Προς το περιεχόμενο

Nokia Lumia 920 με PureView και Windows Phone 8


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=cimDfEIEiu0

 

Pureview 920 specs

  • True 16:9 / 4:3 aspect ratio
  • Super Wide angle lens: 26mm -16:9
  • f.2.0 apeture
  • Custom BSI 8.7MP sensor - 10% larger than comparable 8MP sensors, pixel size at 1.4 microns
  • True Optical Image Stabilization - a gyroscope detects subtle phone movement which is compensated for by shifting the entire optical assembly(not just the lens) to combat camera shake.
  • Next gen LED flash - can fire a pulse flash burst which they say provides very similar capabilities as xenon flashes
  • Nokia's proprietary image processing software
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Μου φαινεται ενδιαφέρουσα περίπτωση (και ειδικα το κίτρινο). Θα δω αν έχω την ίδια άποψη και μετά τις 12/9. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ειδα την παρουσιαση' date=' τα κανανε λιγο θαλασσα βεβαια, αλλα συμβαίνουν αυτα. Το 820 αν βγει κατω απο 400euro, θα παει καλα.[/quote']

 

Υπάρχει κάπου να την δούμε;

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί προωθείται τόσο πολύ το κιτρινάκι όμως; Προσωπικά μου αρέσει περισσότερο κάτι πιο σκούρο...

 

Δυστυχώς δεν έβγαλαν καθόλου σε κυανό!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται ενδιαφέρουσα περίπτωση (και ειδικα το κίτρινο). Θα δω αν έχω την ίδια άποψη και μετά τις 12/9. :)

 

DSC_7972.jpg

 

aDOGE.png

 

Αριστερά το Iphone/Δεξιά το Lumia

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

 

10991-history-illuminati-their-goal-one-world-government-tinhat.jpg

 

Οπως και το δεξί burger, έτσι και το lumia για την ώρα είναι ...η χαρά του photoshop. Ξεχνάς να αναφέρεις βασικές λεπτομέρειες! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και το δεξί burger, έτσι και το lumia για την ώρα είναι ...η χαρά του photoshop. Ξεχνάς να αναφέρεις βασικές λεπτομέρειες! :P

 

Για το hamburger δεν παίρνω και όρκο αλλά η φωτογραφία απο το Anandtech δεν είναι Photoshop και επιβεβαιώνει το ρητό "μια εικόνα χίλιες λέξεις" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

 

Για το hamburger δεν παίρνω και όρκο αλλά η φωτογραφία απο το Anandtech δεν είναι Photoshop και επιβεβαιώνει το ρητό "μια εικόνα χίλιες λέξεις" :P

 

Για το burger παίρνω εγώ όρκο γιατί είναι εικόνα από video για το πως στις διαφημίσεις τα burgers φαίνονται τέλεια. Το αριστερό αγοράστηκε από τα mc Donald's και το δεξί το έφτιαξε η διαφημιστική στο studio. Κατάλαβες το συλλογισμό μου ε!

 

Η άλλη φωτό δεν μου λέει τίποτα χωρίς πληροφορίες για τη φωτεινοτητα της κάθε συσκευής. Οοοοοταν το lumia κυκλοφορήσει και του γίνουν αναλυτικά reviews, το ξανασυζηταμε. Εχει ωραία specs το lumia αλλά ας μην το παρακανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...