Προς το περιεχόμενο

nova και ολυμπιακος


nak1nak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, ισχύει. Αυτό είναι και το μελανό σημείο της υπόθεσης και γι' αυτό γίνεται και αυτή η προσφορά. Θέλουν ζεστό χρήμα.

 

Είναι προπληρωμένη προσφορά. Στην ουσία σου έρχεται πιο φτηνά οπότε πάλι κέρδος θα έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά διαβάζω ότι τον καινούργιο δέκτη εάν τους γκρινιάξεις λίγο στο δίνουν δωρεάν και είναι πολύ καλή φάση.

Τέτοια κατσαρόλα που είναι, δεν θα έπρεπε καν να τον χρεώνουν 49 ευρώ, τσάμπα θα έπρεπε να τον δίνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ ηρθε sms απο τον "Ολυμπιακο" οτι η προσφορα ειναι μεχρι 25 Αυγουστου (γιατι?? αφου η ανακοινωση λεει εως 15/09) και με "δωρο εκπληξη" (να λενε αραγε τον δεκτη? χεχε...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο τον αποστολεα "ΟLYMPIACOS", δεν εχω ιδεα ποιος ειναι ή που βρηκε τα στοιχεια μου, δεν εχω τιποτα απο τα παραπανω (ουτε μελος ειμαι ουτε διαρκειας εχω, βεβαια εχω την πιστωτικη τους, δεν ξερω αν απο εκει παιζει κατι την εχω 7 χρονια και ποτε δεν εχω ξαναλαβει sms απο τον "OLYMPIACOS" :-) ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο τον αποστολεα "ΟLYMPIACOS"' date=' δεν εχω ιδεα ποιος ειναι ή που βρηκε τα στοιχεια μου, δεν εχω τιποτα απο τα παραπανω (ουτε μελος ειμαι ουτε διαρκειας εχω, βεβαια εχω την πιστωτικη τους, δεν ξερω αν απο εκει παιζει κατι την εχω 7 χρονια και ποτε δεν εχω ξαναλαβει sms απο τον "OLYMPIACOS" :-) ...)[/quote']

 

Μάλλον απο την πιστωτική το βρήκανε το τηλ. Έχω και εγώ την κάρτα και μου έστειλαν το ίδιο μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνεχίζει να τρεχει και η προσφορά από τις ΠΑΕ και βγάζουν κι άλλη? Μια χαρά τους βρίσκω!

 

 

Εμάς δεν μας χαλάει έτσι?? :P Όπως και να χει την μείωση θα την έχουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δώστε προσοχή στο πακέτο με τα 149 ευρώ που είναι και το παλιό filmnet διότι δεν γνωρίζουν να σου πούνε αν θα μεταδίδουν και τους αγώνες εκτός έδρας του ολυμπιακού π.χ.

Δηλαδή το Αρης Ολυμπιακός μπορεί να δείχνει το nova sport 2 3 4 που είναι στο δορυφορικό και όχι στο επίγειο με τα 149

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...