Προς το περιεχόμενο

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes / The Phantom Pain [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 559
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαχαχα δε θέλω να το πιστέψω αυτό!!

 

Τα βυζγια πώς τα πέταξε?  Επίσης έχει γυναικεία κίνηση. Χλομό μου φαίνεται. Εκτός αν όντως είναι κάποια γυναίκα με camufflage ή κάποια νέα τεχνολογία του camouflage που δε την είδαμε στο mgs4. 

Βασικά το ground zeros ειναι πολύ πριν το mgs4 οπότε κανονικά δε θα έπρεπε να έχει τέτοια τεχνολογία. Για παράδειγμα στο mgs3 έχει πιο παλιά τεχνολογία απο το 4. (edit: απο το 2 ήθελα να πώ)

Τέλος πάντων η τεχνολογία με τα mgs είναι λίγο περίεργη. Ποτέ δεν ξέρεις!

Επεξ/σία από neratzojuice
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχανε διαρρευσει καποια σχολια του κοτζιμα προς τους game designers, οπου τους εβαζε ψιλοχερι να κανουν τους γυναικειους χαρακτηρες πιο σεξυ για να εχουν περαση και να παιξει και cosplay και κουκλακια κλπ, οπως λεει ο stavros πιο πανω.

 

αυτος ειναι ο λογος που ειναι οπως ειναι, και οσο για το τι ρολο εξυπηρετουν τα βυζονια στην ερημο μεσα στο lore του παιχνιδιου, αυτους τους γριφους τους αφηνουμε για αλλους :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μια θεωρεία που παιζει κάμποσο καιρό. Δεν ξέρω αν έχει μπει πάλι.

 

Το θέμα βυζγιά θα το εξελίξουν σίγουρα. Πάντα υπήρχε αναφορά. Το θέμα μου εμένα είναι με τις υπόλοιπες αλλαγές που θα κάνουν κατα πόσο θα είναι mgs το παιχνίδι ή θα είναι κάτι σε splinter cell. Είμαι σίγουρος οτι έχει επηρεαστεί απο splinter cell. Ελπιζω να πρωτοπορίσει για άλλη μια φορα.

Anyway έχω πίστη στον Kojima san. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Metal Gear Solid: Ground Zeroes Is Short. Really Short.

 

The prologue to Metal Gear Solid V comes out next month, and if you're expecting a nice chunk of Snake's story to keep you occupied until the full game is done, you should probably know that it's short. Really short.

 

Game Informer got their hands on a near-final build of Metal Gear Solid: Ground Zeroes for their March cover story, and they say they beat the game's main mission (not including side quests or special console-exclusive missions) in less than two hours. Less than two hours!

 

"Judged just by the core story mission, Ground Zeroes is short," Game Informer writes in the cover story (only available in the magazine, not online). "We completed it in just less than two hours."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...