Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με την ποιο γρήγορη αποστολή (+18.22$) σύνολο 198$ ή 169 ευρό . Με την ποιο ασφαλή και γρήγορη αποστολή επιλέγεις και υποτιμολόγηση αλλά τους το έγραψα και στις παρατηρήσεις .

 

 

Το τσίμπησα παίδες. Λογικά μέχρι την Παρασκευή θα το έχω :wub:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω ακυρωσα εχτες την παραγγελια απο Dinodirect, απο 9 Σεπτεμβριου δεν τον ειχαν στειλει! Εντελως απαραδεκτοι και ψευτες, ολο μου ελεγαν απο τις 12 Σεπτ. αυριο θα μου το εχουν στειλει. Παραγγειλα απο Focalprice εχτες και σημερα το εστειλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις κοίταξα τώρα, και ακόμα δεν έχει ενημερωθεί το Shipping Date στο record της παραγγελίας μου από το SpeMall. Είδομεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε σημερα ενα Ainol Novo 7 Aurora 2 που ειχα ακυρωσει γιατι δεν ειχαν στοκ απο Buyincoins και ειχε γινει και refund κανονικα στην paypal μου.

Το θεμα ειναι οτι εχει αλλο tracking number απο το δεμα που περιμενω το Ainol Novo 7 FIRE που ειχα κανει νεα παραγγελια.

Λετε να μπερδευτηκαν και να εστειλαν και τα 2 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε σημερα ενα Ainol Novo 7 Aurora 2 που ειχα ακυρωσει γιατι δεν ειχαν στοκ απο Buyincoins και ειχε γινει και refund κανονικα στην paypal μου.

Το θεμα ειναι οτι εχει αλλο tracking number απο το δεμα που περιμενω το Ainol Novo 7 FIRE που ειχα κανει νεα παραγγελια.

Λετε να μπερδευτηκαν και να εστειλαν και τα 2 ?

 

Άντε βρε ... περιμένω να δω αγγελία απο thanos75x πωλείται Ainol Novo 7 Aurora 2 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα η αληθεια ειναι οτι το σκεφτηκα αλλα μολις το δει ενας φιλος μου θα το αρπαξει σε χρονο ρεκορ.

 

Για 97e παντως ειναι αστερι!!! Ειδικα η οθονη τα σπαει!

 

http://www.insomnia.gr/topic/450069-aurora-ii-tablet-dual-core-ips-118e/page__st__255 δειτε εδω φωτογραφιες που εβαλα στο αλλο ποστ με το Aurora

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ακυρωσα εχτες την παραγγελια απο Dinodirect, απο 9 Σεπτεμβριου δεν τον ειχαν στειλει! Εντελως απαραδεκτοι και ψευτες, ολο μου ελεγαν απο τις 12 Σεπτ. αυριο θα μου το εχουν στειλει. Παραγγειλα απο Focalprice εχτες και σημερα το εστειλαν.

 

και εγω απο τις 9 του μηνος περιμενω.

Πηρες τα χρηματα σου πισω κανονικα μετα την ακυρωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα βαζουν κανονικα στο Paypal. Το εχω κανει κι εγω στο παρελθον με ακυρωση απο DinoDirect και τα εβαλαν αμεσως.

Δεν ειναι ψευτες, απλα προσπαθουν να πουλησουν και μην εχοντας stock, καθυστερουν το ολο θεμα μεχρι να παραλαβουν απο την Ainol και να μπορεσουν να στειλουν ωστε να μην χασουν τα χρηματα, τα οποια εμεις εχουμε προπληρωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα παραγγειλει και εγω απο το Dinodirect και το ακυρωσα.

Ποιο απο αυτα τα δυο να προτιμησω buyicoins η tinydeal για να ερθει γρηγορα και χωρις μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το έστειλαν στις 11:30 από Χονγκ Κονγκ :wub:

 

Βέβαια είναι με DHL και με προβληματίζει πολύ ο εκτελωνισμός :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα βαζουν κανονικα στο Paypal. Το εχω κανει κι εγω στο παρελθον με ακυρωση απο DinoDirect και τα εβαλαν αμεσως.

Δεν ειναι ψευτες, απλα προσπαθουν να πουλησουν και μην εχοντας stock, καθυστερουν το ολο θεμα μεχρι να παραλαβουν απο την Ainol και να μπορεσουν να στειλουν ωστε να μην χασουν τα χρηματα, τα οποια εμεις εχουμε προπληρωσει.

 

πως ζητας τα χρηματα πισω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως ζητας τα χρηματα πισω;

 

πας στην επιλογη πανω δεξια customer service και επιλεγεις Αfter- Sale και μετα επιλεγεις την επιλογη Cancel Unshipped order. Θα σου ανοιξει επιλογη να μιλησεις με εκπροσωπο τους. Καποιοες συγκεκριμενες ωρες την ημερα λειτουργει το τμημα ακυρωσης. Τα λεφτα τα πηρα πισω μετα απο 1 μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πας στην επιλογη πανω δεξια customer service και επιλεγεις Αfter- Sale και μετα επιλεγεις την επιλογη Cancel Unshipped order. Θα σου ανοιξει επιλογη να μιλησεις με εκπροσωπο τους. Καποιοες συγκεκριμενες ωρες την ημερα λειτουργει το τμημα ακυρωσης. Τα λεφτα τα πηρα πισω μετα απο 1 μερα.

μπορεις να πεις ποιες ωρες ειναι ανοιχτο σε ωρα ελλαδος φιλε??? γιατι θελω και εγω να ακυρωσω την παραγγελεια απο 5/9/ περιμενω το fire απο dino direct ....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...