Προς το περιεχόμενο

Format και Drivers


MalakiSmen0s AgWn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια παιζει να σας εχουν κουρασει τα θεματα με την ανευρεση drivers αλλα θελλω βοηθεια τρελη αλλιως χαθηκα! Προσφατα το pc κολλησε ιο και εχει αναγκη απο φορματ αλλα ειμαι νεος και δεν χερω τιποτα. Θελω αν μπορειτε να με βοηθεισετε με την δουλει των DRIVERS. Πρεπει να βρω το παρακατω γιατι δεν το βρισκω πουθενα :

 

 

 

fujitsu siemens ms-7379vp :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

 

Βρειτε το driver αλλιως χανομαστε

 

 

 

 

:-) Ευχαριστω προκαταβολικα τα παιδια για την βοηθεια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μια γρηγορη αναζητηση που εκανα δεν βρηκα πολλα.

 

Απο τη μερια μου σου προτεινω να κατεβασεις το driver genius(ξερεις που ονοματα δεν λεμε)και να κανεις τη δουλεια του.

Προσωπικα με εχει βοηθησει αρκετα σε παλια μηχανηματα που δεν υπαρχουν drivers για 7 πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ρίξε μια ματιά και εδώ

>http://www.driveridentifier.com/scan/desktop.php?scanid=455997643BF649AABA9587345B8C50EB&pcname=FUJITSU+SIEMENS+%2F+MS-7379VP+drivers

 

fujitsu siemens ms-7379vp --> Αυτο ειναι ακριβώς το μοντέλο που γράφει το λάπτοπ απο κάτω στο ταμπελάκι του στο δίπλα απο το model ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο κατάλαβα και εγώ , αλλα η fujitsu δεν θα σου δώσει drivers , βάσει τον κωδικό της μητρική σου , γιαυτο ζήτησα και ποιο ειναι ακριβώς το μοντέλο του ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταχτε να δειτε ο πυργος ειναι fujitsu siemens SCALEO P σχετικα ειναι ενα παλιο μοντελο!

Ψαχνω το driver της μητρικης του που ειναι: fujitsu siemens ms-7379vp !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταχτε να δειτε ο πυργος ειναι fujitsu siemens SCALEO P σχετικα ειναι ενα παλιο μοντελο!

Ψαχνω το driver της μητρικης του που ειναι: fujitsu siemens ms-7379vp !

Ό,τι έχει MS στην αρχή είναι από την (πρώην) Micro star που τώρα είναι η MSI το μόνο αποτέλεσμα που βγάζει για 7379 είναι αυτό

http://www.msi.com/product/mb/G31M.html#/?div=Detail

οπότε ρίξε μια ματιά μπας και είναι αυτή η μητρική σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι έχει MS στην αρχή είναι από την (πρώην) Micro star που τώρα είναι η MSI το μόνο αποτέλεσμα που βγάζει για 7379 είναι αυτό

http://www.msi.com/p...ml#/?div=Detail

οπότε ρίξε μια ματιά μπας και είναι αυτή η μητρική σου.

Aυτη ειναι φιλε μου τωρα μιπως ξερει κενενας που θα μπορεσω να βρω το driver.Ευχαριστω για την βοηθεια. :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ίδια σελίδα αν πατήσεις download (τόσο σκέψη θέλει;; ) και driver, πρέπει να διαλέξεις και ποιο λειτουργικό έχεις εκεί που λέει OS (για να μην ξανά ρωτάς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...