Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ενα θα πω στον byronμαλακό πίτουρα...... Πάρε τα @@ τώρα ,πρόβατο μπεεεεε ρε μπεεεεεεε

Μα καλά σκέφτεστε καθόλου εκεί εσύ κΑι οι άλλοι "συνάδελφοι" σου;

 

 

Είμαι πίσω............θυματΑκια του κωλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αναφερθεί σε προηγούμενα post ότι το όριο είναι 14 μέρες. Αν ψάξεις λίγο στις προηγούμενες σελίδες θα βρεις και το email που πρέπει να στείλεις. Πόσες μέρες είναι η φίλη σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Κατ´ αρχήν συγχαρητήρια για το φοβερό φόρουμ. Έχω βρει απίστευτες λύσεις και απαντήσεις σε πολλά θέματα. Εδώ και αρκετές μέρες παρακολουθώ το τόπικ αυτό και μιλάμε το γέλιο που ρίχνω δεν περιγράφεται...

 

Όμως είμαι και λίγο στεναχωρεμένος γιατί ξέρω μερικά άτομα που την έχουν πατήσει με τη WV και το χειρότερο έχουν αλλάξει πολύ....ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

 

Τα παιδιά στο βίντεο(τα 2 αδέλφια Κύπριοι Χρίστος και Σάββας) ΗΤΑΝ (γιατί λόγω WV "χαθήκαμε") προσωπικοί φίλοι. ´ΗΤΑΝ φυσιολογικά άτομα σαν όλους. Κάποια στιγμή ασχολήθηκαν με την WV και από τότε έγιναν άλλοι άνθρωποι. "Βοήθησαν"(για εκείνους) ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ(για μένα) αρκετά άτομα δικά τους.

 

Περισσότερα δεν θα πω γιατί πολύ πιθανών να μεταβιβαστούν αυτά που γράφω σε αυτούς και στο κουμπάρο μου...

 

Το έδειξα με πολύ κομψό τρόπο οτι ΔΕΝ με ενδιαφέρει η μαλ.... ουπς η "ευκαιρία" σας. Μην γίνεστε.....άντε μην πω τίποτα πιο βαρύ....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τους ανθρώπους δεν τους ξέρω προσωπικά, αλλά η άποψή μου είναι ότι τέτοιου είδους άτομα ποτέ δεν είναι (ήταν) φυσιολογικά όπως εμείς. 

Πιστεύω ότι πρέπει να το' χεις μέσα σου για να το κάνεις αυτό και απλώς περιμένεις την κατάλληλη ευκαρία για να εκδηλωθεί και αλλίμονο στους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως τις πέρασε τις 14 ημερες...

 

έπρεπε να το ψάξεις καλύτερα εεε να το ψάξει καλύτερα η φίλη σου πριν γραφτεί στην ουορτ βετζιας(0:45 από τις τεχνικές κλεισίματος)~ΚΛΑΊΩ~

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να υπενθυμίσουμε στα αγαπητά μέλη της World Ventures Melos WV και ByronChrist, αλλά και σε όποιο άλλο μέλος εταιρείας MLM διαβάζει το φόρουμ, την καινούρια αυτή πρωτοβουλία του Υπουργείου Υγείας...υπάρχει ακόμα χρόνος, ποτέ δεν είναι αργά! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω αυτο το topic...γιατι συνεχιζουν να το υποστιριζουν χωρις να εχουν καποια βαση δεν μπορω να καταλαβω.τι Mindfuck τρωνε οι χαζουλιδες....

και να δειτε πως ολοι αυτοι που μπαινουν ειναι παλιο γιαπηδες.λεφτα του μπαμπα και τις μαμας που αποφασισαν να γινουν ανεξαρτητοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκωσε σε νέο νήμα και άλλος που υπόσχεται λεφτά με ουρά. Που διάολο τα σκέφτονται ήθελα να' ξερα :huh:

Γράφτηκα ήδη. Το ζεστό χρήμα αρχισε να έρχεται και αύριο παραγγέλνω την μαύρη BMW(Ασημί έχω B) )

Σε λίγο θα αποκτήσω ΒMWδες σε όλες τις χρωματικές αποχρώσεις για να ταιριάζουν με το εκάστοτε ντύσιμο μου :blink:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...