποιο πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το κάνετε δύσκολο; Βάζετε τα στοιχεία σας, σας παίρνουν τηλέφωνο, έρχεται ο κουριερ από το σπίτι και τέλος. Τι παίρνετε εσείς τηλέφωνα και μπλέκεστε δε το καταλαβαίνω.

 

Ακριβώς ετσι..

 

Καμια σχεση η κεντρικη διανομη (online) και αλλο τα καταστηματα που ειναι franchize ΟΛΑ!

Δεν μπορει ο καταστηματαρχης να παρει 10 κινητά.. τα πληρωνει αυτα! Ειναι στο χερι του καθε καταστηματος.

Δεν τελειοσε η προσφωρα (μονο η ONLINE τελειοσε)... Αμαν πια.

Τι δουλεια εχετε μετα την παραγγελια online να πιγενετε σε καταστημα? Ειναι σαν να περνετε στα κεντρικα της MICROSOFT να αγωραζετε windows (με αποστολη στο σπιτι) και μετα να πιγενετε στο καταστημα στην γιτονια σας...

 

Απλα ειναι τα πραγματα..

 

Η ONLINE προσφορα ηταν για 24 ωρες. Οσοι γραψατε τα στοιχεια σας και σας ηρθε το MAIL 100% μεσα στην βδομαδα θα σας παρουν τηλεφωνο.. μην πατε αδικα σε καταστημα

Στα καταστηματα WIND θα ερχονται κινητα ανα 2 ημερες. Ρωτιστε το καθε καταστημα ποτε θα παρει... Ο καθε καταστηματαρχης δεν μπορει να ΑΓΩΡΑΣΕΙ 100 κινιτα. Αν ζιτισετε (και αναλογα με την ζιτιση) θα παρανγιλουν.

 

Ειναι σαν να βγαζει η TASSIMA προσφορα καφετιερα.. να κανετε την παραγγελια ονλινε και να πατε σε ενα καταστημα και να ζιτατε και απο εκει! Χαλαρωστε λιγο.. αν δεν μπορειτε να περιμενετε 2 μερες να δειτε τι αποθεμα εχει το καθε μαγαζι αφιστε το καλητερα. Στο καταστημα επταλοφου φεραν πεμπτη 14 κομματια και μεχρι το βραδυ εφιγαν ολα.. τι φτενε αυτοι? Απο δευτερα μου ηπαν θα φερουν και αλλα.. Λογικο δεν ειναι? Ποτε να τα φερουν δηλαδη? Σαββατο?

Χαλαροστε και σταματιστε να κραζετε.

 

Αυτα.... καλες βουτιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μπρε μη τσακωνεστε:|

ποιος καλος κατοχος του pocket θα μου πει ποση μνημη ραμ εχει?

 

Υπευθυνα αν μπορει,γιατι απο το διαδικτυο ακρη δε βγαινει..

Κατι για 512 η 384 καταλαβα..

 

Και flash δε παιζει σωστα?παρολο που σε αλλη συσκευη ο ιδιος επεξ. παιζει αποσο ξερω..

Μη μου φωναξετε ε!:)εχω το ατριξ,απλα θελω το 2ο μου να εχει πραμα..

Σύμφωνα με αυτό το review : http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_47884&feature=iv&src_vid=rc4_WeJB3XA&v=ZVqZhxWS4ec ( 01:12 ) έχει 289 MB Ram και όπως είδα δεν πρέπει να υποστηρίζει flash ( 03:27 ) . Σε ένα άλλο site οτί έχει 384 MB ram... Καπού εκεί πιστεύω θα είναι η μνήμη. Θα σου πω μέχρι την Τετάρτη αν το έχουν φέρει , ευχαριστώ τα τσακάλια που βρήκαν την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια την διαθεσιμη ραμ την ξερουμε:/?

 

Ωπ ακυρο μου απαντησατε για την ραμ.διαβασα και για 512 ραμ σε μια συγκριση με το y και το mini.(δεν το παραθετω γιατι απο κινητο με symbian ποσταρω τωρα..)

Τεσπα οτι ειναι ειναι απλα ευελπιστω για 384 ή 512:pχε

το μεσημερι παρηγγηλα ενα τηλεφωνικα εδω στη σαμο στη wind..ελπιζω να ερθει:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...