Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχεις και άδικο, να μην κουράζετε!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑ!!!!!

 

Ακόμη ένα :

 

Είμαι με έναν φίλο και την κοπέλα του και δεν θυμάμε πως το έφερε η κουβέντα και μιλούσαμε για το πως ανεφοδιάζονται τα αεροπλάνα στον αέρα και μας λέει με απορία η κοπέλα

 

ο πιλότος πρέπει να είναι απιστευτος για να ανοίγει το παράθυρο πιάνει την μάνικα στον αέρα και βάζει αμόλυβδη κα συχρόνος να πιλοτάρει το αεροπλάνο !!!!!!!!!!!!

Είμαι με μία σε ένα μπαράκι κα όταν έρχεται ο λογαριασμός μς ρωτάει :

 

Έχω αυτό το 50άρικο 3 μήνες λες να έχει λήξη??

 

 

:shock: :confused: :X :blink: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

Φανταστικες ιστοριες αλλα δεν πειραζει, για ανεκδοτα με ξανθιες καλα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι νομιζω οτι σε τρολλαρε;

 

Στην αρχή νόμιζα ότι το είπε για πλάκα αλλά κατα την διάρκεια της ημέρας είπε και άλλα άρα μάλλον τα πίστευε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμήθηκα αλλη μια: "η tv λεει οτι ειναι 40 ιντσες αλλα την μετρησα και δεν ειναι 40 εκατοστά. Με κορόιδεψαν!"

 

Ένιωσε «θύμα» του πωλητή, επειδή της έδωσε ...μεγαλύτερη οθόνη απ' αυτή που φανταζόταν;;;

 

Παίζαμε trivial pursuit.

 

Ερώτηση: ποιος ανακάλυψε την ατομική βόμβα.

Απάντηση με διστακτικό και φοβισμένο βλέμμα: εε ο μέγας Αλέξανδρος ε?

 

Ε, τι; Άλλος ήταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω κι εγώ μια ξανθιά ερώτηση;

 

Την ατομική βόμβα, τη λένε έτσι επειδή φτάνει μόνο για έναν; :X

Ναι. Ειναι μονο για εναν (πολιτισμο)

 

Ωπ να αλλη μια:

 

Ηθελα να χωρισω με μια τυπισα και εκανα διαφορες βλακειες, και μια στιγμη αρχισε να μου φωναζει και της κανω "Δηλαδη δεν με αγαπας;" και μου λεει "Σε αγαπαω αλλα σε μισω!"

 

 

Οτι καταλάβατε, κατάλαβα κι εγω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημασταν για καφε φερνει η σερβιτορα ποτηρια με νερο που ειχαν παγακια.

μετα απο κανα μισαωρο σκαει η υπερτατη ερωτηση :"που πηγαν τα παγακια?"

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ακομα πιο εμετικο ειναι οταν το συγκαλυπτουν με "ευφανταστες" φρασεις τυπου "οι ορμονες μου σημερα ειναι ετσι"

 

 

Λοιπόν σατράπη, επειδή έχω έγκυο γυναίκα, και επειδή εγκυμοσύνη= περίοδος+καπέλο 300%+φπα 23%, και μιλάω εκ πείρας, οι ορμόνες είναι ύπουλο και μουλωχτό πράγμα, σου μιλάω ότι κοιμόμαστε μια χαρά και ξυπνάει και κάτι νεύρα γάμησε τα, διαφορά φάσης 180 μοίρες και έτσι, σε μερικές περιφτώσεις όντως, τις κάνει σκατά το ορμονικό της περιόδου..(που να δεις της εγκυμοσύνης;ρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο λύκειο παλιά με είχε ρωτήσει μια κοπέλα πότε είναι η γιορτή μου. Της λέω "Στις 30 Φλεβάρη". "Άντε! Πλησιάζει!" μου κάνει.

Το ίδιο απόγευμα εξηγώ το σκηνικό σε μια ξαδέρφη μου και χωρίς να πάρει χαμπάρι μου κάνει "Τον Δεκέμβριο δεν είναι η γιορτή σου;"

Το ίδιο βράδυ είμαι με την κοπέλα μου έξω και τις λέω τη φάση με την κοπέλα στο σχολειό ΚΑΙ ότι το είπα στην ξαδέρφη μου και δεν πήρε πρέφα το δούλεμα, και μου κάνει η κοπέλα μου "εε ποιο δούλεμα; Δεκέμβριο δεν γιορτάζεις;"

 

Ζντόινγκ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη:

 

αλλο πραγμα η σελήνη και αλλο το φεγγαρι

 

Δίκιο είχε.

 

Η σελήνη αναφέρεται στον δορυφόρο(ή φεγγάρι) της γης.

 

Το φεγγάρι μπορεί να είναι κάποιος δορυφόρος από οιοδήποτε πλανήτη του ηλιακού συστήματος(ή εκτός αυτού).Είναι συνώνυμη με τον δορυφόρο.

φεγγάριουδέτερο
  • ουράνιο σώμα περιφερόμενο γύρω από τη Γη.
     
  • (κατ' επέκταση) το φως που προέρχεται από το φεγγάρι
     
  • (κατ' επέκταση) δορυφόρος σε τροχιά γύρω από άλλο πλανήτη
     
  • ένας σεληνιακός μήνας (περίπου 28 μέρες).

 

Στην βιβλιογραφία αναφέρονται πολλές φορές οι δορυφόροι άλλων πλανητών ως φεγγάρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Aνοίγω τον υπολογιστή που και που για να μην μένει κλειστός και πάθει τίποτα....''

 

 

χαχαχαχαχα

 

ρε συ αν μείνει για παρα πολύ καιρό κλειστός ο υπολογιστής νομίζω χάνει κάποιες ρυθμίσεις από το bios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα

 

ρε συ αν μείνει για παρα πολύ καιρό κλειστός ο υπολογιστής νομίζω χάνει κάποιες ρυθμίσεις από το bios

 

 

Η μπαταρία από το ρολόι σου θέλει 5-7 χρόνια για να τελειώσει, μέχρι τότε ο υπολογιστής θα είναι παρωχημένος, τουλάχιστον! :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...