Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ααααχ τι εχω να γραψω και απλα δεν εχω χρωνο..

 

RE CAMPING στον ΠΛΑΤΑΜΟΝΑ

 

45192_10200954772664813_648782134_n.jpg

 

DREAMTRIP.. τι δεν καταλαβαίνεις?

 

Πω ρε πουστη τοσες κοιλιες ουτε σε μαγειριτσα την ανασταση δε βρισκεις... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πω ρε πουστη τοσες κοιλιες ουτε σε μαγειριτσα την ανασταση δε βρισκεις... :fear:

Σαν δεν ντρεπεστε λεω γω!!!

 

Αυτην η τεντα ειναι 15 αστερων και μόνο VIP προσωπικοτητες μπορουν να την νοικιασουν....

 

αχχχχχ αυτες οι σουιτες..... τα παιδια ειπαν να αλαξουν παραστασεις καθε μερα σουιτα , χαβιαρι και σαμπανια.... βαρεθηκαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν δεν ντρεπεστε λεω γω!!!

 

Αυτην η τεντα ειναι 15 αστερων και μόνο VIP προσωπικοτητες μπορουν να την νοικιασουν....

 

αχχχχχ αυτες οι σουιτες..... τα παιδια ειπαν να αλαξουν παραστασεις καθε μερα σουιτα , χαβιαρι και σαμπανια.... βαρεθηκαν

Αυτη η τεντα ασχετε μιλιταριστ ειναι σε περιοχη οπου περσι τετοιο καιρο καθοντουσαν ολοι οι εφοπλιστες της Ελλαδας.....Ολοι εχουν αναγκη απο "λαικες" διακοπες απλα φετος οι πυραμιδοανθρωποι που ειναι ποιο πλουσιοι απο τους εφοπλιστες την κλεισανε για παρτη τους.....δινοντας στον ιδιοκτητη 2-3 μυρια ευρω ετσι χαλαρα....της πλαστικουρα που βλεπεις δεν ειναι καρεκλες γυφτου αλλα καρεκλες απο ελβετο σχεδιαστη με πλαστικο λιωμενο απο ενα boeing 747 επισης μην σε ξεγελανε τα κουτακια μπυρας...οχι αυτα τα κανουν για να μην ζηλευουμε εμεις που ζουμε την κριση μεσα κρυβεται σαμπανια απο τις ακριβες...που εφερε ο ενας με το jet του...φτωχε μιλιταριστ σε νιωθω που ζηλευεις τα πλουτη,,,,,:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, δεν είναι εξωτικός προορισμός;

 

Αποστολή από το Nexus S με τη χρήση Insomnia App

αν επιζησουν όμως???? αυτοί είναι σαν τις κατσαρίδες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://www.youtube.com/watch?v=UqIzcNb3wvw

 

 

6 month pay membership commisions
february come friend spyros and wake up me because say me please start fire 
you want to came with me or you not stay here oh yes come with you.
 
20230403.jpg

 

Εγώ γιατί δεν ακούω τι λέει ο τυπάς, παρά μόνο την μουσική?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα σε ένα τσουβάλι δεν πειράζει γενικολογία σε όλο της το μεγαλείο  

μπορείς να συμπληρώσεις και αστυνομικούς και δικηγόρους και επιχειρηματιες τοτε που φημιζονται για το υψηλο iq τους

 

Κι όμως, όταν προσέλκυσαν εμένα πριν μήνες για την πίπα αυτή, μου παρουσίασαν τη φάση σα "σίγουρα λεφτά" και ανέφεραν μεταξύ άλλων δικηγόρο (γνωστό φίλου του τύπου που μου έκανε την παρουσίαση) που έχει πιάσει την καλή με τη WV και πλέον δε χρειάζεται καν να ασχολείται με το γραφείο του.

 

Ο συγκεκριμένος δικηγόρος πιθανότατα δεν είναι υπαρκτό πρόσωπο, γενικά μέσα σε 1-2 ώρες έβγαλα καρκίνο στα αυτιά με αυτά που άκουσα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω πέτυχα έναν δικηγόρο στην θεσσαλονίκη που είχε μέσα στο πορτοφόλι του την "wv viza" και ήταν στο δικηγορικό σύλλογο για επικυρώσεις μπας και βγάλει 20€ να πληρώσει την μηνιαία πρέζα του... θα έλεγα κρίμα αλλά ο καθένας είναι άξιος της μοίρας του και ίσως καλά τους κάνουν οι κηφήνες και τους μαδάνε τα 300€. εάν πληρώσουν και 2ο μήνα τότε κακώς αναπνέουμε το ίδιο οξυγόνο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν σκάσει η φούσκα και καταλάβει πολύς κόσμος πως έχασε τα λεφτά του (για να μην μιλήσω για τις φιλίες του), θα έχουμε δράματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...