Προς το περιεχόμενο

και εγένετο .... Insomnia 2012


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποθέτω πως θα ναι γνωστό issue.

 

Το έχουμε αναφέρει ήδη πολλοί και ο Hal σίγουρα παρακολουθεί στενά αυτό το topic και το topic των bugs, ergo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 263
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως ειναι απορίας αξιον, αυτη η IP.Board εχει τα περισσότερα φορουμς, τα προβλήματα τα ιδια και τα ιδια, τι περιμένουν για να τα φτιάξουν ή για να δωσουν μια οδηγία κατα την αναβάθμιση :blink: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενω στην επιλογη "Αυτόματη συνδρομή σε θέματα που συμμετέχω. Συχνότητα Ειδοποιήσεων:" βαζω συχνοτητα "ημερησια συνοψη", τα email πεφτουν βροχη και ερχονται σαν να ειχα επιλεξει "αμεση"! Spam οσο δεν παιρνει... Περιμενω 2 μερες να διορθωθει αλλα κανω τωρα αυτη την δημοσια αναφορα του bug μπας και γινει κατι... ;)

 

Επισης επιβεβαιωνω (αν και απο οτι διαβασα ειναι γνωστο προβλημα αλλα δυσκολο στη λυση του) με τους φιλους που ανεφεραν για τα λαθος λινκ σε ειδοποιησεις, οπως επισης συμφωνω στο θεμα που τεθηκε απο πολλους για το "μου αρεσει"! Ειναι πολυ "τσιχλα και ξανθο" ρε παιδι μου, ενα + θα ηταν το καλυτερο. Το οτι βλεπουμε ποιος το κανει ειναι μια πολυ καλη κινηση γιατι ετσι θα παρουν δρομο οι διπλοι λογαριασμοι και οι κομπλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω διαβάσει όλες τις σελίδες και λογικά θα έχει ήδη αναφερθεί..

Ο αναγκαστικός περιορισμός των 10 μηνυμάτων ανά σελίδα είναι το πιο βασικό πρόβλημα για μένα.Όλα τα υπόλοιπα λογικά θα τα συνηθίσω με τον καιρό αλλά αυτό νομίζω δεν υπάρχει περίπτωση.

Έχει ειπωθεί αν θα επιστρέψει πάλι η δυνατότητα να επιλέγουμε πόσα ποστς θα εμφανίζονται ανα σελίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ειπωθεί αν θα επιστρέψει πάλι η δυνατότητα να επιλέγουμε πόσα ποστς θα εμφανίζονται ανα σελίδα;

 

Αφαιρέθηκε η συγκεκριμένη δυνατότητα και δεν φαίνεται να την επαναφέρει στο άμεσο μέλλον η κατασκευάστρια του IP.Board. Περισσότερα εδώ: Number of posts to show per page user setting

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφαιρέθηκε η δυνατότητα για per user setting, όχι το global setting... :whistle:

 

Τοτε μηπως θα ηταν καλυτερο να οριστει σε καποιο μεγαλο νουμερο; Ας πουμε 40; Ολοι εχουμε adsl και νομιζω οτι ειναι καλυτερα να τραβαμε μια φορα κατι απο τον σερβερ και ας ειναι λιγο μεγαλυτερο παρα 4 φορες κατι μικροτερο. Το βαζω παντα στην μεγιστη επιλογη που μου δινει, δεν θυμαμαι σε ποιο φορουμ ειχα βρει επιλογη και εβαλα 100. Απολαυση.

 

Κατι αλλο που θα ηθελα ειναι για παραδειγμα στο φορουμ των προσφορων ειχε βαθμολογια θεματος με 5 αστερακια. Οταν εβλεπες το θεμα με μια ματια καταλαβαινες ποια προσφορα αξιζει και ποια ειναι αδιαφορη για τον κοσμο.

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Κατι αλλο που θα ηθελα ειναι για παραδειγμα στο φορουμ των προσφορων ειχε βαθμολογια θεματος με 5 αστερακια. Οταν εβλεπες το θεμα με μια ματια καταλαβαινες ποια προσφορα αξιζει και ποια ειναι αδιαφορη για τον κοσμο.

 

Αν βασιζόσουν στα αστεράκια για να καταλάβεις ποια προσφορά άξιζε και ποια ήταν αδιάφορη ''ζήτω που καήκαμε''...Η μεγαλύτερη χαρά των απανταχού τρολλάδων ήταν τα άστρα, και δη στην κατηγορία των προσφορών, τα μονάστερα πέφταν βροχή.

Επεξ/σία από mchls
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγεια!!!!

Αλλα pleaaaase ριξτε μια ματια στο app για android,γιατι σε εμενα αργει πααααρα πολυ να ανοιξει(ισως να φταει και το σημα βεβαιαhuh.png_hyuncompressed )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλυτερα λεω το θεμα του ποσα ποστς ανα σελιδα να γινει poll

 

και να αποφασισει η πλειοψηφια το νουμερο

 

Ψηφιζω και εγω να γινει τουλαχιστον 20 αν οχι 30-40.

 

Απο χθες παντως το απογευμα στις προσφορες εχει γινει 15 (το οποιο δεν μου αρεσει καθολου γιατι σπαει το "δεκαδικο" συστημα στη μεση). (Αααα, βλεπω εγινε και εδω σημερα 15).

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...