Προς το περιεχόμενο

Amazon.co.uk Philips QG3270/32


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν το έχω δηλώσει καθόλου το προϊον (αγορά τον Αύγουστο). Να το δηλώσω τώρα;

 

Η λογικη λεει οτι δεν θα σε αφησει το συστημα γιατι θα βαλεις την ημερομηνια αγορας και θα δει οτι εχουν περασει παραπανω απο 3 μηνες και ετσι δεν θα σου προσθεσει τον επιπλεον χρονο. Δεν εχεις ομως να χασεις τιποτα να το δοκιμασεις παρα μονο 2min χρονο. ;) Το να βαλεις διαφορετικη ημερομηνια αγοριας, πιο κοντα στα ορια του 3μηνου, δεν θα εχει νοημα γιατι δεν θα μπορεις να το υποστηριξεις με την αποδειξη.

 

Ρε παιδιά πού είναι ο serial number;Δεν το βρίσκω.Απο κάτω έχει ενα barcode σε σχήμα μουστάκι μόνο.

 

Οντως και εγω αυτο εψαχνα και το μονο που εβρισκα ειναι το barcode που υπαρχει, σε μενα, στη βαση του κουτιου εξωτερικα και αναγραφεται επισης και στην αποδειξη. Εχει και καποιους αλλους κωδικους στην αποδειξη αλλα δεν υπαρχουν στο κουτι. Φανταζομαι θα ειναι εσωτερικοι του αμαζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποια ειναι η σελιδα για να δηλωσω και εγω την μηχανη μου, για να εχω 3 χρονια εγγυηση?

 

Τα εβαλα τα χαρτια μεσα στην συσκευασια και εκει που την εχωσα τωρα βαριεμαι να παω να τα βγαζω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η σελιδα για να δηλωσω και εγω την μηχανη μου, για να εχω 3 χρονια εγγυηση?

 

Τα εβαλα τα χαρτια μεσα στην συσκευασια και εκει που την εχωσα τωρα βαριεμαι να παω να τα βγαζω :P

 

http://www.welcome.philips.com/index.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικά το s/n βρήκε τελικά κανείς που είναι στη συσκευασία?

Στην αποδειξη του Amazon ειχα βρει εναν κωδικο, μου τον δεχτηκε και ολα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

αν καποιος εχει την συγκεκριμένη μηχανή  και του εχει χαλασει η το οτιδηποτε, χρειάζομαι το τερμα δεξι  comb http://i.ytimg.com/vi/wiWPN2YWKWU/hqdefault.jpg γιατι το δικό μου αγνοείτε και η phillips δεν εχει ανταλακτικα.. αν καποιος το εχει και δεν το χρειαζεται θα του ημουν ευγνώμων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...