Προς το περιεχόμενο

και εγένετο .... Insomnia 2012


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 263
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτήσω, πού μπορώ να ορίσω τα posts/page...

Είναι στα σχέδια να επανέλθει; Ξέρουμε;

 

Αφαιρέθηκε η συγκεκριμένη δυνατότητα και δεν φαίνεται να την επαναφέρει στο άμεσο μέλλον η κατασκευάστρια του IP.Board. Περισσότερα εδώ: Number of posts to show per page user setting

 

 

...τι γίνεται με τις συνδρομές που δεν έρχονται πια ειδοποιήσεις; Χωρίς αυτά η πλοήγηση στο forum είναι αρκετά κουραστική :/

Αν κρίνω από το τί έγινε στη δική μου περίπτωση, πιθανόν η αναβάθμιση να σου έκανε reset μερικές από τις επιλογές ειδοποιήσεων. Πήγαινε εδώ και ξαναφτιάξ' τες... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω από το τί έγινε στη δική μου περίπτωση, πιθανόν η αναβάθμιση να σου έκανε reset μερικές από τις επιλογές ειδοποιήσεων. Πήγαινε εδώ και ξαναφτιάξ' τες... :devil:

Όντως συνέβει αυτό! Αν και τα λινκ που περιέχουν οι ειδοποιήσεις, παραμένουν προβληματικά μιας και ανακατευθύνουν στην ''Κεντρική''...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δυστυχώς παραμένει το συγκεκριμένο bug. Δεν έχω καθόλου ενημέρωση για το χρονοδιάγραμμα των bug fixes, αλλά θεωρώ κι εγώ πως πρόκειται για πολύ ενοχλητικό πρόβλημα που πρέπει να του δοθεί προτεραιότητα, αφού ακυρώνει εντελώς την χρησιμότητα των ειδοποιήσεων... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφαιρέθηκε η συγκεκριμένη δυνατότητα και δεν φαίνεται να την επαναφέρει στο άμεσο μέλλον η κατασκευάστρια του IP.Board. Περισσότερα εδώ: Number of posts to show per page user setting

[...]

Τουλάχιστον τραγικό workaround για το πρόβλημα που θέλουν να λύσουν.

Η πρώτη επιλογή που κάνω μετά την εγγραφή σε οποιοδήποτε forum είναι να θέσω max posts & threads/page :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τουλάχιστον τραγικό workaround για το πρόβλημα που θέλουν να λύσουν.

Η πρώτη επιλογή που κάνω μετά την εγγραφή σε οποιοδήποτε forum είναι να θέσω max posts & threads/page :/

 

έπρεπε τουλάχιστον να το βάλουν στη μέση οι μλκες, ok για κάποιους τα 40 είναι πολλά για άλλους τα 10 είναι λίγα, βάλτο στα 20 μην το αφήνεις στα 10!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπρεπε τουλάχιστον να το βάλουν στη μέση οι μλκες, ok για κάποιους τα 40 είναι πολλά για άλλους τα 10 είναι λίγα, βάλτο στα 20 μην το αφήνεις στα 10!

 

Αφαιρέθηκε η δυνατότητα για per user setting, όχι το global setting... :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Αν κρίνω από το τί έγινε στη δική μου περίπτωση, πιθανόν η αναβάθμιση να σου έκανε reset μερικές από τις επιλογές ειδοποιήσεων. Πήγαινε εδώ και ξαναφτιάξ' τες... :devil:

 

Τουλάχιστον αυτό είναι στο πλάνο να διορθωθεί; Όλες οι ειδοποιήσεις έχουν σαν link το http://www.insomnia.gr/index.php?showtopic=&view=getnewpost που δεν πάει προφανώς πουθενά. Υποθέτω πως θα ναι γνωστό issue.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφαιρέθηκε η δυνατότητα για per user setting, όχι το global setting... :whistle:

 

δλδ υπάρχει η δυνατότητα να το ορίσει όσο θέλει ο admin (για όλους), αλλά όχι ο χρήστης?

 

Σας είπε μλκς!

λολ.

Την κατασκευάστρια του IP.Board έβρισε!

 

προφανώς, τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται, αλλά στην τελική δεν την γλυτώνω... :-(

 

 

Not really! :-D

 

yeah rly biatch...

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...