Προς το περιεχόμενο

Amazon.co.uk Philips QG3270/32


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω γνώμη για τις υπόλοιπες, αλλά αν περιμένεις να παραλάβω αυτήν του topic ευχαρίστως να σου πω πως είναι :) Πάντως νομίζω ότι έχει και τα καλύτερα review αναλογικά με τις υπόλοιπες.

όντως έχει πολυ καλά reviews, μου κανε εντύπωση....

Τα μεταφορικά τα γλιτώνεις λόγω του ότι πριν την έκπτωση είχε >25 ή μπαα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όντως έχει πολυ καλά reviews, μου κανε εντύπωση....

Τα μεταφορικά τα γλιτώνεις λόγω του ότι πριν την έκπτωση είχε >25 ή μπαα?

Δεν εχει καμια σχεση η εκπτωση που δειχνει σε ολα τα προιοντα απο κατω, και λεεi you earn ταδε τοις εκατο. Σημασια εχει η τωρινη τιμη. Εξαιρεση τα διαφορα deals κτλ κτλ

 

Φιλε razor τα μεταφορικα τα γλιτωνουμε, επειδη τα free μεταφορικα ισχυουν για καθε αγορα 20 λιρων και ανω, και οχι 25 λιρων και ανω! Εχει αλλαξει αυτο εδω και τουλαχιστον ενα χρονο. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει καμια σχεση η εκπτωση που δειχνει σε ολα τα προιοντα απο κατω, και λεεi you earn ταδε τοις εκατο. Σημασια εχει η τωρινη τιμη. Εξαιρεση τα διαφορα deals κτλ κτλ

 

Φιλε razor τα μεταφορικα τα γλιτωνουμε, επειδη τα free μεταφορικα ισχυουν για καθε αγορα 20 λιρων και ανω, και οχι 25 λιρων και ανω! Εχει αλλαξει αυτο εδω και τουλαχιστον ενα χρονο. :)

ok thnx... κάπου τόσο πρέπει να χει περάσει απ την τελευταία φορά που αγόρασα από άμαζον B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα το είδα παιδιά..όσοι την παραγγείλατε δεν θα το μετανιώσετε...την έχω από τον Αύγουστο? ακόμα δεν έχει χρειαστεί να την ξαναφορτίσω!!!! (την χρησιμοποιώ ανά δύο βδομάδες περίπου που κονταίνω τα γένια) δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα..

 

μόνο όσοι την θέλετε σαν εναλλακτική ξυρίσματος ξεχάστε το. χωρίς τις χτένες, το αποτέλεσμα είναι σαν να έχει ξυριστεί κάποιος με κανονική φορά 1-2 μέρες πριν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα το είδα παιδιά..όσοι την παραγγείλατε δεν θα το μετανιώσετε...την έχω από τον Αύγουστο? ακόμα δεν έχει χρειαστεί να την ξαναφορτίσω!!!! (την χρησιμοποιώ ανά δύο βδομάδες περίπου που κονταίνω τα γένια) δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα..

 

μόνο όσοι την θέλετε σαν εναλλακτική ξυρίσματος ξεχάστε το. χωρίς τις χτένες, το αποτέλεσμα είναι σαν να έχει ξυριστεί κάποιος με κανονική φορά 1-2 μέρες πριν

Σ ευχαριστουμε πολυ!

Οποτε, για τη δουλεια που την θελω, δηλαδη για κοντεμα μουσιων καθε τοσο, ειναι οτι πρεπει, και με καλη μπαταρια ε? :D nice...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πριν μερικά posts πίσω τον Αύγουστο, είχα γράψει ότι δεν είχα δει κάποια τρελή διαφορά σε σχέση με μία άλλη που είχα..ωστόσο μετά από αυτό το εξάμηνο ομολογώ ότι η μπαταρία της με έχει εκπλήξει ευχάριστα..!!

επίσης έχει το καλό ότι όλο το "μαχαίρι" αφαιρείται γιατί μαζεύονται τρίχες και εκεί μέσα..οπότε βολεύει στον καθαρισμό της..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πείτε εντυπώσεις όσοι παραλάβατε,για να ακολουθήσουμε κι εμείς... ;)

Δεν παραλαβαμε! Για να γινω και πιο συγκεκριμενος, δεν απεσταλη καν ακομα :P

δεν ειναι διαθεσιμο yet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα ακόμη δεν εστάλη. Ευτυχώς που όπως είχα πει δεν βιάζομαι και πολύ :)

παντως ψιλοαργησε η κατασταση, για να λεμε του στραβου το δικιο..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα μπορει να καθυστερησει αρκετες μερες και να παρει κοντα και μηνα μεχρι να παραλαβουμε. Υπομονη. :-D Το καλο ειναι οτι δεν δεσμευονται χρηματα και ετσι μπορουμε ανα πασα στιγμη να ακυρωσουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης όσο και να κάνει η νέα παρτίδα εμείς παίρνουμε με την τιμή που παραγγείλαμε ;) Απλά δεν θα με χαλούσε εάν δεν σκοπεύουν να παραλάβουν τελικά να μας το πουν asap. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα γιατί γράφει ακόμη αυτό;;;

 

Delivery estimate: We need a little more time to provide you with a good estimate. We'll notify you via e-mail as soon as we have an estimated delivery date.

 

Αφού έχει στοκ!

 

Πάντως και τώρα είναι σε καλή τιμή, 23 λίρες.

 

Edit ΟΚ έχουμε Dispatch estimate: 17 Jan 2013 :) Κάτι πάιχτηκε με την κάρτα και δεν μου εμφάνιζε υπόλοιπο, και το Amazon δεν μπορούσε να προχωρήσει.  Την ξεμπλόκαρα με τηλεφώνημα στην τράπεζα. Μόλις παραλάβω θα ποστάρω εντυπώσεις.

Επεξ/σία από arxaggelos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...