Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy XV [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατσε ρε φιλε γινεται να φτασεις στο FFVIII στην Ultimecia μονο με ενα summon ? (οχι)  Και μαλιστα το μυστικο Summon που για να το βρεις θελει καποια διαδικασια, να κανεις Use to magick lamp που παιρνεις απο τον CID.

 

Προφανως υπερβαλλεις λιγο (αρκετα).

 

(Διορθωση δε μιλαμε για Summon στο 8 αλλα για GF's, Gurdian Forces).

ναι γίνεται ,μπορείς με όσα guardian force σου δίνει το game να φτάσεις μέχρι ultimecia,μόνο και μόνο χρησιμοποιόντας αυτά,δεν τρως damage εσύ πολύ και επειδή τα χρησιμοποιείς συχνά φέυγουν πολύ γρήγορα,και σχεδόν όλα τα Bosses τα χτυπάει ο Diablos ανάλογα με το Health τους,στην αρχή 9999 μετά 5000 κτλπ και καταλαβαίνεις πότε τελειώνει μια μάχη, δεν υπερβάλω καθόλου,100% δοκιμασμένο ,με σκιπ σχεδόν όλες τις μάχες ήμουν κοντά 37-40lvl στο κάστρο 4ο cd.

 

το μοναδικό optional summon που είχα πάρει καταλάθος ήταν ο odin ,μέσα σε ένα μέρος που μπήκα τυχαία,δεν είχα πάρει και τα πρώτα summon απο το Pc ,και αυτό που με δυσκόλεψε περισσότερο στο game ήταν ο κωδικός στην κάρτα που δίνεις σε μια πόλη που κανονικά τον παίρνεις στον λαβύρινθο ,εγώ τον βρήκα όπως και τον κωδικό στο mgs στο codec (που και αυτό στα ιαπωνέζικα το έπαιξα πρώτη φορα) try everything possible, 0-999 χαχαχα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

βρε τις μπαγκατέλες τι θα βγαλουν. :P

 

Τα καλυτερα γραφικα που εχουμε δει μεχρι σημερα νομιζω.Μακαρι να ειναι FF ανταξιο προηγουμενων χρόνων, αυτο ειναι το βασικο.

 

Εχει και αυτη τη βρωμομουσικη και θες να το παιξεις ...χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

 

:shock:

 

Θα ήθελα να παίξω μονο το demo αλλα μάλλον χωρίς το Type 0 δεν, άμα δεν έβγαινε το Bloodborne την επομενη εβδομάδα θα το σκεφτόμουν αλλα 50-60 ευρώ για ένα demo είναι πολλά...

 

Θα ψάξω να βρω κανέναν που πουλάει κωδικούς για το demo :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το εχω την ιδια μερα το demo μιας που η κοπελα μου ειναι μεγαλη φαν των ff οποτε πηρε το Type 0 και εγω τον κωδικο.;)

 

Θα ανεβει στο καναλι μου στο youtube, θα το ποσταρω εδω οταν ειναι ready. Μαλλον θα ειναι και το πρωτο game που ανεβαζω στo channel.

 

Δεν εχω ιδεα απο ff, μονο για τα γραφικα του θα το παιξω και οτι μου αρεσαν οι χαρακτηρες οπως και σε αλλα ff που δεν αγγιξα γιατι δεν μου αρεσε το gameplay. To συγκεκριμενο φαινεται να μου αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλα γραφικαρεςςςςςςςςςςςςςςςς(παρεπιπτοντως το συγκεκριμενο βιντεο  ειναι παρμενο απο την xbox one εκδοση του παιχνιδιου)

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fucking epic, θα αργήσει όμως τελικά αρκετά το συγκεκριμένο, θα πάει 2016 σίγουρα. Είναι σίγουρα αρκετά βήματα μπροστά από την καϊλα του FF13. Είναι επίσης το πρώτο FF μετά το FF 7 που φέρνει τα πάνω, κάτω στο σχεδιασμό. Πραγματικά ελπίζω πολλά για το συγκεκριμένο παιχνίδι. 

 

Φανταστείτε απλά την PC έκδοση (που ναι μεν δεν την ανακοίνωσαν επίσημα αλλά άφησαν να εννοηθεί αρκετά έντονα ότι θα έρθει). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω stream το demo και εχω παθει πλακα, ειδικα με τα summon. οχι μονο τα γραφικα αλλα και οι μαχες και το art φαινονται epic πραγματικα. To demo παιζει να βγει πιο μετα εκτος type-0??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω stream το demo και εχω παθει πλακα, ειδικα με τα summon. οχι μονο τα γραφικα αλλα και οι μαχες και το art φαινονται epic πραγματικα. To demo παιζει να βγει πιο μετα εκτος type-0??

Από ότι είπαν όχι, λένε ίσως βγάλουν ένα πιο μικρό demo σε κάποιο άλλο μέρος του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...