Προς το περιεχόμενο

και εγένετο .... Insomnia 2012


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταλαβαίνω πολύ καλά πόσο σας "χαλάει" η κατάσταση με την ταχύτητα. Το πρόβλημα με τα διπλά/τριπλά topics, τις άσπρες σελίδες και γενικά με την απόκριση του site είναι εξαιτίας του αρκετά υψηλού Load που έχει από χθες ο server. Να είστε σίγουροι ότι αποτελεί απόλυτη προτεραιότητα να το φτιάξουμε απλά ζητούμε την κατανόηση σας γιατί δυστυχώς δεν είναι τόσο εύκολο. Όσοι είστε παλιά μέλη θα γνωρίζετε ότι μετά από μεγάλες αναβαθμίσεις, παρουσιάζονται τα ίδια προβλήματα αλλά σε γρήγορο χρονικό διάστημα η κατάσταση ομαλοποιείται και προχωράμε με τα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hal δεν ριχνεις και ματια στα χρωματα του layout? πολυ μπλε βρε παιδι μου.μπλε background,mple links,mple topics,mpe titles,mple hyperlinks,mple separators,oλo μπλε.δεν βαζετε λιγο διαφορετικο χρωματα σε καποια elements του layout?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοριζικο το site παιδια

 

το προβλημα που εχω εγω, απο την εφαρμογη του κινητου κι απο εδω, ειναι με το ποσταρισμα. παταω το υποβολη αλλα δειχνει να φορτωνει αρκετη ωρα, χωρις αποτελεσμα. Αν το σταματησω και κανω ανανεωση βλεπω οτι εχει παρει το ποστ μου κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω περιμενω τα userstyles του Parsifal,γιατι το καινουργιο layout οπως ειναι ετσι τωρα δεν παλευεται.

Πχ εχετε βαλει την μασκωτ του σαιτ να καθεται στην κορυφη της σελιδας με αποτελεσμα ενα σεβαστο κομματι της οθονης να ειναι ενα αχρειαστα κενο,με αποτελεσμα να χρειαζεται καθε φορα

να σκρολαρω την κεντρικη σελιδα προς τα κατω για να δω τους αρχικους τιτλους των θεματων.ειναι ενοχλητικο κατι τετοιο και θα πρεπει να διορθωθει.βαλτε την μαστκω πιο δεξια,να καθεται πανω σε καποια προεκταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο εχθες δεν εχω καμια ειδοποιηση με μαιλ απο το φορουμ, συμβαινει κατι?

 

δεν απαντα καποιος εδω? να ξερουμε τι γίνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...