Προς το περιεχόμενο

nova και ολυμπιακος


nak1nak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για υφισταμενους συνδρομητες Νοβα φουλ πακ (με τα 60 φευγα ευρω, τα παντα ολα απο καναλια) γινεται ή ειναι μονο για υπαρχοντες με το Σπορ πακ??? Πιο ειναι το οφελος του υπαρχοντος συνδρομητη?? Πχ εγω πληρωνω τη συνδρομη εδω και χρονια παγια μεσω πιστωτικης. Αν παρω αυτη την προσφορα τι γινεται?? Για ενα ολοκληρο χρονο το κοστος μου θα ειναι μονο αυτο της προσφορας (299 ευρω)??? Και θα εχω προσβαση σε ολα τα καναλια της Νοβα (φουλ πακ)???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.novasport...5137&Country=82

 

Ειδική προσφορά προς τους φιλάθλους των ομάδων

 

 

 

Μέσω των ομάδων, οι φίλαθλοι θα μπορούν να αποκτήσουν το κορυφαίο τηλεοπτικό περιεχόμενο και φυσικά να απολαμβάνουν τους αγώνες και των 16 ομάδων που συμμετέχουν στο πρωτάθλημα της Superleague, τα παιχνίδια της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης της Ευρώπης, το Champions League, με τις προσπάθειες και των ελληνικών ομάδων, τους αγώνες του Europa League και τους σπουδαίους αγώνες του κορυφαίου πρωταθλήματος στον κόσμο, της Premier League. Παράλληλα θα απολαμβάνουν δεκάδες επιλεγμένα κανάλια με τις κορυφαίες σειρές, ντοκιμαντέρ, παιδικά, μουσική, ψυχαγωγία, παγκόσμια ειδησεογραφία, αθλητικά και φυσικά τα μεγάλα ελληνικά κανάλια με τέλεια ψηφιακή εικόνα.[/background]

 

 

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι τις 15/9 και η διάθεση των συνδρομητικών υπηρεσιών τηλεόρασης θα γίνεται αποκλειστικά μέσω των ΠΑΕ. Οι φίλαθλοι μπορούν να απευθυνθούν για περισσότερες πληροφορίες στις ΠΑΕ.

Επεξ/σία από hdkeys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φίλος μου, στον οποίο βλέπω και τους αγώνες, έχει Forthnet με Nova Full Pack, αν θυμάμαι καλά δίνει γύρω στα 60€.

Τι εκπτώσεις θα έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάρεις nova να βλέπεις τι? τον Πλατανιά την Κέρκυρα και τα λοιπά παραστήματα ?

Ε ρε κακόμοιρο πρωτάθλημα πως σε καταντήσανε. Για ολα αυτά...100 Ε και πολλά θα ήταν!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φίλος μου, στον οποίο βλέπω και τους αγώνες, έχει Forthnet με Nova Full Pack, αν θυμάμαι καλά δίνει γύρω στα 60€.

Τι εκπτώσεις θα έχει;

βασικά θα πρέπει να πα΄ρει το πακέτο εξ΄αρχής νομίζω. Δεν πρέπει να ισχύει για υπάρχοντες συνδρομητές. μΠορεί να το κόψει και να το πάρει από καποια ΠΑΕ σαν νέος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος αν, η εν λόγω προσφορά, καλύπτεται με παλαιότερο εξοπλισμό της Nova (αποκωδικοποιητή Panasat IRD 990) ;

Ναι μπορείς να κρατήσεις τον υφιστάμενο εξοπλισμό ειδικά αν δεν θέλεις να βάλεις και HD (+5 ευρώ/μήνα)..

Aν πάντως είσαι παλιός δοκίμασε μήπως σου κάνουμε δώρο τον καινούργιο τους δέκτη και έτσι γλυτώσεις τα 49 ευρώ που κοστίζει κανονικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν πάντως είσαι παλιός δοκίμασε μήπως σου κάνουμε δώρο τον καινούργιο τους δέκτη και έτσι γλυτώσεις τα 49 ευρώ που κοστίζει κανονικά!

Αυτό έγινε τελικά. Σε επικοινωνία που είχα με το τμήμα "Εξυπηρέτηση Πελατών" με ενημέρωσαν πως στην περίπτωση μου (διακοπή ενός έτους) η κάρτα αποκωδικοποιητή έχει ακυρωθεί και ο δέκτης πλέον είναι μη λειτουργικός και θα μου αποστείλουν, δωρεάν - εφόσον η προσφορά αναφέρεται σε 12μηνη δέσμευση, εντός τεσσάρων εργάσιμων ημερών τον καινούργιο (831).

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορείς να κρατήσεις τον υφιστάμενο εξοπλισμό ειδικά αν δεν θέλεις να βάλεις και HD (+5 ευρώ/μήνα)..

Aν πάντως είσαι παλιός δοκίμασε μήπως σου κάνουμε δώρο τον καινούργιο τους δέκτη και έτσι γλυτώσεις τα 49 ευρώ που κοστίζει κανονικά!

 

 

Γενικά διαβάζω ότι τον καινούργιο δέκτη εάν τους γκρινιάξεις λίγο στο δίνουν δωρεάν και είναι πολύ καλή φάση. Όσο για το πακέτο γενικά είναι πολύ καλό για το αθλητικό περιεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...