Προς το περιεχόμενο

πώς γνωριστήκατε;


yodi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ιδανικό θα 'ταν να υπήρχε μια παρέα έστω για ενθάρρυση, να με σπρώξει μέσα στο νερό.

Εμεις ρε 18 σελιδες τωρα τι ειμαστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φυσική παρουσία δε συγκρίνεται. Για τη φωτό, όμως, όλοι τηρείτε σιγήν ιχθύος. Γιατιιιί; :huh: Είμαι όντως κακομούτσουνος εντέλει και δεν το λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φυσική παρουσία δε συγκρίνεται. Για τη φωτό, όμως, όλοι τηρείτε σιγήν ιχθύος. Γιατιιιί; :huh: Είμαι όντως κακομούτσουνος εντέλει και δεν το λέτε;

Ελα ρε, μια χαρα εισαι! Ειλικρινά για να μην τα καταφερνεις με τις κοπελες ή μ@λ@κιες θα τους λες, ή μ@λ@κιες μας λες! (ή παιζει κομπλεξ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε επειδή κόβουν φλέβες για πάρτη μου να έπεσαν με τα μούτρα να με δεχτούν στο φατσοβιβλίο;

Για να μην ζηλεψουν οι δικοι τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ειλικρινά δεν έχεις κάποιο θέμα με την εμφάνισή σου, να είσαι χαλαρός στις επαφές σου με το άλλο φύλο και όλα θα γίνουν :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει αυτό. Θα το δήλωναν στο relationship status, άμα δεν ήταν διαθέσιμες.

Παντως φιλε κοπελα απο fb πολυ δυσκολα θα βρεις. Βγες σε μια πολη και αρχισε direct attack σε καθε μια που θα δεις. Ε, μια δεν θα σου κατσει κι εσενα;

 

Υ.Γ. μην ξαναδιαβάσω το "μη με παρει κανα ματι" γιατι θα σου πω τι θα σε παρει και θα σε σηκώσει....! :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα εισαι εμφανισιακα μην κολας εκει, δεν στο λεω για να σου ανεβασω την διαθεση αλλα ειναι αληθεια αλλωστε εξω εχω δει πολλες φορες ομορφες κοπελες να βγαινουν με τυπους πολυ χειροτερους εμφανισιακα.

Αυτο που πρεπει να μαθεις τωρα ειναι το πως παρουσιαζεις τον εαυτο σου, εχεις βαλει εδω μια φωτογραφια μεσα σε σκοτεινο δωματιο με γυαλια και μια οθονη στην αντανακλαση τους, εμενα προσωπικα αυτο μου δειχνει εναν ανθρωπο που δεν βγαινει γιατι αν εβγαινε θα ειχε φωτογραφιες απο εξω και προσπαθει παρα πολυ γιατι ποιος λογικος θα φοραει γυαλια μεσα σε σκοτεινο δωματιο :-D;

Οποτε θα προτεινα την φωτογραφια που λογικα θα εχεις και στο facebook να την αλλαξεις και να βγαλεις μια εξω, με φως γιατι η αλλη ειναι λιγο creepy.

 

Οσο για τα 4 αιτηματα δεν ειναι ολοι στο Pc τους και επισης αν σε εκαναν μονο 4 τι πειραζει; Εκμεταλλευσου και μην ξεχνας δεν περιστρεφεται ολος ο κοσμος γυρω απο εσενα για να τρεξουν ολοι να απαντησουν το αιτημα σου η να σου μιλησουν με το που θα σε δουν online (η να σου κανουν photoshop οπως ελεγες πιο παλια) σκοπος σου ειναι ομως με μικρα βηματα καθε φορα να το αλλαξεις αυτο και να αρχισει να περιστρεφεται καποια στιγμη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ο πονηρος,μικρος Yodi,εκανε το νημα για να βρει καποια που θα αισθανθει συμπαθεια και στοργη. :devil: Καμμια milf?

 

Συμβουλευτικο video.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=P2kfZ_GedZ8&list=UUoBb8VNqTyUXBCjjd4nINpA&index=4&feature=plcp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ο πονηρος,μικρος Yodi,εκανε το νημα για να βρει καποια που θα αισθανθει συμπαθεια και στοργη. :devil: Καμμια milf?

 

Συμβουλευτικο video.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=P2kfZ_GedZ8&list=UUoBb8VNqTyUXBCjjd4nINpA&index=4&feature=plcp

Πες μου οτι αυτοι οι δυο εχουν γυρισει βιντεο και για το star wars;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου οτι αυτοι οι δυο εχουν γυρισει βιντεο και για το star wars;

 

Δεν ξερω,αλλα αν τους στειλεις μυνημα θα πουν την γνωμη τους αν δεν το εχουν κανει ηδη. :devil: Εχουν τρομερη πλακα παντως.

 

Στον Yodi.

 

Περα απο το χιουμορ, η ανασφαλεια που αισθανεσαι ειναι κατι το φυσιολογικο αλλιως θα εισουν ψωνιο.Να εισαι ο εαυτος σου και να εισαι κοινωνικος και στο video οι Twins εχουν δικιο.Αν αρεσεις σε μια κοπελα,ειδικα στις ηλικιες που σου αναλογουν,δεν χρειαζεται να κανεις τιποτε αλλο απο το να τους μιλησεις και απο την αντιδραση τους θα καταλαβεις.

 

Στο FB σε οσες σου αρεσουν στελνε μυνηματα συχνα,χωρις να εισαι ενοχλητικος,ξεκινα συζητησεις.Θα το πιστεψεις αν σου πω οτι καταφερα κοπελα απο την Βραζιλια να ερθει εδω και να περασουμε καλα πριν 5 χρονια?Ομορφη και καλλιεργημενη κοπελα,γεωπονος.Περασαμε εναν αξεχαστο μηνα σε Ελληνικο νησι.

 

Και κατι αλλο.Διαβασε κανενα βιβιο,διαβασε ποιηση,γινε πιο ποιοτικος ανθρωπος.Περα απο την εμφανιση στις γυναικες αρεσουν αυτοι που εχουν κατι να πουν και δεν ειναι βαρετοι.Ειναι αντιερωτικο να εισαι ρουτινα και να μην εχεις κατι καινουργιο να πεις η κατι ενδιαφερον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα το πιστεψεις αν σου πω οτι καταφερα κοπελα απο την Βραζιλια να ερθει εδω και να περασουμε καλα πριν 5 χρονια?Ομορφη και καλλιεργημενη κοπελα,γεωπονος.Περασαμε εναν αξεχαστο μηνα σε Ελληνικο νησι.

κι εγω Ισπανίδα για δυο μηνες. Γενικα ευκολα πείθονται αυτες το θεμα ειναι μετα οταν καταλαβεις οτι δεν τις θες, πως θα τους πεις τράβα σπιτι σου;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...