Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Γιωρίκας αγοράζει πατάτες από το Νευροκόπι 60 λεπτά το κιλό, & τις πουλά 28 λεπτά το κιλό.

Και σε λίγο καιρό γίνεται εκατομμυριούχος! Πώς γίνεται;

 

 

Παλιά ήταν δισεκατομμυριούχος! :-(

 

 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δικο μου. Φυλαχτείτε καλά. Έχει περάσει ενα τεστ σε άλλο φορουμ και είχε μια μικρή σχετικά επιτυχία αλλά εδώ θα εκτιμηθεί καλύτερα. Φυλαχτείτε μαλάκες, δεν αστειεύομαι.

 

 

Κάθεται ένα ζευγάρι και βλέπει τηλεόραση. Σε κάποια στιγμή ο τύπος σηκώνεται και αρχίζει να κατεβάζει το παντελόνι του.

- ''Κάτσε μωρό μου, να σου δείξω τι έβγαλα'', της λέει και κατεβάζει το μποξεράκι, της γυράει τον κώλο του και τον ανοίγει με τα χέρια. Γυρίζει το κεφάλι, την κοιτάει και της λέει:

 

 

πωωωωωωωωωωω μλκ, Ανοιξα το λινκ στο λαπτοπ την ωρα που ετρωγα ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζεις ανέκδοτο του σελερζ την ώρα που τρως; Είσαι μαζόχας φιλαράκι! :X

 

Η κρίση επηρέασε και τα ρητά.

 

-Τι 'χες Γιάννη;

 

-Λιγότερα από πέρσι

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν μια φορά ο Βάιος και η παρέα του στη θάλασσα. Σε κάποια φάση και ενώ όλοι κάνανε το μπανάκι τους αμέριμνοι, ο Βάιος, που είχε ξανοιχτεί, παθαίνει κράμπα και αρχίζει να καλεί σε βοήθεια. Η παρέα σάστισε... Ένας από την παρέα αμέσως επιχειρεί να του πετάξει ένα σχοινί το οποίο, όμως, αποδεικνύεται μικρό. Κάποιος άλλος προσπαθεί να του πετάξει ένα στρώμα. Ο αέρας όμως ήταν δυνατός και το στρώμα καταλήγει αλλού για αλλού... Η κατάσταση είχε ζορίσει.

Ο Βάιος που δεν είχε πολλές δυνάμεις ακόμα άρχισε να βουλιάζει! Ξαφνικά ένας τρίτος από την παρέα αποφασίζει να πάρει την κατάσταση στα χέρια του! Βγάζει, λοιπόν, ένα λάπτοπ από την τσάντα του, το ανοίγει, πατάει μερικά κουμπιά και από το λάπτοπ βγαίνουν, ως δια μαγείας, δύο ακτίνες, σηκώνουν τον Βάιο και τον βγάζουν στην παραλία.

Η γυναίκα του Βάιου, με δάκρυα ευγνωμοσύνης αγκαλιάζει τον λουόμενο και του λέει:

- "Άνθρωπέ μου, έσωσες τον άντρα μου! Αλλά πες μου τι μηχάνημα είναι αυτό που έχεις?"

 

 

- "Sony Vaio!"

 

 

 

 

xD

 

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν μια φορά ο Βάιος και η παρέα του στη θάλασσα. Σε κάποια φάση και ενώ όλοι κάνανε το μπανάκι τους αμέριμνοι, ο Βάιος, που είχε ξανοιχτεί, παθαίνει κράμπα και αρχίζει να καλεί σε βοήθεια. Η παρέα σάστισε... Ένας από την παρέα αμέσως επιχειρεί να του πετάξει ένα σχοινί το οποίο, όμως, αποδεικνύεται μικρό. Κάποιος άλλος προσπαθεί να του πετάξει ένα στρώμα. Ο αέρας όμως ήταν δυνατός και το στρώμα καταλήγει αλλού για αλλού... Η κατάσταση είχε ζορίσει.

Ο Βάιος που δεν είχε πολλές δυνάμεις ακόμα άρχισε να βουλιάζει! Ξαφνικά ένας τρίτος από την παρέα αποφασίζει να πάρει την κατάσταση στα χέρια του! Βγάζει, λοιπόν, ένα λάπτοπ από την τσάντα του, το ανοίγει, πατάει μερικά κουμπιά και από το λάπτοπ βγαίνουν, ως δια μαγείας, δύο ακτίνες, σηκώνουν τον Βάιο και τον βγάζουν στην παραλία.

Η γυναίκα του Βάιου, με δάκρυα ευγνωμοσύνης αγκαλιάζει τον λουόμενο και του λέει:

- "Άνθρωπέ μου, έσωσες τον άντρα μου! Αλλά πες μου τι μηχάνημα είναι αυτό που έχεις?"

 

 

- "Sony Vaio!"

 

 

 

 

xD

 

Τη κάνεις σιγά-σιγά.

 

Όμως μ'΄άρεσε...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ανεκδοτο,αλλα γελασα καπου 10 δευτερολεπτα οταν το διαβασα.

 

Πολύδωρας: Περισσότερα θρησκευτικά στα σχολεία για να βγούμε από την κρίση

 

Πηγή: Πολύδωρας: Περισσότερα θρησκευτικά στα σχολεία για να βγούμε από την κρίση | iefimerida.gr http://www.iefimerid...3#ixzz26qDwafSK

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ανεκδοτο,αλλα γελασα καπου 10 δευτερολεπτα οταν το διαβασα.

 

Πολύδωρας: Περισσότερα θρησκευτικά στα σχολεία για να βγούμε από την κρίση

 

Πηγή: Πολύδωρας: Περισσότερα θρησκευτικά στα σχολεία για να βγούμε από την κρίση | iefimerida.gr http://www.iefimerid...3#ixzz26qDwafSK

 

Αυτός έχει ξεφύγει εδώ και πολλά χρόνια. Οι κατά καιρούς τοποθετήσεις του είναι κατά κανόνα, παρ' τη μία, βάρα την άλλη... άλλος ένας μόνο τον κοντράρει σε βαρύγδουπες δηλώσεις, αλλά δε μπορώ να πω όνομα, μήπως και θεωρηθεί ότι κάνω πολιτική συζήτηση.

 

(hint: Κεφαλλονίτης είναι πάντως...)

(hint 2: Παλιά είχε μουστάκι, μετά το ξούρισε, τώρα δεν ξέρω...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιντερνετ εχει προβλημα, δεν μπορω να μπω σε πολλες σελιδες, διστιχως για εσας εδω μπορω να μπω κανονικα.

ειναι γραφτο.

 

τι περιμενει μια νυχτεριδα με χαλασμενο αμαξι απεναντι απο μια τραπεζα αιματος;

 

ενα ταξι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι περιμενει μια νυχτεριδα με χαλασμενο αμαξι απεναντι απο μια τραπεζα αιματος;

 

ενα ταξι!

 

 

Γιατι το μεταφράζεις, αφού χανεται το "αστειο":

What do you call a vampire whose car breaks down 3 miles from a blood bank? A cab!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλος ένας μόνο τον κοντράρει σε βαρύγδουπες δηλώσεις, αλλά δε μπορώ να πω όνομα, μήπως και θεωρηθεί ότι κάνω πολιτική συζήτηση.

 

(hint: Κεφαλλονίτης είναι πάντως...)

(hint 2: Παλιά είχε μουστάκι, μετά το ξούρισε, τώρα δεν ξέρω...)

 

Ο Γιακούμ με το Atos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια κοπέλα κάθεται σε μια καφετερία, και ξύνει ασυναίσθητα το αυτί της με το κλειδί του αυτοκινήτου της.

 

Κάποιος κάθεται και την παρακολουθεί πολλή ώρα...

 

Και κάποια στιγμή αυτή τσαντισμένη τον ρωτά γιατί την κοιτάει επίμονα.

 

- Περιμένω, λέει αυτός.

 

- Τι περιμένεις;

 

- Να δω, θα πάρεις μπροστά ή να σε σπρώξω!!!

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...