Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 4S εκπέμπει τη τριπλάσια ακτινοβολία από το SGS III


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ειχες κοιτάξει καλύτερα και παλαιότερα, θα έβλεπες ότι με έχουν χαρακτηρίσει επανηλημενα apple fanboy....

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Δλδ υπαρχει περίπτωση θεραπείας,σε μερικες περιπτώσεις?:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δλδ υπαρχει περίπτωση θεραπείας' date='σε μερικες περιπτώσεις?:lol:[/quote']

Όχι. Απλα κάποτε υπεράσπιζα ότι το iphone ήταν το καλυτερο smartphone απλα ήθελε ένα jakebrake, επειδή όντως ήταν το καλυτερο (και με λεγανε ολοι iphone fan), τώρα υποστηρίζω εδω και καιρο ότι τα κορυφαία android ειναι πλεον σε ανώτερό επιπεδο γιατί όντως ειναι, (και μεταξύ αυτών καλύτερα ειναι τα samsung που όντως ειναι, οπότε πολοι με λενε android fan ή samsung fan), κάποτε μπορεί να υποστηριξω ότι τα win phone ειναι τα καλύτερα ,αν ποτε γίνουν. Φαντάζομαι τοτε θα με λενε win fan.. Επειδή δε γίνεται να ειμαι fan ολων, όποιου του κοβει λίγο, θα καταλαβει ότι απλα λεω την πραγματικότητα. Το καλυτερο δεν ειναι στάνταρ. Αλλάζει κατά εποχες.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η Μήλο, σας παρουσιάζει το iShield, μια λοσιόν με σωματίδια αλουμινίου και άλλα θρεπτικά συστατικά, η οποία αντανακλά την ακτινοβολία του κινητού σας και των άλλων διαφόρων πηγών. Μιλήστε άφοβα και με τις ώρες, μια επάλειψη αρκεί για 24ωρη προστασία." :-D

 

Σοβαρά τώρα, υπάρχουν γύρω μας τόσες πηγές ακτινοβολίας που δεν υπάρχει τρόπος να μην φας τίποτα. Δεν ξέρω αν αποδειχθεί ποτέ ότι έχει βλαβερή επίδραση και πως, αλλά πιστεύω κι εγώ ότι το bluetooth είναι κάτι που βοηθάει σε αυτόν τον τομέα, ανεξάρτητα από το κινητό που έχει ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Απλα κάποτε υπεράσπιζα ότι το iphone ήταν το καλυτερο smartphone απλα ήθελε ένα jakebrake

Φαντασου...

Απο τοτε Androidακιας ησουν, απλα δεν το ηξερες. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή τέθηκαν πολλά θέματα απαντάω γρήγορα γρήγορα σε όλους.

 

Ναι όταν κάτι βγαίνει με νέα καλύτερα specs είναι είδηση βλέπε το πρώτο dual core, full hd video κινητό κλπ κλπ αν δεν βρίσκετε σε αυτή τη κατηγορια τότε μπορεί η είδηση να έρχεται από ερευνα-μελέτη.

 

Το συγκρίνω με το iPhone γιατί αυτό πουλάει καλός η κακός όχι επειδή είναι καλύτερο, το ίδιο ισχύει πχ για windoes-mac-linux η για samsung-lg-sony στις tv.

 

Δεν θεωρώ το iphone 4S κάτι άξιο για αγορά για τα λεφτά του, το iphone 4 ήταν πραγματικά αποκάλυψη με super οθόνη και πολύ όμορφο desigh το 4S απλά ήταν μια βελτιωμένη έκδοση και όχι κάτι νέο.

 

Σαν πολύ όμορφο κινητό θεωρώ το lumia 800 και αν μπορούσα να περιμένω θα αγόραζα πιθανότατα κινητό nokia με windows phone 8.

 

Αυτά σαν μια γενική απάντηση, ελπιζω να μην πλατείασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια 2 εταιριες εριχναν λεφτα για το θεμα ακτινοβολιας sar των συσκευων. Η sammy και η lg. Καιρο αυτο, απο εποχη πριν πρωτου iphone. Απλως με τα smartphones η ακτινοβολια δεν εμπαινε συνηθως στα συγκριτικα. Καποιοι δε το σκεφτονται ακομα και σημερα.

 

Θυμαμαι βιντεο σε youtube απο εκθεση κινητων (μαλλον ισπανια;) που ρωταγε ο δημοσιογραφος για το σαρ και του ελεγε η υπευθυνη οτι τους κανουν προφανως μελετη γιατι στη κορεα το βλεπουν πιο σοβαρα. Εχω φαει το τοπο να το βρω το βιντεο...αν καποιος ξερει ή το εχει δει και βρει να το βαλει ενημερωτικα.

 

Θυμαμαι οτι το σαρ μας ειχε απασχολησει και παλιοτερα οταν εσκαγαν κατι μοτο και νοκια με οριακη ακτινοβολια ή απο γερμανια ειχαμε αποκλισμους συσκευων για μετρησεις πανω του μεσου ορου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας τα πριζετε ρε παιδι μου. Πως το λενε;

[...]Μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου ειναι τα αντικειμενικα ατομα.

 

Ελεος δηλαδη!

Έκατσες και έγραψες ένα κατεβατό με hate speech με πρόσχημα τα έσοδα από τα clicks που θα πάρει από ένα site σε ένα banner; :rolleyes: Ο καθένας έχει τη δέουσα κριτική ικανότητα να αξιολογεί κατά πόσο μια είδηση είναι σημαντική ή όχι και αν παρουσιάζεται με σαφή τρόπο. Δεν έχουμε ανάγκη "αντικειμενικούς" ευαγγελιστές. Μου αρέσει που αποτάσσεσαι τακτικές trash tv και μετά γενικολογείς και κρίνεις ότι η είδηση είναι σημαντική μόνο για τους πορωμένους. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας πιτσιρικας μαζευε λεφτα απο το χαρτζιλικι του για να παρει iPad και ενας εξυπνακιας (ο οποιος εχει iPad 2) σαν κα εσας, του ειπε οτι ζεστενεται το νεο iPad και το παιδακι πηρε το 2, ενω ειχε τα λιγα παραπανω χρηματα.

 

Αυτα κανετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας πιτσιρικας μαζευε λεφτα απο το χαρτζιλικι του για να παρει iPad και ενας εξυπνακιας (ο οποιος εχει iPad 2) σαν κα εσας' date=' του ειπε οτι ζεστενεται το νεο iPad και το παιδακι πηρε το 2, ενω ειχε τα λιγα παραπανω χρηματα.

 

Αυτα κανετε.[/quote']

 

Μην το γενικευεις εγώ λέω αυτά που βλέπω σαν REDODIN7 και επιλέγω σύμφωνα με τις ανάγκες μου.

 

Όταν όμως μου ζητάει κάποιος να του πρωτινω κάτι του λέω τα + και - και από εκεί και πέρα αποφασίζει μόνος του.

 

Ενας πιτσιρικας μαζευε λεφτα απο το χαρτζιλικι του για να παρει iPad και ενας εξυπνακιας (ο οποιος εχει iPad 2) σαν κα εσας' date=' του ειπε οτι ζεστενεται το νεο iPad και το παιδακι πηρε το 2, ενω ειχε τα λιγα παραπανω χρηματα.

 

Αυτα κανετε.[/quote']

 

Μην το γενικευεις εγώ λέω αυτά που βλέπω σαν REDODIN7 και επιλέγω σύμφωνα με τις ανάγκες μου.

 

Όταν όμως μου ζητάει κάποιος να του πρωτινω κάτι του λέω τα + και - και από εκεί και πέρα αποφασίζει μόνος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...