Προς το περιεχόμενο

ThinkPad Tablet 2: Η Lenovo παρουσιάζει το πρώτο Windows 8 tablet της


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπες στο market του windows8!

Εγω εχω κατεβασει ηδη καμια 50αρια μεχρι τωρα και για tablet ειμαι 60-80% complete!;)

Ok, ομολογουμένως δεν το εχω τεσταρει. Thanks.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλο το βίντεο.. Πρόλαβε να βγάλει ηδη τοσες εφαρμογές ε.. Μπραβω.. Το πηρε ζεστα η microsoft..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ειδαμε και με τα wp!

Και σκεψου ακομη οτι λογο της επιλογης "try it" στις paid εφαρμογες,δε χρειαζεται να υπαρχει και μια δευτερη("demo")εφαρμογη στο market,οπως συμβαινει συχνα στο market του android!

Οποταν αν δεν υπηρχε αυτη η επιλογη,ο αριθμος των apps στο marketplace,να ηταν πολυ μεγαλυτερος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ειδαμε και με τα wp!

Και σκεψου ακομη οτι λογο της επιλογης "try it" στις paid εφαρμογες,δε χρειαζεται να υπαρχει και μια δευτερη("demo")εφαρμογη στο market,οπως συμβαινει συχνα στο market του android!

Οποταν αν δεν υπηρχε αυτη η επιλογη,ο αριθμος των apps στο marketplace,να ηταν πολυ μεγαλυτερος!

 

δεν υπάρχουν δηλαδή τα κολπάκια που αυξάνουν τον counter των apps στα άλλα markets.. :devil:

 

Τελοσπάντων το θέμα είναι να υπάρχουν χρήσιμες εφαρμογές, και όχι 3000 εφαρμογές για κλανιές .. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Sorry για το φτυάρι και το ξε-θάψιμο του θέματος αλλά δεν είχα τι να κάνω κι έτσι όπως χάζευα στο forum, έπεσα πάνω στο θέμα και μου κίνησε την περιέργεια να δω ποιος είχε δίκιο τελικά!

 

Όπως λέει και το παρακάτω link, οι εφαρμογές είναι μόλις 60.000 :-)

 

http://www.businessinsider.com/windows-8-app-store-grew-faster-than-apples-2013-5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το φτυάρι και το ξε-θάψιμο του θέματος αλλά δεν είχα τι να κάνω κι έτσι όπως χάζευα στο forum, έπεσα πάνω στο θέμα και μου κίνησε την περιέργεια να δω ποιος είχε δίκιο τελικά!

Όπως λέει και το παρακάτω link, οι εφαρμογές είναι μόλις 60.000 :-)

http://www.businessinsider.com/windows-8-app-store-grew-faster-than-apples-2013-5

Ειναι πιο κατω απο 60 000,γιατι στο market εχει και desktop apps!

Αλλα για τα windows8 σημασια ειναι να εχει τις βασικες touch εφαρμογες(browser,facebook,twitter,emails,κ.ο.κ),γιατι ολος ο υπολοιπος pc κοσμος τρεχει στο desktop περιβαλον!

Παραδειγμα apps οπως τα μtorrent δε χρειαζεται να υπάρχει σε touch περιβάλλον(αν κ υπαρχει) γιατι η δουλεια του ειναι να τρεχει στο background!

Γενικα με τα windows8 το μονο που χρειαζεται πλεων ειναι τα touch friendly games,τιποτα αλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...