Προς το περιεχόμενο

GRID 2


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επανηλθα για το θεμα. Λοιπον εκανα απεγκατασταση και εγκατασταση, εκανα επιδιορθοση των win xp pro, εκανα ο,τι ειδα απο αλλα forum αλλα τιποτα. Το ιδιο εχω κανει εγκατασταση motogp13 formula και κατι αλλα και ολα παιζουν μια χαρα. Εχεις καμια λυση στο προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλημέρα, έχω το GRID 2 εγκατεστμένο σε pc με Nvidia GeForce GT 750M. Σε ανάλυση 1600x1024 παίζει τέλεια με 60fps και με τα γραφικά ρυθμισμένα σε advanced. Όμως σε κάποιες πίστες σαν να υπάρχει κάποιο bug και κατά διαστήματα σε συγκεκριμένα σημεία πάντα τα fps πέφτουν κατακόρυφα για 2-3 δευτερόλεπτα σε σημείο να μην μπορώ να παίξω!! Δοκίμασα να κατεβάσω την ανάλυση σε 800x600 αλλά και πάλι γίνεται ακριβώς το ίδιο πράγμα!! Υπάρχει κάποιο fix/patch που να το διορθώνει? Διότι είναι τόσο ενοχλιτηκό που δεν μπορώ να περάσω την πίστα εξαιτίας του!!<br> Εδώ και όλα τα specs του υπολογιστή μου:<br> CPU: intel core i7 2.3Ghz<br> 16GB RAM<br> SSD<br> Nvidia GeForce GT 750M 2GB<br> Windows 8.1 64bit

 

Επίσης αν δεν υπάεχει κάποιος τρόπος να διορθωθεί, γίνεται να κάνω skip τη συγκεκριμένη πίστα?? θέλω να προχωρήσω και δεν μπορώ εξαιτίας του εκνευριστικού lag!!!

<br> <br><br> Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...