Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι διαθέσιμο για παραγγελία και το Ainol Novo 9 Firewire Quad 9.7 Inch Retina Screen RAM 2GB Dual Camera 16GB πλέον! Εκπληκτικο

 

http://www.ainol-novo.com/ainol-novo9-spark-quad-core-9-7-inch-retina-screen-ram-2gb-dual-camera-16gb.html

 

Έχεις δει μήπως κανένα review του Allwinner A31 η του Onda V972 που τον έχει να δούμε πόσο τραβάει ο επεξεργαστής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται αυτές τις μέρες διοργανώνω ένα διαγωνισμό στο site μου με δωρό ένα Ainol Novo Fire 7, οποιος θέλει μπορεί να δηλώσει συμμετοχή εδώ: http://www.greek-android.gr/topic/633-%CE%BA%CE%B5%CF%81%CE%B4%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5-%CE%AD%CE%BD%CE%B1-ainol-novo-7-fire-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CF%84%CE%BF%CF%85-ipadalternative/  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται αυτές τις μέρες διοργανώνω ένα διαγωνισμό στο site μου με δωρό ένα Ainol Novo Fire 7, οποιος θέλει μπορεί να δηλώσει συμμετοχή εδώ: http://www.greek-android.gr/topic/633-%CE%BA%CE%B5%CF%81%CE%B4%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5-%CE%AD%CE%BD%CE%B1-ainol-novo-7-fire-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CF%84%CE%BF%CF%85-ipadalternative/  :D

 

Το χχχχχχ.gr σε συνδυασμό συνεργασία με το xxxxx.com σας κάνουν δώρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον μετα απο 4-5 μηνες λειτουργιας το ηχειο του ainol Μου τα επεξε...καποιος να βοη8ησει εχει στειλει κανενας πισω για αντικατασταση?το ειχα παρει απο ipadalternative

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον μετα απο 4-5 μηνες λειτουργιας το ηχειο του ainol Μου τα επεξε...καποιος να βοη8ησει εχει στειλει κανενας πισω για αντικατασταση?το ειχα παρει απο ipadalternative

 

Που να το στέλνεις και να περιμένεις ενα μηνα και  βάλε . Θα έλεγα καλύτερα να το ανοίξεις και να το αλλάξεις εσύ ή κάποιος που κάνει τέτοιες δουλειές  . Πιο φτηνά θα βγει και πιο γρήγορα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

140 περιπου βγαινει τιλες ειναι καλο το θελω για την γυναικα μου αλλα απο οτι βλεπω ολοι καλα λογια λενε. μονο που αργει λιγο να ανοιξει!!!!

αυτο περνει αναβαθμισει σε 4.2 και παει λεγοντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ξεθάψω το θέμα και γω. Θέλω ένα ταμπλετ για ανάγνωση pdf και web browsing κυρίως. 

 

α) Οι 7 ίντσες θα φτάσουν? 

β) Είμαι ανάμεσα στο ainol novo 7 και στο PiPo U1 έχουν παρόμοια χαρακτηριστικά αλλά με διαφορά στον επεξεργαστή και στην μπαταρία. Πείτε καμιά γνώμη.

γ) Θέλω site αξιόπιστο για αγορά. 

 

Κάποιο καλό ταμπλετ στις 7 ιντσες εκτός από τα παραπάνω έχουμε?? 

Επεξ/σία από CtrlFreak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για pdf ,αναλογα με το κειμενο , αν εχει πινακες κ.λ.π πιστευω οτι θα σε ταλαιπωρησει .

 

Γνωμη μου ειναι οτι αν τα pdf ειναι πρωτη προτεραιοτητα να κοιταξεις για 9"+ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...