Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Anna - Extended Edition, το οποίο ήταν και η τελευταία σταγόνα στο "ποτήρι" των αυθόρμητων αγορών - απο δω και πέρα θα πέφτει πολύ περισσότερο research πριν απο indie αγορές...

 

Απο την άλλη, το FEZ είναι αρκετά πιο ενδιαφέρον απ'όσο περίμενα, αν και είναι λίγο ζόρικο σε ορισμένους γρίφους, ενώ για multiplayer καταστάσεις πέφτει αρκετό γέλιο με τα Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara και Monaco: What's Yours Is Mine.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τωρα στα γεραματα δεν παιζω πλεον.  Ειπα να βαλω κανα game να περασει λιγο η ωρα μιας κι εχω ελευθερο χρονο

ξεκινησα το LIMBO (παιχνιδαρα!)

και λιγο... Burnout Paradise (παντα με αρεσε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Torchlight 2 παιχνιδαρα!! δεν θελω να τελειωσει

sang froid tales of werewolves καλο φαινεται

Btw δεν τελειώνει ποτέ το Torchlight 2 :P

 

Card Hunter (Beta), πολύ καλό. 

 

Άρχισα κι εγώ το συγκεκριμένο, πρέπει να λέει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άρχισα κι εγώ το συγκεκριμένο, πρέπει να λέει..

 

Είναι πραγματικά ενδιαφέρον: δεν ξέρω τι προοπτικές έχει να εξασφαλίσει στους Blue Manchu σταθερό εισόδημα μέσω των pizza slices (για κάποια επιπλέον αντικείμενα και περιπέτειες) αλλά ως μηχανισμός είναι πολύ έξυπνος και όσο εμβαθύνεις, τόσο βλέπεις νέες δυνατότητες (και λάθη που έκανες νωρίτερα).

 

Τα αντικείμενα (μέσα από τα οποία προκύπτουν οι κάρτες) είναι αμέτρητα, οι επιλογές όχι πάντοτε εύκολες και οι συνδυασμοί πολλοί. Χρειάζεται βέβαια και λίγη τύχη (στην τελευταία περιπέτεια, η μάγισσά μου σε δύο γύρους πήρε μόνο πανοπλίες και κάρτες κίνησης...) αλλά αν συγκεντρώσεις καλό υλικό και παίξεις σωστά τις κάρτες σου (το flanking απαραίτητο) η ικανότητα 9/10 κερδίζει την τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άρχισα King's Bounty: Warriors of the North. Αρκετά καλό φαίνεται και το patcharan αρκετά τους τελευταίους μήνες και είναι αρκετά stable.

 

Γενικά το βρήκα αρκετά σταθερό από την αρχή, αλλά όχι αρκετά διαφορετικό από τα προηγούμενα. Σε διάφορες προσφορές που το είδα κατά καιρούς, πάντως, αξίσει τα λεφτά του άνετα.

 

XCOM. μου πήρε τα μυαλά αυτό το ΣΚ μαζί με ένα 20ωρο που ξόδεψα στο νέο Civ

 

Καλώς ήρθες στο XCOM. Ομοιοπαθής -στο πρώτο σκέλος και χωρίς αρκετές ώρες αυτό το διάστημα για να του αφιερώσω, δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Snoob, ότι και να πούμε είναι απλά παιχνιδάρα. 

 

πλέον έχω ονειρώξεις με W40k game επάνω στις βάσεις του XCOM. 

 

Μέχρι και 1 μήνα leave θα χτυπήσω για να ευχαριστηθώ κάψιμο.... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά το βρήκα αρκετά σταθερό από την αρχή, αλλά όχι αρκετά διαφορετικό από τα προηγούμενα. Σε διάφορες προσφορές που το είδα κατά καιρούς, πάντως, αξίσει τα λεφτά του άνετα.

 

 

Καλώς ήρθες στο XCOM. Ομοιοπαθής -στο πρώτο σκέλος και χωρίς αρκετές ώρες αυτό το διάστημα για να του αφιερώσω, δυστυχώς.

Μετά από το KB πιάνω κι εγώ XCOM για 1η φορά και καπάκια Eador: Masters of a broken world.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...