Προς το περιεχόμενο

GRID 2


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν εννοεις εμενα, οχι δε θελω να τρελανω κανενα 

 

το οτι ειναι τελειως διαφορετικο στυλ σε οτι αφορα τον τομεα αυτοκινητων και αγωνων  με τον οποιο ασχολειται το καθενα , δε σημαινει οτι το καθενα ειναι περισσοτερο ή λιγοτερο καλο/κακο στο τομεα του  οποτε μπορουμε να πουμε αν  ειναι τελικα καλο ή κακο παιχνιδι γενικα 

 

το dirt 3 για μενα ειναι κακο παιχνιδι  (με εξαιρεση τα κομματια ραλλυ που δεν ειναι δυστυχως αρκετα) για αυτο που ειναι  και το grid 2 απλα μετριο και ισως καλυτερο απο οτι θα περιμενε κανεις απο ενα arcade 

 

και τα 2 ειναι racing οποτε μπορουν να συγκριθουν σε αρκετα σημεια, δε συγκριναμε καποιο απο τα 2 με το tomb raider 

 

τεσπα, απλα ειπα οτι το dirt 3 το βρηκα δυσαρεστο , το αλλο αρκετα ανεκτο οποτε προτεινω το δευτερο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το επεξα κι εγω αλλα τελειωσε γρηγορα τι εγινε; επεξα ολες τις πιστες που με εβγαλε και τωρα δεν παει παρακατω επισης να πω οτι δεν μ αρεσε το grid 1 ητανε καλυτερο απο αυτο το 2,  τα γραφικα για παιχνιδι 2013  απλα απογοητευση,   και γενικα δεν περιμενα ενα τοσο χαλια παιχνιδι απο την codemasters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και κακα γραφικα ρε παιδια το grid 2.Μια χαρα πανεμορφο μου φανηκε εμενα.

Το δοκιμασα χθες στο pc σε high γραφικα (σε ultra ψηλοκολλαγε) και σε 1920χ1080 αναλυση και ηταν μια χαρα.

Μου αρεσε το παιχνιδι (επεισης μου αρεσε και το 1), αυτο που με χαλασε ειναι η απωλεια της εσωτερικης καμερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω οτι και εμενα δεν μ αρεσε που δεν εχει εσωτερικη καμερα,  αλλα πως γινεται να εχει μονο 6 αγωνες μεσα; γιατι δεν με πηγαινει παρακατω;  αυτο ειναι που αναρωτιεμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις 6 αγωνες? Στην επομενη σεζον δεν εχεις παει ακομα? Ξεχωριστα η καθε σεζον εχει κατα μεσο ορο καπου στους 15 αγωνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω διαβασει κατι σχετικο. Εγω παντως τωρα ειμαι στην 4η και βαρια βαρια να εχει αλλη μια, σε περιπτωση που αυτη δεν ειναι και η τελευταια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετά καλό,σαν τον προκάτοχο του!Μέχρι στιγμής μόνο θετικά βρίσκω.

Μια ερώτηση,είπανε γιατί δεν έχει εσωτερική κάμερα;;

 

Επειδη λεει μονο το 5% (αν θυμαμαι καλα το νουμερο) απο τους χρηστες την χρησιμοποιουσαν, Παντως μια σελιδα πισω ριξε μια ματια στην ειδηση που αναφερεται στην χρηση της εσωτερικης καμερας μεσω mod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως επειδη σε εναν αγωνα βγηκα 2ος;      γιατι δεν με παει παρακατω εγω αυτο δεν καταταλαβαινω εχω κανει την πρωτη σεζον που εισαι με ενα ford mustang  και κατι αλλα αυτοκινητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει σημασια να βγαινεις συνεχεια πρωτος . εγω εχω φτασει στη 3η σεζον και στις νικες των κλαμπ εχω ΜΟ 2ος

 

επισης μπορεις να "πηδας" αγωνες και events αν δε σου αρεσουν 

 

βασικα μου αρεσει πολυ το συστημα που εχει, ειναι πιο ανετο και λιγοτερο αγχωτικο για μενα που θελω να παιξω για το χαβαλε μου 

 

panos0100 κατι κανεις λαθος.. περα απο τους αγωνες των κλαμπ που εχει στην αρχη καθε σεζον, μολις μαζεψεις φανμποις ανοιγει τελικα και το "πρωταθλημα" (στα τερμα δεξια του πινακα με τα events)

 

μπαινεις να συμμετασχεις, μετα απο αυτο δε μπορεις να παιξεις τα event των κλαμπς μεχρι να ταλειωσει το πρωταθλημα

κανεις εκει τα δικα σου σε καποιους αγωνες μεχρι να βγει ο τελικος, το κερδιζεις και πας σε επομενη σεζον οπου τα κανεις ολα απο την αρχη

 

επισης οσο παιζεις και βγαινουν αξιοπρεπη οχηματα (οχι σαν τις αμερικλανιες που εχεις στην αρχη ) ο χειρισμος γινεται αισθητα καλυτερος και το παιχνιδι αν και πιο ανταγωνιστικο γινεται πιο ευχαριστο

 

ΥΓ  για να σας βγαλω και λιγο τα ματια, οριστε και μια ασχημη Μ3 στην οποια αφιερωσα χρονο να την κανω ετσι :P

 

τωρα βεβαια που ξεκλειδωσα το rs5 , θα κατσω να το κανω σοβαρα  ωραιο , στο αλλο ισως εβγαλα το αχτι μου με τις μπεμπες :lol:

 

(το σηματακι razer στη πορτα ολα τα λεφτα :P :P :P )

 

sttrtgggg.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη λεει μονο το 5% (αν θυμαμαι καλα το νουμερο) απο τους χρηστες την χρησιμοποιουσαν, Παντως μια σελιδα πισω ριξε μια ματια στην ειδηση που αναφερεται στην χρηση της εσωτερικης καμερας μεσω mod

...τρομερή δικαιολογία,τόσο κόπο έκανε να υπάρχει η κάμερα αυτή μωρέ;

Εε νταξει να βάλω mod για την κάμερα δεν λέει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...