Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 5 θα παρουσιαστεί στις 12 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια σοβαρα τωρα το θεμα εχει ξεφυγει μπηκα να διαβασω γιατι γουσταρω πολυ το iphone και ξενερωσα . λενε εδω μεσα ολα τα ξεκαρφωτα...Λιγο χαλαρωστε μια συσκευη ειναι... Κι ο καθενας που το γουσταρει εχει τον λογο του δεν ειναι ολοι βλακες κι εγω χαλιεμαι με τις χαζογκομενες που του εχουν παρει και θηκη με αυτακια αλλα δεν θα κραξω την εταιρια... Οπως και με τα pc ειχα φτυσει αιμα τοσα τοσα χρονια και πηρα mac γιατι απλα δουλευουν και γιατι δεν χρειαζεται να ειμαι τεχνικος για να το κανω να δουλεψει σωστα...απλα πραγματα...

 

Υ.Γ. Και μονο που σας εχει προκαλεσει τοση φρικη τον σκοπο της τον πετυχε...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγω τοσα χρονια αποφευγω τις λαμποργκινι και εχω κερδισει 5*400000€ πανω απο 2εκατ €

 

Αφου σκεφτομαι να αρχισω να αποφευγω και τα ιδιωτικα τζετ για να κερδιζω περισσοτερα

 

 

 

Χαχαχα δεν υπαρχεις φίλε μου!!!! Μακράν το καλύτερο σχόλιο. Οσο για το νέο iPhone δεν έμεινε πολύς καιρός ηρεμία να κραξουμε ολοι μαζι μετα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σοβαρα τωρα το θεμα εχει ξεφυγει μπηκα να διαβασω γιατι γουσταρω πολυ το iphone και ξενερωσα . λενε εδω μεσα ολα τα ξεκαρφωτα...Λιγο χαλαρωστε μια συσκευη ειναι... Κι ο καθενας που το γουσταρει εχει τον λογο του δεν ειναι ολοι βλακες κι εγω χαλιεμαι με τις χαζογκομενες που του εχουν παρει και θηκη με αυτακια αλλα δεν θα κραξω την εταιρια... Οπως και με τα pc ειχα φτυσει αιμα τοσα τοσα χρονια και πηρα mac γιατι απλα δουλευουν και γιατι δεν χρειαζεται να ειμαι τεχνικος για να το κανω να δουλεψει σωστα...απλα πραγματα...

 

Υ.Γ. Και μονο που σας εχει προκαλεσει τοση φρικη τον σκοπο της τον πετυχε...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

...και σου εύχομαι να μην χρειαστεί να φιλοξενήσεις και κανέναν τεχνικό σπίτι σου για να σου φτιάχνει τα panels και τους σκληρούς στον iMac..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι θα πέσουν τα iPhone 4 αρκετά και θα μπορούμε και εμείς να το γευτούμε.

 

(το 3 σήμερα το βρίσκεις και με 350-400, άρα αν πάρει την θέση του το 4 πιστεύω ότι 400ε~ είναι μια χαρά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

400€! για ένα κινητό μια χαρά;! Ουάου... τι έγινε τελείωσε η κρίση ή ήταν φήμη....; :huh:

 

Εντάξει καταλαβαίνω πως δεν έχουμε όλοι τις ίδιες οικονομικές δυνατότητες αλλά τόσα λεφτά μόνο & μόνο για να γευτεί κάποιος ένα κινητό που είναι μοδάτο & όχι επειδή του καλύπτει κάποια ανάγκη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι θα πέσουν τα iPhone 4 αρκετά και θα μπορούμε και εμείς να το γευτούμε.

 

(το 3 σήμερα το βρίσκεις και με 350-400, άρα αν πάρει την θέση του το 4 πιστεύω ότι 400ε~ είναι μια χαρά)

400 ευρώ μια χαρά για το 4? :blink: γεύσου ένα s2 με τα ίδια λεφτά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια ποσες φορες θα το πουμε, δεν υπαρχει ανταγωνισμος.. Οτι βολευει τον καθενα...

 

Μονο και μονο που μπαινει στην διαδικασια συγκρισης με κατι αλλο ασχετης φιλοσοφιας, απλα δεν το χαιρεται.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους . Αλλα ελπίζω αυτή την φορά να έχει στοιχεία και προδιαγραφές που πραγματικά θα είναι ελκυστικά . Πολυ δύσκολα θα το πάρω αλλοιώς .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

400€! για ένα κινητό μια χαρά;! Ουάου... τι έγινε τελείωσε η κρίση ή ήταν φήμη....; :huh:

 

Εντάξει καταλαβαίνω πως δεν έχουμε όλοι τις ίδιες οικονομικές δυνατότητες αλλά τόσα λεφτά μόνο & μόνο για να γευτεί κάποιος ένα κινητό που είναι μοδάτο & όχι επειδή του καλύπτει κάποια ανάγκη...

 

Δε νομιζω οτι οσοι παιρνουν high end κινητα το κανουν για τη μοδα και μονο. Το να θες να βγαζεις φωτογραφιες, να μπαινεις σρο ιντερνετ, να βλεπεις βιντεο κλπ οσο πιο καλα γινεται, ειναι κατι το λογικο.

 

Τωρα οπως σωστα ειπες εξαρταται και απο την οικονομικη επιφανεια του καθενος αλλα και απο το που επιλεγει να δωσει τα λεφτα του. Υπαρχουν ατομα που αγοραζουν s3 & laptop των 1000 ευρω, αλλα τα ρουχα τους ειναι μονο zara, για παραδειγμα.

 

Sent from my new iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτισω παιδια,επιση εψαξα στο google για το new iPod Touch αμα 8α βγει φετος, οι περρισοτεροι λενε οτι ακομη αναμενεται, αλλοι λενε οτι 8α παρουσιαστη στης 12 Σεπτεμβιου κτλ. ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙ! :fear:

 

 

Μηπως 3ερει κανεις απο σας? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ξεσκισει η apple τα fanboy της. Αντε παλι να πουλανε τα 4s που αγορασαν πριν 11 μηνες , ψαχνοντας προηγουμενως για κανα μηνα να σκοτωσουν το 4 που ειχαν για κανα 10μηνο. Ε νυσαφι ρε apple με τις αλλαγες μοντελων!

 

Eπι του πρακτεου τωρα, ως κατοχος android κινητου αλλα και ipad -εχοντας αποψη και για τις 2 περιπτωσεις δηλαδη-, θα με ενδιεφερε πολυ ενα iphone με 4ιντση οθονη+καλο design+χαμηλο SAR+σοβαρη αυτονομια. Για κατι τετοιο, με χαρα θα ξεφορτωνομουν οποιοδηποτε android κινητο (λογω λειτουργικου και μονο που μπρος στο ios, απλα δεν...).

 

Αν λοιπον το iphone 5 τα καταφερει σε αυτους τους τομεις, τοτε θα ειναι μαλλον ακαταμαχητο, σε αντιθεση με τα προηγουμενα μοντελα που τα αδικει μονη της η apple (θες λιγο με τις 3,5 ιντσες, θες λιγο με το υψηλο SAR, θες λιγο με χαμηλη αυτονομια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...