Προς το περιεχόμενο

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes / The Phantom Pain [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλώντας για τιμες MGS ,και για να γελασουμε και λιγο ,καινουργιο

 http://www.skroutz.gr/s/6722355/Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain-PS4.html?from=catspan

vs insomnia

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/playstation/503188-metal-gear-solid-phantom-pain/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 559
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To θεμα ειναι το 69,90 των μεγαλων;

Αφου το εχει η Sony επισημη τιμη στο store τοσο (69,90) και μαλιστα σε digital Μορφη που υποτιθεται δεν εχει τα εξοδα που εχει το physical copy σε μαγαζι (λειτουργικα, υπαλληλοι, μεταφορικα, ΔΕΚΟ, εφοριες, ΦΠΑ κλπ) 

Μια ζωη τα μεγαλα πουλουσαν και πουλανε οσο ακριβως εχει και στο store το εκαστοτε παιχνιδι. Οποτε γιατι μας προξενει τωρα εντυπωση; Δεν ειναι νεο φαινομενο αυτο και απ οσο θυμαμαι τις κονσολες παντα η τιμη στα μεγαλα καθοριζοταν απο την τιμη αντιπροσωπειας η της μαμας εταιριας.

Οσο για τα παιχνιδοσκρουτζομαγαζα δε ξερω γιατι και πως βρισκουν την ακρη. γι αυτο ομως υπαρχει και η δυνατοτητα επιλογης αγορας απο αυτα.

Εγω παντως δεν εχω αγορασει ποτε απο μεγαλη αλυσιδα παιχνιδι και δε με βλεπω ουτε στο αμεσο μελλον. Αστους να παιζουν οπως μπορουνε και σε αυτους που τους παιρνει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είχα παίξει 1,2 και 3 πιτσιρικάς, τα υπόλοιπα ποτέ όμως.

 

Κατάλαβα, βάζω τον πρόλογο στο PC μέχρι να πέσουν οι τιμές και να το χτυπήσω στο PS4

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχεις δίκιο πρόσθεσα +3Ε λόγω που χα ξυπνήσει εκείνη την ώρα  :P

 

Εγώ αύριο πρωί παραλαμβάνω την Limited μέσω ACS   :-D  (θα ανεβάσω φωτό φυσικά) και εν αναμονή για την Limited κονσόλα..αν θα έρθει εδω Ελλάδα   :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παίξει 5 ωρες και μου εχει 2% completed...

Ειναι open world εχει παρα πολυ πραμα.Καμια 70αρια ωρες πιστευω θα μας βγαλει.Το καλυτερο stealth παιχνιδι που εχει βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παίξει πάντως καθόλου τα προηγούμενα ούτε καν το 4 στο ps3 ούτε ground zeroes και δεν ξέρω τι έχει πεχτει και τον θέλουν νεκρό τον δικό μας. Ουτε πως βρέθηκε Κύπρο ούτε ποιοι είναι οι 2 παράξενοι τύποι(αυτός με τη φωτιά και ο άλλος με τη μασκα). Λετε να παίξω πρώτα κάνα 4/ground zeroes για να μην έχω και άλλα κενά παρακάτω η δεν είναι μεγάλα τα ερωτήματα που έχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους κωδικους καταφερε να τους ενεργοποιησει κανεις? log in στον server παντως τωρα πρωτη φορα εκανε! κανει σαν αεροπλανο πριν την απογειωση και το δικο σας ps4???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

As promised..  :-D

 

thumb_IMG_0222_1024_zpsdeugqwcx.jpg

 

Front

 

thumb_IMG_0223_1024_zpsbculidxl.jpg

 

Back

 

thumb_IMG_0224_1024_zpsqn2a7gyk.jpg

 

Η συσκευασία ανοίγει σε σχήμα V !

 

thumb_IMG_0226_1024_zpsb9433dbm.jpg

 

V Has Come To

 

thumb_IMG_0229_1024_zps7xmavmcb.jpg

 

SteelBook μπροστινή όψη (Ground Zeroes)

 

thumb_IMG_0230_1024_zpsyo27pmk0.jpg

 

SteelBook πίσω όψη (The Phantom Pain)

 

thumb_IMG_0228_1024_zpsyeatjqzk.jpg

 

Περιεχόμενα: Day1 Edition Game, SteelBook με Documentary, Half-Scale Replica του βιονικού χεριού του Snake και το έμβλημα Diamond Dogs που είναι.. μαγνητάκι για ψυγείο!  :P

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος, με γειά!

Προσωπικά αν την έπαιρνα, θα σήκωνα μόνο το μεσαίο δάχτυλο. :D

 

Ως τελευταίο Game του Kojima επιβάλονταν.. Η Κονσόλα μένει για να δέσει το γλυκό (btw αν σας τη φέρουν στειλε μου π.μ. ή ενημέρωσε εδώ) 

 

Φυσικα, στη Konami..!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...