Προς το περιεχόμενο

βρεφικά είδη και συμπληρώματα διατροφής


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ είμαι υπέρ όλων των προσφορών. Εντάξει κάποια στιγμή θες να πάρεις και κάτι άλλο από κάρτα γραφικών ή Galaxy κινητό. Ίσως πρέπει να γίνει σε ξεχωριστή υποκατηγορία (εκεί που είναι το Μπλα Μπλα πχ) για να μη μας πρήζουν όσοι δε θέλουν να βλέπουν προσφορές με πασατέμπο (τελικά δε μας είπες που έχει φθηνά)...

 

εξυπναδες στου φιλους σου να κανεις και σε αυτους που ξερεις.οταν εγω μπαινω σε φορουμ τεχνολογιας θελω να βλεπω ειδη τεχνολογιας στην κατηγορια που εχει οχι για παντοφλες οκ?οπως ειπες μπορει να γηνει κατηγορια στο μπλα μπλα.θα μπορουσες να το πεις χωρεις να αρχησεις της εξηπναδες που πολυ ευκολα τις κανουν και τις λενε ολοι πισω απο ενα pc.

 

 

 

 

 

http://www.insomnia....-των-προσφορών/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εξυπναδες στου φιλους σου να κανεις και σε αυτους που ξερεις.οταν εγω μπενω σε φορουμ τεχνολογιας θελω να βλεπω ειδη τεχνολογιας στην κατηγορια που εχει οχι για παντοφλες οκ?οπως ειπες μπορει να γηνει κατηγορια στο μπλα μπλα.θα μπορουσες να το πεις χωρεις να αρχησεις της εξηπναδες που πολυ ευκολα τις κανουν και τις λενε ολοι πισω απο ενα pc.

Αν θες τεχνολογία φίλε ορίστε...

http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1346946095&sr=8-2

69 λίρες... Ελλάδα πάνω από 150 ευρώ....

Για την προστασία του μώρού σας από σύνδρομο αιφνίδιου θανάτου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ μαγκες.αφου σας αρεσει να εχει και απο αυτες τις προσφορες αμα με δειτε να ανεβαζω προσγορα για πασατεμπο μην δω κανενα να πει τι και πως.εγω πρωσοπικα οταν ειμαι σε ενα φορουμ τεχνολογιας θελω να βλεπω θεματα τεχνολογιας.αλιος παω στο ψιλικατζιδικο της γειτωνιας μου και περνω και σερβιετες.καλος σας βραδυ.

 

εξυπναδες στου φιλους σου να κανεις και σε αυτους που ξερεις.οταν εγω μπαινω σε φορουμ τεχνολογιας θελω να βλεπω ειδη τεχνολογιας στην κατηγορια που εχει οχι για παντοφλες οκ?οπως ειπες μπορει να γηνει κατηγορια στο μπλα μπλα.θα μπορουσες να το πεις χωρεις να αρχησεις της εξηπναδες που πολυ ευκολα τις κανουν και τις λενε ολοι πισω απο ενα pc.

 

 

 

 

 

http://www.insomnia....-των-προσφορών/

 

 

Νίκο, λιγότερη ώρα θα σου έτρωγε το να μην έκανες κλικ στο νήμα αυτό...

 

Ά... και επίσης επειδή σε αρέσει να είσαι by the book...

... θεωρώ το άβαταρ σου απαράδεκτο, καθώς δεν θέλω να είμαι υποχρεωμένος να εξηγώ στο παιδί μου γιατί έχεις ένα γυμνό καρτούν με κραγιόν στον κόλο το οποίο μας δείχνει την χωρίστρα ανάμεσα στα κολομέρια του....

 

... νομίζω το είπα αρκετά περιγραφικά... ότι βλέπω λέω!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Νίκο, λιγότερη ώρα θα σου έτρωγε το να μην έκανες κλικ στο νήμα αυτό...

 

Ά... και επίσης επειδή σε αρέσει να είσαι by the book...

... θεωρώ το άβαταρ σου απαράδεκτο, καθώς δεν θέλω να είμαι υποχρεωμένος να εξηγώ στο παιδί μου γιατί έχεις ένα γυμνό καρτούν με κραγιόν στον κόλο το οποίο μας δείχνει την χωρίστρα ανάμεσα στα κολομέρια του....

 

... νομίζω το είπα αρκετά περιγραφικά... ότι βλέπω λέω!!!

 

οπως ιδες το λεει καθαρα ο κανονας του φορουμ.αν δεν σε καλυπτη δεν μπορω να κανω κατι.

καλυστα μπορει ο mod αν το βλεπει οτι τον ενοχλη και το βρισκει προστυχο και αναρμοστο να μου πει με ενα πανεμορφο pm να το αλλαξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλω τον admin/mod αν ειναι ευκολο να γηνει ενα subforum για τετιου ιδους προσφορες στο μπλα μπλα.δεν μου αρεσει να με κατηγορουν για πραγματα που ειναι ευκολα κατανοητα και επειδη καποιος δεν το καταλαβενει,

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, δεν είναι προσφορά τεχνολογίας αλλά αφού δε σας ενδιαφέρει γιατί να ποστάρετε και ανεβάζετε το post;

Όποιος δεν ενδιαφέρεται το καταλαβαίνει από το θέμα και δεν το διαβάζει καθόλου - απλό είναι.

Δηλαδή τόσο κακό είναι να μπει μια τέτοια προσφορά; Νομίζω είναι χρήσιμη σε αρκετό κόσμο και φάνηκε από τα θετικά σχόλια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι γιατί τόση φασαρία για το αν είναι προσφορά τεχνολογίας ή όχι. Εφόσον είναι εμφανές από το θέμα, αν δεν σε ενδιαφέρει δεν μπαίνεις.

Προσωπικά θεωρώ πολύ πιο ενοχλητικό να βλέπω μηνύματα με ορθογραφία λες και με το ζόρι έβγαλαν την 3 δημοτικού..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...