Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaPad Y580 (i7-3610QM/8GB/750GB + 64GB SSD)


warriorgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μπορεί να μου περιγράψει κανείς πώς καταλαβαίνει ότι το συγκεκριμένο λάπτοπ έχει φορτίσει πλήρως;Θέλω να πώ αν έχει κάποιες ενδείξεις που από πορτοκαλί γίνονται πράσινες ή κάτι τέτοιο;Δεν έχω επαφή με το λάπτοπ,αλλά πρέπει να το μάθω αυτό.Αν κάποιος το έχει ας μου το περιγράψει παρακαλώ.Επίσης πόση ώρα κάνει να φορτίσει;

Όταν φορτίζει αναβοσβήνει το φωτάκι της μπαταριάς όταν τελειώσει το φορτισμα μένει αναμμένο το φωτακι

 

τελικα με τη εγγύηση τί παιζει 1 ή 2 χρονια έχει;

είναι 2 χρόνια στον 1ο στα καλύπτει όλα ενώ στο 2ο δεν καλύπτει τα μεταφορικά που είναι περίπου 10 ευρώ να το πας και 10 να το φέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο θεμα μπαταριας πως τα παει;

απο ποιοτητα κατασκευης;

 

Αναλυτικοτατο review εδω http://www.notebookcheck.net/Lenovo-IdeaPad-Y580-20994BU-Laptop-Review.78974.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλυτικοτατο review εδω http://www.notebookc...ew.78974.0.html

το χω διαβάσει φίλε μου άπλα θέλω την αποψη απο κάποιον που το χρησιμοποιεί καθημερινά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι εχουν δοκιμασει εκατονταδες/χιλιαδες φορητους κ εχουν αναλυτικες μετρησεις αυτονομιας με διαφορετικες συνθηκες οποτε καλυτερα να διαβασεις αυτους παρα την υποκειμενικη αποψη του εκαστοτε χρηστη που στην καλυτερη να εχει δει 10-20 φορητους. Αν δεν φτανουν , i rest my case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφάσισα να το αγοράσω αλλά.....

 

Καλησπέρα

 

Το μοντέλο αυτό έχει εξαντληθεί, αναμένεται το νέο μοντέλο το οποίο είναι Lenovo IdeaPad Y580 i7-3630QM/15.6/8GB/1TB + 64GB SSD/GTX 660M 2GB/W7HP/1Y, Μαύρο (59349829), τιμή 1198,81€ και αναμένετε σε 20 μέρες περίπου, για αποστολή στην Αθήνα είναι 5€ και η εγγύηση είναι 1 έτος από την lenovo

 

Στη διάθεσή σας για όποια διευκρίνιση

 

 

ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

MGMANAGER

 

 

Χμμμμ.... ίδια τιμή... καλύτερα specs.... (1ΤΒ δίσκο)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι ειναι? :-D

Antivirus ειναι. Αλλα λογικα θα ειναι περιορισμενης διαρκειας πχ 3 μηνων και δεν ειναι κ το πιο αποτελεσματικο που υπαρχει. Αποψη μου: βρες αλλους 2 φιλους σου κ παρε αυτο : http://www.skroutz.gr/s/2319458/Symantec-Norton-Internet-Security-2013-3-Licences-1-Year.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι ειναι? :-D

Antivirus ειναι. Αλλα λογικα θα ειναι περιορισμενης διαρκειας πχ 3 μηνων και δεν ειναι κ το πιο αποτελεσματικο που υπαρχει. Αποψη μου: βρες αλλους 2 φιλους σου κ παρε αυτο : http://www.skroutz.g...ces-1-Year.html

εχουν "φτιαξει" τα νορτον?τα μισουσα αυτα τα antivirous.. δεν θα γονατισουν το μηχανιμα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον το κορυφαίο ( απο το 2011 κ μετα )

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

ενδιαφερον, θα το εχω στα υποψιν μου για paid antivirus. :)

sorry για το hijack btw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να ρωτισω ειπαρχει κανενα προγραμμα που να βλεπω στον υπολογιστει οτι ολα δουλευουν καλα;;;;

ακομα μου εβγαλε ενα update η invidia να το κανω; και αν ναι πως γινεται απλα το κατεβαζω και το εγκαθιστώ;;

Επεξ/σία από warriorgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτισω ειπαρχει κανενα προγραμμα που να βλεπω στον υπολογιστει οτι ολα δουλευουν καλα;;;;

ακομα μου εβγαλε ενα update η invidia να το κανω; και αν ναι πως γινεται απλα το κατεβαζω και το εγκαθιστώ;;

 

Δεν υπάρχει πρόγραμμα που να τσεκάρει ότι όλα δουλεύουν καλά...

Αφού σου βγάζει update.... κάντο.... θα σου βγάλει οδηγίες στη πορεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...