Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο οτι εχω ψαξει σε κινεζοσιτε δεν πολυ εχουν στοκ μια φερνουν λιγα και φευγουν αμεσως.... ειναι πολυ δυνατο μοντελο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν ξερω ακομα γιατι αυτο και οχι το αυρορα ιι ?

 

οι διαφορες συνοψιζονται στα

  • 2η καμερα
  • 200 πιξελ παραπανω αναλυση

γενικα η αινολ συνεχως βγαζει αλλα μοντελα με πολυ μικρες διαφορες και διαφορα 20% στην τιμη. γιατι να μην παρω λοιπον το πολυδιαδεδομενο (και επομενως πολυυποστηριζομενο?) αυρορα ιι και να παρω το φαηρ για 30 ευρω παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ενδιαφέρομαι να πάρω το fire το θέμα είναι αξίζει? αξίζει το να "παριμενο" 2 βδομάδες και να μου έρθει? και κάτι ακόμα είναι ασφαλές η συναλλαγή? η θα κλαίω τα 130 euro που θα δώσω μιας και δεν θα μου έρθει ποτε!!!!

!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν ξερω ακομα γιατι αυτο και οχι το αυρορα ιι ?

 

οι διαφορες συνοψιζονται στα

  • 2η καμερα
  • 200 πιξελ παραπανω αναλυση

γενικα η αινολ συνεχως βγαζει αλλα μοντελα με πολυ μικρες διαφορες και διαφορα 20% στην τιμη. γιατι να μην παρω λοιπον το πολυδιαδεδομενο (και επομενως πολυυποστηριζομενο?) αυρορα ιι και να παρω το φαηρ για 30 ευρω παραπανω?

 

εχει κ αλλες διαφορες, δες μια σελιδα πισω!

 

παιδιά ενδιαφέρομαι να πάρω το fire το θέμα είναι αξίζει? αξίζει το να "παριμενο" 2 βδομάδες και να μου έρθει? και κάτι ακόμα είναι ασφαλές η συναλλαγή? η θα κλαίω τα 130 euro που θα δώσω μιας και δεν θα μου έρθει ποτε!!!!

!

 

μονο απο εδω μεσα, εχει παρει πολυ κοσμος κινεζικα ταblets, δεν εχω δει αναλογικα πολλα παραπονα, οποτε αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ενδιαφέρομαι να πάρω το fire το θέμα είναι αξίζει? αξίζει το να "παριμενο" 2 βδομάδες και να μου έρθει? και κάτι ακόμα είναι ασφαλές η συναλλαγή? η θα κλαίω τα 130 euro που θα δώσω μιας και δεν θα μου έρθει ποτε!!!!

!

 

Εγώ πήρα το Aurora II από το DinoDirect και δεν είχα κάποιο θέμα. Κάπως έτσι ήμουν κι εγώ μέχρι να το πάρω στα χέρια μου :-D

(link)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@pantpesl2 λες να το παραγγείλω και εγώ από το DinoDirect?? την ίδια τιμή δεν έχουνε?? και δεν θα πληρώσω φορολογία γιατί θα μου το στείλουνε σαν δώρο έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@pantpesl2 λες να το παραγγείλω και εγώ από το DinoDirect?? την ίδια τιμή δεν έχουνε?? και δεν θα πληρώσω φορολογία γιατί θα μου το στείλουνε σαν δώρο έτσι?

 

~122€ βγαίνει. Εγώ δεν είχα κάποιο πρόβλημα, μια χαρά έφτασε! Το Aurora II το πήραν κι άλλοι από δω μέσα και δεν άκουσα να είχε κανείς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με παρόμοια χαρακτηριστηκά και στη τιμή του μου ήρθε σε mail σήμερα αυτό http://www.tinydeal.com/t-pc-p-62777.html στα 120€. Δεν έχω ιδέα τι λέει πάω να διαβάσω slatedroid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με παρόμοια χαρακτηριστηκά και στη τιμή του μου ήρθε σε mail σήμερα αυτό http://www.tinydeal....pc-p-62777.html στα 120€. Δεν έχω ιδέα τι λέει πάω να διαβάσω slatedroid

 

Μπα τι να μπλέκεις με άλλα , πάρε το Fire που έχει και support και bluetοoth και πίσω κάμερα 5 mp και καλή μπαταρία και μεταλλική πλάτη και θα είσαι super . Φίλος μου έχει πια το aurora 2 και το καταευχαριστιέται , πόσο μάλλον αυτό το βελτιωμένο μοντέλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγώ ψήνομε να πάρω το fire αλλα το θέμα είναι ότι στο "δινοδιρεκτ" το βλέπω 141 euro..:Σ και poses μέρες κάνει να έρθει?? :Σ tcp ξέρει κανεις άμα είναι καλο?? dld καλά όλα τα χαρακτηριστικά αλλα αξίζει η θα λαγαρή η οθόνη θα είναι gtp :P και γενικά τζάμπα 141 euro??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

link

 

το βρήκα στο DinoDirect στα 152$ με την χρήση του κωδικού 10OFFSALE.

 

post που είχα κάνει στο συγκεκριμένο θέμα πριν λίγες μέρες.

Όποιος θέλει να το αγοράσει, ας αφήσει το συνάλλαγμα σε δολάριο, γιατί απ' ότι παρατήρησα, αν είναι σε ευρώ βγαίνει ακριβότερο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...