Προς το περιεχόμενο

Νέο υπολογιστή για γραφείο και εκτυπωτή


negain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι δικο μου λαθος παραληψη που δεν το διευκρινησα μιλαμε για απλα πραγματα πολυ απλα που καλυπτονατι πληρως απο την καρτα γραφικων που εχω στο laptop 9600gt nvidia την αναφερω για να καταλαβετε τι απαιτησεις περιπου εχουμε

 

 

Ευχαριστω πολυμ παιδια

 

 

 

Καλη και η προοπτικη μεχρι 1000. Αν ηταν ευκολο να ειχα και μια συνθεση μεχρι 1000 την καλυτερη δυνατη θα ηταν super ... να εκανα τη συγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνει κι άλλο κάτω άμα θέλεις. Είτε με A8-3850 και χωρίς έξτρα VGA (~50€ κάτω) είτε με Intel G540 (~70€ κάτω). ο 2ος είναι διπύρηνος αλλά γιαυτό που τον θέλεις σου φτάνει και σου παραφτάνει

 

post-71156-0-99979200-1344432482_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα το δωρεαν στησιμο απο αυτους το μονο που απομενει ειναι να περασω το windows7 και ειναι ετοιμο ετσι???

 

 

τους drivers τους περναει αυτοματα? σωστα?

 

 

θα ανεβω λιγο σε κοστος γιατι θελω και office microsoft εκτος και αν παω σε open που πιστευω θα μου κανουν τη δουλεια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι πολύ καλό.Νομίζω πως έχουν και κατάστημα στην Θεσσαλονίκη,με το θέμα τον εγγυήσεων όλα τα προιόντα έχουν την ευρωπαική τους εγγύηση(δηλαδή του κατασκευαστή..) και επείσης αν παραλάβεις προιόν προβληματικό το στέλνεις πίσω και σου στέλνουν καινούργιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμπειρία μου από αυτό το κατάστημα είναι πολύ καλή. Βέβαια, δεν έχει τύχει να γυρίσω κάτι πίσω ακόμα για να δω τι υποστήριξη θα προσφέρουν. Υπάρχει φυσικό κατάστημα στην Θεσσαλονίκη (περισσότερο αποθήκη το λες παρά κατάστημα βέβαια).

 

Στα θετικά τους η άμεση ενημέρωση για την παραγγελία (τηλεφωνική και ιντερνετική), οι καλές τιμές, η ποικιλία (ίσως η μεγαλύτερη στην Ελλάδα) και η ευγένεια.

 

Στα αρνητικά τους ότι μερικές φορές, ανάλογα με το part μπορεί να καθυστερήσουν. Τουλάχιστον σε ενημερώνουν για την όποια καθυστέρηση και δεν σε κοιροϊδεύουν (δεν εφαρμόζουν δλδ την κλασσική τακτική να σε πηγαίνουν από μέρα σε μέρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το παω το απογευμα, μιλησα και μου ειπαν 1 εβδομαδα θα χρειαστει ελπιζω να ειναι τοσο αλλιως θα ζητησω την βοηθεια σας παλι για να τροποποιησω καποιο εξαρτημα.

 

Ευχαριστω για ολα ειλικρινα ειναι κορυφη το forum.

 

 

 

Υ.Γ ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο σε πιθανο ελεγχο σδοε υπαρχει προβλημα με την εκδοση windows home premium γνησια ή επειδη ειναι εταιρια-γραφειο θελει μεγαλυτρη εκδοση??/ ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμπειρία μου από αυτό το κατάστημα είναι πολύ καλή. Βέβαια, δεν έχει τύχει να γυρίσω κάτι πίσω ακόμα για να δω τι υποστήριξη θα προσφέρουν. Υπάρχει φυσικό κατάστημα στην Θεσσαλονίκη (περισσότερο αποθήκη το λες παρά κατάστημα βέβαια).

 

Στα θετικά τους η άμεση ενημέρωση για την παραγγελία (τηλεφωνική και ιντερνετική), οι καλές τιμές, η ποικιλία (ίσως η μεγαλύτερη στην Ελλάδα) και η ευγένεια.

 

Στα αρνητικά τους ότι μερικές φορές, ανάλογα με το part μπορεί να καθυστερήσουν. Τουλάχιστον σε ενημερώνουν για την όποια καθυστέρηση και δεν σε κοιροϊδεύουν (δεν εφαρμόζουν δλδ την κλασσική τακτική να σε πηγαίνουν από μέρα σε μέρα).

Θα συμφωνήσω ακριβώς με αυτά που λέει ο Dino. Αν πας εκεί είναι ένα μικρό μαγαζάκι, αλλά προσφέρουν ΤΡΟΜΕΡΗ ποικιλία ειδικά για τα ελληνικά δεδομένα. Αυτό σημαίνει πως πληρώνουν κανονικά όλους τους προμηθευτές τους.

 

Άγιος δεν είναι κανένας, αλλά σοβαρό παράπονο για αυτούς δεν έχει ακουστεί ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ninos30. Τώρα που το ξανασκέφτομαι μιας και μου μπήκε η ιδέα, θα έλεγα ότι προσφέρουν μεγάλη ποικιλία ακόμα και για τα ευρωπαϊκά δεδομένα. Σε Αμερική, Ασία δεν ξέρω τι γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...