Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Prince of Persia - The Forgotten Sands(2010)

 

μετά από 1,5 χρόνο αποχής από τα computer games.

 

Σειρά έχει το Prince of Persia του 2008 (Τα πήρα λίγο ανάποδα...).

 

ΥΓ: W/o w/t or trainers... :) Άλλα στο easy... :D

 

Sent from my Galaxy S using Insomnia v2.0.2

φιλε μου πως σου φανηκε το forgotten sands?σου αρεσε γενικα το story και γενικως ολο το παιχνιδι?

 

το prince of persia 2008 ισως σε απογουτευσει (οπως και εμενα και πολυ κοσμο ακομα που ηταν fan της σειρας αυτης.αποψη μου επρεπε να το ειχαν σταματησει στην τριλογια).καλο το καρτουνιστικο στυλ του ομορφο αρκετα θα ελεγα αλλα δεν θυμιζει πουθενα prince of persia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

The Walking Dead. Έπαιξα ένα 45 λεπτο. Το παιχνίδι έχει πολύ ενδιαφέρουσα θεματολογία και γενικά εξελίσεται ωραία η πλοκή. Έχω όμως παράπονο από τις κινήσεις των παικτών και μερικά voice actings. Επίσης πιστεύω πως το στυλ του παραείναι καρτουνίστικο... τέλος πάντων θα δείξει η συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το τερμάτισα και πρέπει να ομολογήσω αν και δεν είμαι φαν του είδους ήταν πολύ ωραίο, σαν να βλέπεις ταινία περισσότερο παρά puzzles, άμα είχε λίγα παραπάνω puzzles δε θα με χάλαγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το τερμάτισα και πρέπει να ομολογήσω αν και δεν είμαι φαν του είδους ήταν πολύ ωραίο, σαν να βλέπεις ταινία περισσότερο παρά puzzles, άμα είχε λίγα παραπάνω puzzles δε θα με χάλαγε.

Έχει puzzles το Walking Dead? Μέχρι στιγμής δεν είδα τίποτα τέτοιο. Είναι σαν ταινία αλλά ήθελε περισσότερη και πιο προσεγμένη δουλειά γενικά μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κλείνω 70 ώρες παιχνίδι με το Xenoblade chronicles. Δεν θυμάμαι πότε ξαναέπαιξα τόσο επικό παιχνίδι.

 

Η αίσθηση που μου δίνει είναι πραγματικά μοναδική και ίσως να το βάλω στη θέση του All Time Favorite Game.

 

Παράλληλα ξεκίνησα το The Walking Dead, μόλις έβγαλα το πρώτο επεισόδιο. Θετικές οι πρώτες μου εντυπώσεις και μου άρεσε ο συσχετισμός που έγινε και με την σειρά στη τηλεόραση. Πάντως adventure δεν ξέρω κατα πόσο ευσταθεί να το θεωρούμε.

 

Πιό πολύ interactive movie είναι παρά οτιδήποτε άλλο.

 

Επίσης έβαλα κάνα 7-ωρο το Darksiders 2 που πήρα από τη προσφορά στο amazon. Είναι πάρα πολύ κακό port. Καμία σχέση με το πρώτο. Πραγματικά εξεπλάγησα. Το πρώτο μου άρεσε πάρα πολύ. Το δεύτερο δεν ξέρω αν θέλω να το δώ περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τέλος το πρώτο επεισόδιο Walking Dead. Με ιντρίγκαρε πολύ η θεματολογία του και γενικά όλη η ατμόσφαιρα. Ψιλοαπογοήτευση όμως οι κινήσεις των ηρώων καθώς και ορισμένα voice actings. 

 

8/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eador: Master of the Broken World beta. Αρκετές καλές ιδέες, ιδιαίτερα στο στρατηγικό κομμάτι, αν και θέλει δουλειά ακόμη. Από τα πλέον υποσχόμενα tbs του '13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Batman Arkham City παιζω ,προχθες τελειωσα το main story (το οποιο ηταν μεγαλο μπορω να πω ) ,τελειωσα και την αποστολη της catwoman και τωρα θα πιασω side quests και το dlc . Πολυ καλο μεχρι στιγμης για το ειδος του παντα ...Μεχρι στιγμης 14 ωρες gameplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...