Προς το περιεχόμενο

GRID 2


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντα έτσι γινόταν με τα παιχνίδια, εκτός απο τα CoD τα οποία είναι 1000% σίγουρο οτι την επόμενη χρονιά θα κυκλοφορήσει κι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα υπάρχει εσωτερική κάμερα γιατί το να βάλουν εσωτερική κάμερα θα τους έτρωγε πολλά 'resources.' Κόβω το πουλί μου ότι θα φάμε DLC και προφανώς προτίμησαν το DLC από την εσωτερική κάμερα (για λόγους γνωστούς σε όλους μας). Καλά να πάθουμε λοίπον που ανεχόμαστε τέτοιες φανφαριές. Μας έχουν γ****ει πλέον με τα DLC τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαν ότι μόνο το 5% των παικτών χρησιμοποιούσε την εσωτερική κάμερα στο 1. Αν αυτό είναι αλήθεια, τότε, λογικό να μην ασχοληθούν να σχεδιάζουν το εσωτερικό τόσων αμαξιών. Κανονικά θα ξενέρωνα, αλλά, περιέργως, ενώ racing games παίζω πάντα με εσωτερική κάμερα, στο GRID δε με βόλευε. Επαιζα με αυτήν πάνω από το καπώ. Το ίδιο και στο Dirt. Οπότε μάλλον έπαιζε θέμα συμβατότητας της engine με τον εγκέφαλό μου. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το πιστευω. το διαβασα σημερα και τρελαθηκα. εγω δεν πιστευω οτι ειναι το 5%. εκτος και αν το αγορασαν πολυ λιγοι το grid. εγω απο μεσα οδηγουσα. παντα απο μεσα οδηγαω σε ολα τα racing παιχνιδια. απαραδεχτο, ντρεπομαι. μας υποτιμουν και θελουν να παμε να το αγορασουμε; μολις χασατε το 5% σας κυριοι

κατι που σκεφτηκα τωρα, το grid ηταν σε κλειστες στενες πιστες. δεν επρεπε να τρακαρεις οποτε για περισσοτερη προσοχη με τους αλλους επρεπε να οδηγας απεξω. απλα για να ξερεις απο που θα σου ερθει. μηπως για αυτο μονο το 5% οδηγουσε απο μεσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Codemasters confirmed that there won’t be any cockpit view in GRID 2. Yeap, a racing game without a cockpit view. What’s also funny is that Codemasters believes that only the 5% of racing gamers use that view while playing their games.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με το grid ήθελες πολύ καλή επαφή με το εξωτερικό χώρο για να βλέπεις πάντα ;από που θα σου έρθει.

 

Γι'αυτό και μπορούσαμε να στρίψουμε το κεφάλι και είχε και υποστήριξη TrackIR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...