Προς το περιεχόμενο

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes / The Phantom Pain [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 559
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που θα το βρούμε? Πείτε και σε μας ρε παιδιά, έχουμε γενέθλια αύριο. 5 χρόνια περιμένωωωωωωωωωωωωωω. :eek:


Ξερουμε πόσες ώρες gameplay εχει το main quest

 

50 και βάλε απ'ότι ακούω. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε πόσες ώρες gameplay εχει το main quest?

Ο reviewer του GameSpot σε περίπου 50 ώρες το είχε βγάλει μαζί με κάποια side quest.

 

Peter has played every Metal Gear game there is, and spent almost 50 hours with The Phantom Pain for this review. His total completion percentage, after beating the main storyline and playing a few dozen side ops, amounted to 40 percent.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα και γω σε PS3 (μέχρι να έρθει το PS4 θα το χω μαθει :P )

 

Απερίγραπτο θα πω απλά.. τεράστιο και με φοβερά challenges.. θα ασχοληθούμε πολύ καιρό μαζι του.

 

p.s. Στην εισαγωγή που λέει τους Voice Actors έχουμε και Έλληνα! Ενας Christos Vasilopoulos! Πέρα απ αυτό έμεινα με το πόσο ρεαλιστικά η νοσοκόμα μιλάει κανονικά Ελληνικά (Κοιταξε με) και ο Γιατρός σε άπταιστα Κυπριακά "Ακούεις με;" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω κάνει προπαραγγελία 2 συλλεκτικές από public και επίδει ο ξάδελφος δεν θα την πάρει αν ειναι οποίος ενδιαφέρεται να μου πει αλλιώς θα την ακυρώσω την μια !!ειναι για ps4!!οποτε οποίος θέλει ας μου στείλει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα κάποια άτομα στο μαγαζί που είμαι για το αν θα το παραλάβουμε Δευτέρα, δεν είναι σίγουρο μου είπανε.

Κι άλλα παιχνίδια ηταν να έρθουν, αλλά δεν έγινε εισαγωγή (πχ God of War 3 Remaster).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το φελεκι μου μεσα.

παω να το παρω digital (το θελω σε digital copy) βλεπω 70 ευρω προπαραγγελια.

αναγκαστικα επεσε προπαραγγελια σε δισκακι στα 54

 

edit: ξερει καποιος αν το αμερικανικο PSN store δεχεται paypal με ελληνικη χρεωστικη, η σκετη ελληνικη χρεωστικη καρτα; τα ξεκλειδωσαν;

 

edit2 :) Ετσιμπιθη στον αμερικανικο λογαριασμο. Αγορασα prepaid psn card 50$ στα 47 euro απο Maxplay. Ειχα μεσα και 10$ δωρο που μου ειχε δωσει η Sony, εκανα add funds οποτε πηγα συνολο 60$. Μου βγηκε ομως 47. Καλα ειναι πιστευω για day one :)

Επεξ/σία από mtzs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Johnvani για δες το παρακατω νεο νομιζω σε ενδιαφερει(καθως και οσους θελουν να αγορασουν την Collectors Edition)

http://www.ign.com/articles/2015/08/29/metal-gear-solid-5-the-phantom-pain-ps4-collectors-edition-missing-dlc?utm_source=IGN%20hub%20page&utm_medium=IGN%20(front%20page)&utm_content=5&utm_campaign=Blogroll

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Johnvani για δες το παρακατω νεο νομιζω σε ενδιαφερει(καθως και οσους θελουν να αγορασουν την Collectors Edition)

http://www.ign.com/articles/2015/08/29/metal-gear-solid-5-the-phantom-pain-ps4-collectors-edition-missing-dlc?utm_source=IGN%20hub%20page&utm_medium=IGN%20(front%20page)&utm_content=5&utm_campaign=Blogroll

Χαχα, επειδή είναι Collector's αναφέρεσε σ' εμένα? :P

Δεν το προπαρείγγειλα το παιχνίδι σε καμία πλατφόρμα μιας και δεν βιάζομαι, έχω ακόμη το Peace Walker και το GZ (κι άλλα ~50 στο backlog) (και άδειο πορτοφόλι for now..).

Επίσης τα multiplatform τα παίζω σε PC, οπότε no PC collector's, no sale. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...