Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

- Ένας μετεωρίτης θα πέσει στις 7 ώρα και θα καταστρέψει την γη, όλα αυτά στις ειδήσεις των 8.00, μείνετε μαζί μας.

Επεξ/σία από IHateLove
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρέθηκα τις κρυάδες με την Πάολα! Πότε επιτέλους θα μάθετε να αγαπάτε τα σκυλιά;

 

Οταν βγουν τα 103 σκυλια της Δαλματιας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2847ef6a5c60d60c002638688a633f44_XL.jpg ο.κ δεν είναι και καμιά κουκλάρα αλλά δεν νομίζω ότι θα της βάλεις μόνο νερό άμα την δεις
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη νέα σεζόν, η Πάολα ετοιμάζει S&M show. Ο δρόμος είναι ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα. Μη λείψει καννίς.

 

Άσε που της έκαναν και μνημείο τεράστιο στη Ρόδο.....Ο μολοσσός της Ρόδου........

 

Και στην τελική, shut up!! Paola is a good singer! She has σκυλς!!!

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρέθηκα τις κρυάδες με την Πάολα!

Το ίδιο κι εγώ, αλλά τουλάχιστον, εξ' αιτίας της μόδας με τις κρυάδες για την Πάολα, απαλλάχτηκα από τις κρυάδες με τον Chuck Norris...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ντε δεν τελείωσα, μου κοψες και το automerge

 

Δεν ξαναπάω με το αμάξι να τη δώ γιατί μου κατουράει τις ρόδες....

 

-Προχθές μας είπε στο τουίτα ότι αυτά που λέμε για την παρτάρα της ξεφτιλίζουν εμάς τους ίδιους! Άσε μας κουκλίτσα μου, άμα δε σ' αρέσουν μη μας κάνεις φόλα μπακ!

 

-Είναι άξια που έκανε twitter......Η δικιά μου ακόμα δεν έμαθε ούτε έξω να κατουράει...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2847ef6a5c60d60c002638688a633f44_XL.jpg ο.κ δεν είναι και καμιά κουκλάρα αλλά δεν νομίζω ότι θα της βάλεις μόνο νερό άμα την δεις

 

Κοιτάζοντας τη συγκεκριμένη φωτογραφία, ειλικρινά αναρωτιέμαι: Υπάρχει έστω κι ένας ο οποίος αμφιβάλλει, για το ότι θα έκανε χίλιες φορές μεγαλύτερη μπάζα, άμα γύριζε τσόντες; Όχι ότι είναι η μοναδική φυσικά. Υπάρχουν πολύ μεγαλύτερες φίρμες, που θα έπρεπε να έχουν κάνει τη συγκεκριμένη επαγγελματική επιλογή από την αρχή (π.χ. η...πως τήνε λένε να δεις...Πρασίνου...Κιτρίνου...μου διαφεύγει...)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάζοντας τη συγκεκριμένη φωτογραφία, ειλικρινά αναρωτιέμαι: Υπάρχει έστω κι ένας ο οποίος αμφιβάλλει, για το ότι θα έκανε χίλιες φορές μεγαλύτερη μπάζα, άμα γύριζε τσόντες; Όχι ότι είναι η μοναδική φυσικά. Υπάρχουν πολύ μεγαλύτερες φίρμες, που θα έπρεπε να έχουν κάνει τη συγκεκριμένη επαγγελματική επιλογή από την αρχή (π.χ. η...πως τήνε λένε να δεις...Πρασίνου...Κιτρίνου...μου διαφεύγει...)

 

Γίνεσαι γραφικός... Μην δεις βίζιτα με πολλά λεφτά, αμέσως να την πεις τραγουδίστρια... Και συ το πήγες στο ακραίο, σε χαλούσε δλδ να είναι απλά στριπτιτζού ξερωγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε χαλούσε δλδ να είναι απλά στριπτιτζού ξερωγω

 

Άμα είναι να κάνει μια δουλειά, ας την κάνει σωστά! Το θέμα είναι να παρουσιάσει ολόκληρο το ταλέντο της στον κοσμάκη! Διαφορετικά, ας συνεχίσει να παλεύει με το ίδιο μαρκούτσι που παλεύει και τώρα. Μακρόστενο και με κεφάλι είναι κι αυτό στο κάτω κάτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...