Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παράλληλα ξεκίνησα και το Costume Quest στο PC και σε σχέση με το Stacking μου άρεσε πάρα πολύ. Το μόνο που με χάλασε είναι η έλλειψη ενός map γιατί κάνω βόλτες στην γειτονιά χωρίς να ξέρω που πάω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχουμε και λέμε:

-Skyrim, έχοντας συμπληρώσει σχεδόν 100 ώρες

-Euro truck Sim 2

-L.A. Noir

-NBA 2k13

 

Ενώ έχω εγκαταστήσει ΑΛΛΑ δεν έχω ακουμπήσει το FAR CRY 3...

Δυστυχώς η λίστα με τα παιχνίδια που με περιμένουν είναι τεράστια και το κακό είναι ότι με πιάνω να ψάχνομαι καθημερινά σε φόρουμ για καινούρια...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ξεκίνησα επιτέλους το Deus Ex 3 γιατί το έχω αγορασμένο - μαζί με άλλα 35 πολύ καλά παιχνίδια - εδώ και πολύ καιρό και ήταν ιεροσυλία.

 

 Δεν το λέω ούτε του παπά, γιατί κι αυτός gamer είναι και θα με αφορίσει.

 

 Ξαναέπιασα το - υπέροχο - Anno 1404 γιατί μου έλειψε.

 

 Ξεκίνησα το Black Mirror 2 στο λαπιτόπι.

 

 Αυτά για τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα το demo του Call of Juarez: Gunslinger και μπορω να πω που μου αρεσε. Χορταστικό πιστολίδι ετσι οπως πεταγονται τα αιματα και το συστημα με τις αναβαθμισεις φαινεται ενδιαφερον. Θα αγοραστει σε προσφορα.

Υ.Γ. Η φωνή του Silas μου φάνηκε γνωστή. Μήπως είναι ο ίδιος ηθοποιός με τον παρουσιαστή του Bastion?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα λιγο να ακονισω το μυαλο και την παρατηρητικοτητα μου και να ξεκινησω (μετα απο 3 χρονια) και παλι το Dracula 3: Path of the dragon. Μια που περιμενω για το καινουργιο, να θυμηθω λιγο και το παλιο.

 

Με τα RPG ομως δεν ξεκολλαω ευκολα και συνεχιζω το Skyrim(πανω απο 70 ωρες gameplay). Στο Dawnguard ηταν λιγο ξενερα το τελος του. Λεω να το ξεκινησω με την πλευρα των dawnguards αυτη τη φορα για να δω και τα αλλα quests

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Expeditions: Conquistador, project το οποίο στήριξα μέσω Kickstarter, κυκλοφόρησε χθες και νομίζω ξέρω πού θα εξαφανιστούν οι ελεύθερες ώρες του σαββατοκύριακου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το Little Inferno. Ωραίο παιχνιδάκι είχε την πλάκα του. Και επίσης είχε ένα υποτυπώδες σενάριο από πίσω που εμφανίστηκε κυρίως αφού τελείωσα όλους τους γρίφους. Μερικοί από αυτοί ήταν εξωφρενικά δύσκολοι όμως και αναγκάστηκα να τους δω σε walkthrough. 5 μέρες να το πάλευα δεν θα τους έβρισκα καν :P. Τo steam έγραψε 5 ώρες και κάτι. Μια χαρά διάρκεια για την τιμή του ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα μια ωρίτσα το καταπληκτικό portal 2. Είχα ξεκίνησει το single player πριν αρκετούς μήνες και σήμερα ψήθηκα και το ξαναβαλα να το προχωρήσω. Μιλάμε οι τύποι τι έχουν κάνει. Όλοι οι γρίφοι πανέξυπνοι και συνάμα απολαυστικότατοι. Χαλάρα το καλύτερο puzzle game που έχω παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FIFA 13 τακτικα

Flatout 2(Δοκιμαστε το,πολυ καλα γραφικα για 2006)

TM Nations Forever

Επισης εχω στο pc και τα Tomb Raider και Far Cry 3,αλλα εχω κολλησει σε καποια σημεια και δε παιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...