Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα να παθεις....geowizard ...

 

Μαλλον ακομα δεν την π....ες και τις κανεις τα τραπεζοματα και αυτη λεει κατσε να τον στειλω αδιαβαστω...

 

Καποτε και ο δασκαλος την παταει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νατα μαααας....Mother instinct has kicked in, yo

-Εγω πότε θα ντυθώ νυφούλα;

-Η μάνα μου πότε θα με δεί νυφούλα;

-Η μάνα μου θέλει εγγόνια

-κλπ

-κλπ

 

 

 

 

-κλπ

 

και καλά αυτή , είναι και 30 χρονών .. πάει στο καλο .. (λέμε τώρα .. γιατι με 2 μήνες σχέση χωρίς να προκύψει εγκυμοσύνη, εγώ μονο για πλάκα θα λάμβανα τέτοια κουβέντα) αλλα κάτι 20-24 χρονών που τις πιάνει νυμφομανία δεν το καταλαβαίνω ..

 

λες και ειναι κολλητικό .. , βλέπουν μια φίλη που παντρεύεται και ξαφνικά έρχεται σε όλες η ανάγκη για παντρειά , λες και είναι τόσο απλό πράγμα. Δεν ξέρω αν φταίει η κρίση και ψάχνουν μια σανίδα σωτηρίας (μαζι θα βουλιάξουμε αλλα λέμε τώρα..) όμως το συγκεκριμένο θέμα παίζει πολυ τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχεμ...η νυμφομανία είναι πάθηση...

Οχι οτι θα με χάλαγε μια πανδημία αν ήταν "κολλητικό",αρκεί να μπορούσα να μαζέψω το σαγόνι μου μετά και να πάω στην δουλειά το πρωί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι έγκυος.

Οχι

O Geo?

Αυτο μας ελειπε

Νατα μαααας....Mother instinct has kicked in, yo

-Εγω πότε θα ντυθώ νυφούλα;

-Η μάνα μου πότε θα με δεί νυφούλα;

-Η μάνα μου θέλει εγγόνια

-κλπ

-κλπ

 

 

 

 

-κλπ

Λες;

! You are doing it wrong !

Show me the way master!

Καλα να παθεις....geowizard ...

 

Μαλλον ακομα δεν την π....ες και τις κανεις τα τραπεζοματα και αυτη λεει κατσε να τον στειλω αδιαβαστω...

 

Καποτε και ο δασκαλος την παταει...

Τι καλα να παθβ ρε, δεν ειπα οτι εγω θελω να την παντρευτω! :P

και καλά αυτή , είναι και 30 χρονών .. πάει στο καλο .. (λέμε τώρα .. γιατι με 2 μήνες σχέση χωρίς να προκύψει εγκυμοσύνη, εγώ μονο για πλάκα θα λάμβανα τέτοια κουβέντα) αλλα κάτι 20-24 χρονών που τις πιάνει νυμφομανία δεν το καταλαβαίνω ..

 

λες και ειναι κολλητικό .. , βλέπουν μια φίλη που παντρεύεται και ξαφνικά έρχεται σε όλες η ανάγκη για παντρειά , λες και είναι τόσο απλό πράγμα. Δεν ξέρω αν φταίει η κρίση και ψάχνουν μια σανίδα σωτηρίας (μαζι θα βουλιάξουμε αλλα λέμε τώρα..) όμως το συγκεκριμένο θέμα παίζει πολυ τελευταία.

Βασικα αυτη ειναι 28 κι εγω 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Show me the way master!

 

Τώρα έπιασες από χέρι.

 

Ίσως να είναι μία από τις περιπτώσεις που δεν υπάρχει right way out , αλλά το "δε ξέρω αν θέλω να περάσω τη ζωή μου μαζί σου" μπορώ να ποντάρω ότι δε θα ήθελε να το ακούσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτη ειναι 28 κι εγω 30.

 

έστω να πεις οτι την έπιασε το άγχος να παντρευτεί πριν πατήσει τα πρώτα άντα ... οι 20χρονες 20κάτι τι τον θέλουν τον γάμο ? μήπως δεν προλάβουν να κάνουν παιδί ή μην τις χαρακτηρίσουν γεροντοκόρες? (ναι , είμαστε στο 2012 και ακόμα σκέφτονται έτσι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έπιασες από χέρι.

 

Ίσως να είναι μία από τις περιπτώσεις που δεν υπάρχει right way out , αλλά το "δε ξέρω αν θέλω να περάσω τη ζωή μου μαζί σου" μπορώ να ποντάρω ότι δε θα ήθελε να το ακούσει

Don't worry, I will find a way out

έστω να πεις οτι την έπιασε το άγχος να παντρευτεί πριν πατήσει τα πρώτα άντα ... οι 20χρονες 20κάτι τι τον θέλουν τον γάμο ? μήπως δεν προλάβουν να κάνουν παιδί ή μην της χαρακτηρίσουν γεροντοκόρες? (ναι , είμαστε στο 2012 και ακόμα σκέφτονται έτσι)

Μαλλον φοβουνται το ραφι αλλα απο τα 2x τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον φοβουνται το ραφι αλλα απο τα 2x τους;

Ίσως αντιλαμβάνονται από νωρίς πόσο psycho είναι και αναρωτιούνται "ποιος θα με πάρει;" μια δεκαετία νωρίτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

το "δε ξέρω αν θέλω να περάσω τη ζωή μου μαζί σου" μπορώ να ποντάρω ότι δε θα ήθελε να το ακούσει

 

Καλά ούτε αυτός περίμενε μεταξύ τυριού και αχλαδιού το "θες να παντρευτούμε".Η απάντηση βέβαια ήταν λάθος,μπορούσε να πει είναι νωρίς ακόμη,δεν το έχω σκεφτεί,να μάθουμε καλύτερα ο ένας τον άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, αφου 15-22 εχουν κανει τα χειροτερα, ξαφνικα της πιανει η αναγκη για αγαπη και οικογενεια. Οταν γερασει ο διαολος, καλογερευει. Μην τις πιστευετε. Timeo femina.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως αντιλαμβάνονται από νωρίς πόσο psycho είναι και αναρωτιούνται "ποιος θα με πάρει;" μια δεκαετία νωρίτερα.

 

Ναι,τρώμε τα νύχια μας κάθε βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ούτε αυτός περίμενε μεταξύ τυριού και αχλαδιού το "θες να παντρευτούμε".Η απάντηση βέβαια ήταν λάθος,μπορούσε να πει είναι νωρίς ακόμη,δεν το έχω σκεφτεί,να μάθουμε καλύτερα ο ένας τον άλλο.

Της ειπα απλα οτι ειναι λιγο νωρις για να ξερω εαν θελω να περασω την ζωη μου με αυτην και οτι θα δουμε με τον καιρο........

Ε ναι, αφου 15-22 εχουν κανει τα χειροτερα, ξαφνικα της πιανει η αναγκη για αγαπη και οικογενεια. Οταν γερασει ο διαολος, καλογερευει. Μην τις πιστευετε. Timeo femina.

Οκ ευχαριστώ για τα φωτα σου!

Ναι,τρώμε τα νύχια μας κάθε βράδυ.

Σε πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα φρεσκια-φρεσκια!

 

Υστερα απο περιπου 2 μηνες σχεσης η κοπελα μου αποφάσισε σημερα να μου κανει την εξης ερωτηση: "Θελεις να παντρευτούμε;"

 

 

Τα σχολια δικα σας....!

 

με το θεμα που ανοιξες και συζηταμε μου θυμησες μια περιπετεια που ειχα ακριβως 1 χρονο πριν.

ειχα κατεβει κρητη (ρεθυμνο) για ΜΙΑ βδομαδα σε ενα φιλο μου.

απο τη πρωτη μερα γνωρισα μια ντοπια 29χρονη και αρχισε μια "καλοκαιρινη περιπετεια"

 

μολις φτανανε οι μερες που θα εφευγα αρχισε να κανει ονειρα και σχεδια ΜΟΝΗ ΤΗΣ και μου λεει:

"θα ερθω μαζι σου αθηνα..... και θα κατεβαινουμε συχνα εδω για να βλεπω τους γονεις μου..."

 

δε χρειαζεται να συνεχισω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...