Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδή αυτόν τον καιρό δεν είμαι σε καλό Pc έχω βάλει και παίζω hotline miami και legend of grimrock το οποίο είναι πολύ ωραίο και  έχει απίστευτα puzzles. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τέλος το καταπληκτικό Mark of the Ninja. Τολμώ να πω πως ευχαριστήθηκα το stealth του περισσότερο και από Dishonored και από Hitman. Άρα για μένα είναι ο νικητής stealth παιχνιδιών της χρονιάς. Λίγο το σενάριο ήθελε περισσότερη δουλειά καθώς δεν εμβάθυνε πολύ και είχε πολύ απότομο τέλος.

9.5/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το legend of grimrock και ήταν παιχνιδάρα!! Απο τα βιντεάκια που είχα δει στον net δεν μου είχε φανεί ότι άξιζε τον κόπο αλλά λόγο κάποιων συγκυριών το έβαλα και δεν το μετάνιωσα ποτέ,το gameplay του ήταν ευτυχία. 9/10! 

Ώρα για far cry 3! hell yeah!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα μετα απο χρονια και εχοντας πλεον ενα σαφως πιο ικανο συστημα σε σχεση με τον c2d και την 8800gt , ξανα το crysis 1

το εβαλα πιο πολυ για να ξαναδω τα γραφικα του και μιας και εχω προσφατα παιχνιδια στου νου οπως το fc3 ηθελα να κανω συγκριση το τοτε με το τωρα

 

η αληθεια ειναι οτι τα γραφικα που εχει αυτο το παιχνιδι παραμενουν συγκλονιστικα ακομα και για τα σημερινα δεδομενα, παρολα αυτα ειναι αρκετα τα σημεια που χανει σε σχεση με ενα σημερινο τιτλο ειδικα σε εφφε φωτισμου

επισης το tesseletation προσθετει πολυ , οποτε ακομα και αν το crysis 1 εχει φοβερα textures δε θα ελεγα οτι εχει καλυερα γραφικα στο συνολο του ακομα και σε συγκριση με παιχνιδια του σημερα που σιγουρα θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα (οπως το fc3)

 

κατα τα αλλα ειπα να το τερματισω ξανα μιας και δεν εχω τιποτε αλλο να παιξω αυτη τη περιοδο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με mods τα παντα μπορουν να γινουν ανωτερα , μιλαω για στοκ κατασταση

 

παντως μιας και το εθιξες μολις ξαναγυρισω Αθηνα ισως πειραματιστω με καποιο mod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...